Įkraunama...
Įkraunama...

Mano šiltnamis

QUOTE(vlasta2 @ 2010 03 28, 12:36)
Kur gauti paletrūno sėklų.

Aš pirkau Senukuose. mačiau ir Maximoje yra. Megos senukuose yra atskiras stendas "Vilmorus". Ten buvo.
Atsakyti
QUOTE(vlasta2 @ 2010 03 28, 12:36)
Kur gauti paletrūno sėklų.

Jei esi is Kauno,ar jo rajono,atvaziuotum pas mane,iskasciau peletrunu saknu- dauginasi jie labai.O jei sesi,sek i pakrasti,nes auga labai auksti.
Atsakyti
QUOTE(antigone333 @ 2010 03 28, 12:23)
sakykit jus gal ka geriau zinot... va vyras nori pirmi metai pastatyt man siltnami... darys is tu lanku ir aptrauks plevele.... tik iskilo toks klausimas....  kai sulenki tuos lankus, tai kaip jus juos sutvirtinat? kisat papratai tik i zeme?beje kokio gylio? o as darot pamatus gal net ...?? na net nzn ....prasau padeti...

as turiu jau senai tokiu principu padaryta siltnami;kai statem pirma,tai tokius kuoliukus sukalem i zeme ir lankus ant ju uzmovem,uztempem plevele,sonuose ja apkasem zemem,,duris dare galuose,dar sutvirtino medinem lentom lankus sonuose ir virsuj.geriausiai kelis metus stovejo,kol sugalvojom kad reikia i kita vieta perkelt.tai tada suvirino is vamzdeliu toki pagrinda staciakampi,padare tokius ragiukus lankams uzmauti ir kitus ragiukus,kad ta rema i zeme butu galima sukalti,kad tvirciau butu,vel lankus sutvirtino lentom,aptraukem pleve ir vsio,gal ir primityvu,bet man tinka thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(diasaja @ 2010 03 26, 23:53)
Dygsta tie, kur buvo žemė palaistyta šiltu vandeniu. gerai neatsimenu, bet gal 17d sėjau. reikės pažiūrėti. O tu kada?


valio, pas mane irgi sudygo ridikeliai, seti praejusi sestadieni thumbup.gif Buvau pasejus, ant virsaus sniego primetus, kad laistyt nereiktu, ir uzklojus agroplevele.
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2010 03 28, 18:51)
valio, pas mane irgi sudygo ridikeliai, seti praejusi sestadieni  thumbup.gif  Buvau pasejus, ant virsaus sniego primetus, kad laistyt nereiktu, ir uzklojus agroplevele.

Tu sniego primetei, o mano vanduo paskandino, kažin kas gero iš jų jau bebus g.gif
Atsakyti
QUOTE(satanele @ 2010 03 28, 19:28)
Tu sniego primetei, o mano vanduo paskandino, kažin kas gero iš jų jau bebus g.gif


siltnamy vanduo paskandino? blink.gif
Atsakyti
O aš viską šeštadienį liejau,žemė sausa sausa...
Atsakyti
QUOTE(*GREISI* @ 2010 03 28, 19:41)
O aš viską šeštadienį liejau,žemė sausa sausa...


pas mus praėjusį savaitgalį irgi labai sausa buvo, bet sniego dar prikasę buvom. Tai šį dar drėgna buvo. Bet net keista atrodo - tik prieš savaitę sniego pilna buvo, o dabar jo nė pėdsako, sausa, saulė plieskia bigsmile.gif
Atsakyti
laba,padekite isspresti man viena klausimeli;
sodyboje pernai pasistatem siltnami 5 lanku,aisku per ziema neatlaike gausaus sniego lankai sulinko,suplese plievele kuria reikes keisti,gavau pasiulyma is MB pratesti dar 5 lankais ta pati siltnami ir suabejojau g.gif
ar reikia man to ilgesnio siltnamio ar paprasyti antro ax.gif
kaip jus man patartumet ? aciu uz atsakyma.
Atsakyti
QUOTE(Bomba @ 2010 03 26, 22:58)
uzklausiau agurku temoje, pbet pagalvojau kad cia labiau i tema  doh.gif turiu tris tokius vat daigelius, kiti biski veliau seti dar mazi,jauciu gerokai per anksti man jie cia taip sugrazejo  doh.gif kur man juos det ? ar ant palanges auginti ?  lotuliukas.gif gal dar pasiseti nauju daigu ? cia kazkokia siltnaminiai ankstyvieji ilgavaisiai, o siltnamis mano paprastas plevelinis  blush2.gif

Nieko sau bigsmile.gif Kaip čia taip užaugo, mano vos vos dar doh.gif

QUOTE(*GREISI* @ 2010 03 28, 20:41)
O aš viską šeštadienį liejau,žemė sausa sausa...

O pas mus balos kieme doh.gif
Atsakyti
QUOTE(valleria @ 2010 03 28, 21:28)
laba,padekite isspresti man viena klausimeli;
  sodyboje pernai pasistatem siltnami 5 lanku,aisku per ziema neatlaike gausaus sniego lankai sulinko,suplese plievele kuria reikes keisti,gavau pasiulyma is MB pratesti dar 5 lankais ta pati siltnami ir suabejojau g.gif
ar reikia man to ilgesnio siltnamio ar paprasyti antro ax.gif
  kaip jus man patartumet ? aciu uz atsakyma.

Priklauso, ką planuojate sodinti.
Agurkai ir pomidorai mėgsta augti atskirai.
Bet maniškis šiltnamis didokas, auginu viską viename ir puikiai dera thumbup.gif Ir laistyti patogiau. Ir ravėti, tvarkyti.
Bet "sveikiau" pačiom daržovėm būtų atskirai.
Atsakyti
QUOTE(valleria @ 2010 03 28, 22:28)

  kaip jus man patartumet ? aciu uz atsakyma.

aš statyčiau du atskirus.
Atsakyti