Įkraunama...
Įkraunama...

Mano šiltnamis

uzklausiau agurku temoje, pbet pagalvojau kad cia labiau i tema doh.gif turiu tris tokius vat daigelius, kiti biski veliau seti dar mazi,jauciu gerokai per anksti man jie cia taip sugrazejo doh.gif kur man juos det ? ar ant palanges auginti ? lotuliukas.gif gal dar pasiseti nauju daigu ? cia kazkokia siltnaminiai ankstyvieji ilgavaisiai, o siltnamis mano paprastas plevelinis blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Bomba @ 2010 03 26, 22:58)
o siltnamis mano paprastas plevelinis  blush2.gif

tai džiaukis, jis geriau šilumą sulaiko. Dabar sodinti dar anksti. Nešk ant saulėtos palangės (aš daigus tik ant palangių ir laikau).
Atsakyti
QUOTE(diasaja @ 2010 03 26, 22:02)
tai džiaukis, jis geriau šilumą sulaiko. Dabar sodinti dar anksti. Nešk ant saulėtos palangės (aš daigus tik ant palangių ir laikau).


tai sitai as suprantu, ale jis neprades linkti ? nereikia tokiems greitai atramu kokiu ? as pirma syki agurku daigus usgalvojau auginti, nes pernai tiesiai i dirva lauke sejau, o vat siemet pasisodinau ir dabar suku galva ar jie neperaugs iki geguzes kokios.. ar kada ten jau bus galima nesti ? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Bomba @ 2010 03 26, 23:32)
ar jie neperaugs iki geguzes kokios.. ar kada ten jau bus galima nesti ?  blush2.gif

aš nešiu kai nebus didelių šalnų. O atramų tau tikrai jau ir kambaryje reikės. Yra buvę, kad ir su agurkiukais jau nešiau į šiltnamį biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Gitusia @ 2010 03 26, 20:44)
Mano šiltnamy jau ridikėliai sudygo wub.gif  thumbup.gif


pasejus ir as, bet net nepanasu kad kas bandytu lyst unsure.gif o pries kiek laiko jus sejot ir koks pas jus siltnamis ?
Atsakyti
QUOTE(Vessta @ 2010 03 27, 00:06)
o pries kiek laiko jus sejot ir koks pas jus siltnamis ?

Dygsta tie, kur buvo žemė palaistyta šiltu vandeniu. gerai neatsimenu, bet gal 17d sėjau. reikės pažiūrėti. O tu kada?
Atsakyti
QUOTE(diasaja @ 2010 03 26, 23:53)
Dygsta tie, kur buvo žemė palaistyta šiltu vandeniu. gerai neatsimenu, bet gal 17d sėjau. reikės pažiūrėti. O tu kada?


kovo 16 d susejau krapus, salotas, ridikelius ir svogunus, bet niekas nelenda. Siandien pakapsciau, bet nieko nerandu g.gif
Atsakyti
QUOTE(Vessta @ 2010 03 27, 01:07)
kovo 16 d susejau .............

kantrybės. gal dar vėsu šiltnamyje pas tave. Plėvelinis?pas mane ridikai dygsta balti, kur sudygsta greitai.
Atsakyti
QUOTE(diasaja @ 2010 03 27, 00:13)
kantrybės. gal dar vėsu šiltnamyje pas tave. Plėvelinis?pas mane ridikai dygsta balti, kur sudygsta greitai.


aga, plevelinis, bet as dar viduj pasejus uzklojau keturguba agroplevele blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Bomba @ 2010 03 26, 22:58)
uzklausiau agurku temoje, pbet pagalvojau kad cia labiau i tema  doh.gif turiu tris tokius vat daigelius, kiti biski veliau seti dar mazi,jauciu gerokai per anksti man jie cia taip sugrazejo  doh.gif kur man juos det ? ar ant palanges auginti ?  lotuliukas.gif gal dar pasiseti nauju daigu ? cia kazkokia siltnaminiai ankstyvieji ilgavaisiai, o siltnamis mano paprastas plevelinis  blush2.gif

Tik nepasodink šito daigelio per anksti į šiltnamį, jei žemė bus dar blogai įšilusi, agurkėlis neaugs, skurs, derliaus tada tikrai nesulauksi. Augink ant palangės, vėliau persodink į didesnį vazoną, tik atsargiai kad šaknų nesujudintum labai, nes agurkai tam jautrūs.

Pernai aš irgi turėjau tokį ankstyvą, biškį vargau su juo, bet tris ilgavaisius agurkėlius tikrai anksti nusiskyniau. Paskui tas daigas suvargo nuo gimdymo, per jaunas dar buvo, nutriušo ir nusibaigė... bet jau vėlesnės sėjos agurkai prasidėjo ax.gif
Atsakyti
sakykit jus gal ka geriau zinot... va vyras nori pirmi metai pastatyt man siltnami... darys is tu lanku ir aptrauks plevele.... tik iskilo toks klausimas.... kai sulenki tuos lankus, tai kaip jus juos sutvirtinat? kisat papratai tik i zeme?beje kokio gylio? o as darot pamatus gal net ...?? na net nzn ....prasau padeti...
Atsakyti
QUOTE(satanele @ 2010 02 27, 20:46)

Kur gauti paletrūno sėklų.
Atsakyti