Įkraunama...
Įkraunama...

Mano šiltnamis

Sveikos mergaitės,
seku visas Floros temas, čia mano širdis atsigauna, smagu, kad dalinatės patirtimi. Bet ta antra nuotrauka pirmoje žinutėje tai gera idėja, patiko thumbup.gif , nuoroda taip pat bigsmile.gif
Atsakyti
bet kaip man noris jau kazka set i siltnami blush2.gif primeciau sestadieni dar sniego ir kai sis sutirps tikrai bersiu morku ankstyvu, ridikeliu, salotu...niesti nagai kaip kapstytis noris 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(blakstiena5 @ 2010 03 01, 22:33)
bet kaip man noris jau kazka set i siltnami blush2.gif primeciau sestadieni dar sniego ir kai sis sutirps tikrai bersiu morku ankstyvu, ridikeliu, salotu...niesti nagai kaip kapstytis noris 4u.gif

O tavo šiltnamis šildomas g.gif
Atsakyti
QUOTE(satanele @ 2010 03 01, 17:00)
Verta pažiūrėti  thumbup.gif


Tikrai verta pažiūrėti, bet kaina kokia blink.gif . Tokį įrenginį verta statyt nebent didžiuliame šiltnamyje arba net keliuose.
Be to manau, panašią sistemą galima savadarbę padaryti daug pigiau. cool.gif
Ak, kaip norėčiau gero šiltnamio ax.gif
Atsakyti
QUOTE(GAPO @ 2010 03 02, 08:37)
Tikrai verta pažiūrėti, bet kaina kokia blink.gif . Tokį įrenginį verta statyt nebent didžiuliame šiltnamyje arba net keliuose.
Be to manau, panašią sistemą galima savadarbę padaryti daug pigiau. cool.gif 
Ak, kaip norėčiau gero šiltnamio  ax.gif



As pasiskaiciavau, kad mano siltnamiui mazdaug 410 Lt kainuotu - puse velnio gerais laikais butu, bet dabar kai tenka kiekviena lita skaiciuoti, tai tik ant mazolio lipa su ta savo laseline sistema biggrin.gif As irgi galvoju gal rodysiu vyrui ir kazka savadarbio galvosiu, jei nenukris koks milijonas ant galvos netycia ax.gif Beje, kazin ka kokie Senukai siulo? Seniai ten besirausiau po lentynas....
Atsakyti
Be to, kai paskaičiau "protingą daržą", tą vietą kur rašo, kaip šaknys išprotėja, susimąsčiau. Galbūt efektyviau drėkinti kapiliariniu būdu, bet buteliais įkastais į žemę, o ne paviršiniu drėkinimu. O geriausia didesniems ūkiams turbūt būtų štai toks žemės drėkinimo būdas. Ir drėkina tik tada, kai išdžiūsta, ir iš apačios. Bet kainuoja turbūt irgi nemažai doh.gif .
Papildyta:
O Senukų int.pard. štai ką siūlo.
Atsakyti
QUOTE(satanele @ 2010 03 01, 17:00)



Labai gera nuoroda 4u.gif Jau prasisukčiau,bet vyras pažadėjo naują šiltnamį kitais metais,tai teks palaukti biggrin.gif Nes kad pats padarytų,tai nesulauksiu doh.gif

O "Protingame šiltnamyje" irgi rašo apie šias sistemas ir apie savadarbes.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vira: 02 kovo 2010 - 10:20
Radau dar tokį laistymą,jis gali būti požeminis

http://www.laistymas.lt/?id=81

Atsakyti
QUOTE(satanele @ 2010 03 02, 08:57)
O tavo šiltnamis šildomas g.gif

ne, nesildomas, tik galvoju privaryt daug meslo po apacia, o pasejus dar agro apklot, kazkas kaip inspektuos kad daro... g.gif gaila arklio neturim...arklio kakutis pats silciausias, bet naudosiu karviu
Atsakyti
Gal kuri žinote kainą tokio šiltnamiuko ,

user posted image
Atsakyti
smile.gif mano manymu,lankai yra perkami atskirai,ir po to dedama plevele.reikia ziureti lanku kainas,pleveliu ir susumuoti. rolleyes.gif pas mane irgi tokia mintis pasidauginti siltn. buvo wub.gif
Atsakyti
Šitoks šiltnamis yra parduodamas senukuose, bet yra tik Mažeikiuose senukuose,gal reikia tokį užsisakyti , tik įdomu kokia kaina g.gif
Atsakyti