Įkraunama...
Įkraunama...

Mano šiltnamis

QUOTE(Osvile @ 2010 03 15, 18:42)
Satanele, išmatavimai to "stebuklo" 2x2,5x2,1m. Tai gal 2,1m. aukštis biggrin.gif  Na, mažulytis, bet pasižaidimui užteks. Kaina 184 Lt. Bet pardavėjas sakė, kad jau penktus metus veža ir iššluoja juos greit.

Asese, labai įdomu bus pamatyti rezultatą. O patį rėmą irgi gausite, tik susirinksite? Ar apskritai iš kitos vietos organizuositės?
Aš užklausiau kelių piliečių, tai maždaug 14 kv.m. šiltnamis su montavimu kainuoja vidutiniškai 4500Lt doh.gif

Aš tokio mažyčio ieškau paprikom g.gif
Atsakyti
QUOTE(Osvile @ 2010 03 15, 17:41)
1. kažkaip nesiryžtu tam rimtam brangiam, nes gal nieko nesigaus, o ir noro nebus biggrin.gif
2. Nusipirkau šiandien Thomas philipse kažkokį a la šiltnamiuką su tvirta plėvele 5 kv.m., bandysiu pasistatyti, susišildyti žemę ir kažką ankstyvai pasėti g.gif

1. aš dabar ieškau kur gauti pigiau polikarbonatinį šiltnamį. Jei ką nors tiksliai sužinosiu-rėksiu garsiai biggrin.gif
2. Čia gal šiltlysvė? Kokia kaina? gal foto gali?
Atsakyti
QUOTE(Osvile @ 2010 03 15, 18:42)
Asese, labai įdomu bus pamatyti rezultatą. O patį rėmą irgi gausite, tik susirinksite? Ar apskritai iš kitos vietos organizuositės?
Aš užklausiau kelių piliečių, tai maždaug 14 kv.m. šiltnamis su montavimu kainuoja vidutiniškai 4500Lt doh.gif

Darys vyras kažkaip. Jau turi sugalvojęs, aš jo neklausinėju, kad nenervinti be reikalo rolleyes.gif Vistiek nelabai suprasčiau, kol nebus rezultato rolleyes.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
Noriu paklausti: ar siltnamije sodinat kartu su pomidorais agurkus, jei taip, tai kokia veisle agurku geriausiai tinka?
Dar domina kaip jus siltnami is lanku pririsat pomidorus, ar prie lanko, ar prie kokio karkoso padaryto, ar tesiog lazdele statot prie krumo.....na gal suprato ka norejau pasakyt ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Packa @ 2010 03 15, 21:00)

Noriu paklausti: ...........................

agurkus tik 2 šiltnamyje sodinu, o paskui jau iš lauko valgome.
Pomidorus tvirtinu prie kuoliukų.
Atsakyti
QUOTE(diasaja @ 2010 03 15, 20:23)
agurkus tik 2 šiltnamyje sodinu, o paskui jau iš lauko valgome.
Pomidorus tvirtinu  prie kuoliukų.

o kokios veisles agurkus sodinat?
Atsakyti
QUOTE(Packa @ 2010 03 15, 22:09)
o kokios veisles agurkus sodinat?

kokius nusiperku turguje arba kokius pati pasisėju. nelabai kreipiu dėmesį į veisles.
Atsakyti
QUOTE(Packa @ 2010 03 15, 22:09)
o kokios veisles agurkus sodinat?

Pabandykit Melody, labai skanus, nekartus traskus, odele ne kieta smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Mirabele @ 2010 03 15, 22:28)
Pabandykit Melody, labai skanus, nekartus traskus, odele ne kieta smile.gif

PC pirkai ar siunteisi?
Atsakyti
QUOTE(Mirabele @ 2010 03 15, 21:28)
Pabandykit Melody, labai skanus, nekartus traskus, odele ne kieta smile.gif

aciuks.gif
Atsakyti
sveikutes,as sodinu i siltnami"mirabela"nekartus ir gerai dera
Atsakyti
QUOTE(diasaja @ 2010 03 15, 22:31)
PC pirkai ar siunteisi?

Zalioj stotelej pirkau, ziauriai derlingi, net kaimyne stebejosi kad tiek gali but daug smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Mirabele @ 2010 03 16, 11:16)
Zalioj stotelej pirkau, ziauriai derlingi, net kaimyne stebejosi kad tiek gali but daug smile.gif

Parasysiu smulkiau, nes turiu jau nusipirkus.
"Melody"H,
Ankstyvas, derlingas, partenokarpinis hibridas. Auginamas lauke ir polietileniniuose siltnamiuose. Vegetacijos periodas-55. Vaisiai 9-11 cm ilgi, smulkiai kauburiuoti. Tinka vartoti sviezius, marinuoti. Geriausiai auga nuo veju apsaugotoje, nepiktzolingoje dirvoje.
Seklos beicuotos, man sudygo 100proc.
Atsakyti