Įkraunama...
Įkraunama...

Mano šiltnamis

QUOTE(diasaja @ 2010 03 15, 11:09)
aš senajam sėsiu, kurį atšilus panaikinsim. O taip ir naują statysim.

na mes is tu paciu lanku statytsim, tiksliau visa ta karkasa nesim i kita vieta ir nauja plevele dengism. Tai turiu laukti naujojo biggrin.gif bet man atrodo kazkaip dar ankstoka seti kazka siltnamiuose, dar gi salta, o naktimis minusiukas nemazas buna g.gif
Atsakyti
man vyras irgi sake padarys pirmiems metams pabandymui i stu lanku... sakykit gal zinot kiek mazdaug tie lankai kainuoja, ir kur jus juos perkat??
Atsakyti
QUOTE(antigone333 @ 2010 03 15, 12:18)
man vyras irgi sake padarys pirmiems metams pabandymui i stu lanku... sakykit gal zinot kiek mazdaug tie lankai kainuoja, ir kur jus juos perkat??

pas mus tai uosvis viska padaro pats, nes suvirintojas yra smile.gif tai kainu negaliu pasakyti g.gif
Atsakyti
QUOTE(antigone333 @ 2010 03 15, 12:18)
man vyras irgi sake padarys pirmiems metams pabandymui i stu lanku... sakykit gal zinot kiek mazdaug tie lankai kainuoja, ir kur jus juos perkat??


mes pernai ermitaze pirkom, tai lankas apie 18 lt. kainavo.
Atsakyti
QUOTE(Orinciukas @ 2010 03 15, 12:51)
bet man atrodo kazkaip dar ankstoka seti kazka siltnamiuose, dar gi salta, o naktimis minusiukas nemazas buna  g.gif

aš turiu visą dėžę prisirinkusi salotų sėklų, tai šiandien pasėjau. Po to dar sėsiu po kelių dienų. Eksperimentuosiu rolleyes.gif
Atsakyti
Šiandiena nepalanki diena sėjimui bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(satanele @ 2010 03 15, 15:44)
Šiandiena nepalanki diena sėjimui bigsmile.gif

Aš visada sugebu pataikyti ant nepalankių lotuliukas.gif bet man buvo tinkama diena sėti biggrin.gif pas mus dabar pūga doh.gif o kai sėjau, tai saulė žeme vartinėjosi.
Atsakyti
Noriu prisijungti žalia kaip agurkas blush2.gif

Asese, o tu polikarbonatinį nusipirkai/pirksi? Gal gali pasidalinti žiniomis?

QUOTE(antigone333 @ 2010 03 15, 12:18)
man vyras irgi sake padarys pirmiems metams pabandymui i stu lanku... sakykit gal zinot kiek mazdaug tie lankai kainuoja, ir kur jus juos perkat??

Daug jie tikrai nekainuoja. Aš vat irgi nežinau, kaip čia daryti su tuo šiltnamiu, kažkaip nesiryžtu tam rimtam brangiam, nes gal nieko nesigaus, o ir noro nebus biggrin.gif
Nusipirkau šiandien Thomas philipse kažkokį a la šiltnamiuką su tvirta plėvele 5 kv.m., bandysiu pasistatyti, susišildyti žemę ir kažką ankstyvai pasėti g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Osvile: 15 kovo 2010 - 16:42
QUOTE(Osvile @ 2010 03 15, 17:41)
Noriu prisijungti žalia kaip agurkas blush2.gif

Asese, o tu polikarbonatinį nusipirkai/pirksi? Gal gali pasidalinti žiniomis?


Daug jie tikrai nekainuoja. Aš vat irgi nežinau, kaip čia daryti su tuo šiltnamiu, kažkaip nesiryžtu tam rimtam brangiam, nes gal nieko nesigaus, o ir noro nebus biggrin.gif
Nusipirkau šiandien Thomas philipse kažkokį a la šiltnamiuką su tvirta plėvele 5 kv.m., bandysiu pasistatyti, susišildyti žemę ir kažką ankstyvai pasėti g.gif

Įdomu koks tas šiltnamiukas ,koks plotis ir aukštis g.gif dėkui 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(diasaja @ 2010 03 15, 14:49)
Aš visada sugebu pataikyti ant nepalankių lotuliukas.gif bet man buvo tinkama diena sėti biggrin.gif pas mus dabar pūga doh.gif o kai sėjau, tai saulė žeme vartinėjosi.

pas mus (Vilniaus raj.) irgi baisine puga, dundulis dundejo ir zaibavo pora kartu blink.gif doh.gif tai apie sejimus tik namie ant palanges galiu svajoti smile.gif
Beje ir as siandien pasejau dar lapiniu spinatu ir melionu biggrin.gif ziuresim kaip ta nepalanki diena paveiks g.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Osvile @ 2010 03 15, 17:41)
Asese, o tu polikarbonatinį nusipirkai/pirksi? Gal gali pasidalinti žiniomis?

Polikarbonatinę dangą jau turėtų atvežti šią savaitę, o darysim patys smile.gif Gausis kas gausis.
Nufotkinsiu, kai jau bus mirksiukas.gif
Atsakyti
Satanele, išmatavimai to "stebuklo" 2x2,5x2,1m. Tai gal 2,1m. aukštis biggrin.gif Na, mažulytis, bet pasižaidimui užteks. Kaina 184 Lt. Bet pardavėjas sakė, kad jau penktus metus veža ir iššluoja juos greit.

Asese, labai įdomu bus pamatyti rezultatą. O patį rėmą irgi gausite, tik susirinksite? Ar apskritai iš kitos vietos organizuositės?
Aš užklausiau kelių piliečių, tai maždaug 14 kv.m. šiltnamis su montavimu kainuoja vidutiniškai 4500Lt doh.gif

Atsakyti