Įkraunama...
Įkraunama...

Mano šiltnamis

blush2.gif
QUOTE(diasaja @ 2010 03 13, 23:07)
o kas čia? g.gif


svogunu medis tai - pasiimi buteli nuo mineralinio 2l , nupjauni vitsune tiek kad svogunas tilptu, sonuose ispjauni taip skyluciu tiek kiek nori o skule- kad svoguno galva tilptu. pili zemiu ir prikisi sviogunu... smile.gif
Atsakyti
Pasėjau įstiklintame šiltnamyje šiandien ridikėlius ax.gif
Ten žemė jau įšilus thumbup.gif Ir šiaip sode jau tirpsta siegutis biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gitusia: 14 kovo 2010 - 14:56
as pries pora dienu irgi siltnamyje pasejau ridikelius,salotas ir sukisau svogunus lotuliukas.gif
Atsakyti
As irgi pries pora dienu siltnamyje uztikau sudygusias zoles, tai greitai ridikeliu metro ilgio lysve pabandymui pasejau, uzdengiau dar plevele dali, ziuresiu kas gausis wink.gif
Atsakyti
merginos, ar laistot žemę prieš sėjant ar po jos? nes lauke, kai sėju, tai palieju.
Atsakyti
QUOTE(diasaja @ 2010 03 15, 10:56)
merginos, ar laistot žemę prieš sėjant ar po jos? nes lauke, kai sėju, tai palieju.


as palaistau pries sejant. Nors siemet laistyt nereiks - buvau prikasus sniego i siltnami, tai turetu zeme buti dregna. Tikiuosi smile.gif
Atsakyti
Merginos, kaip jums smagu, kad jau siltnamyje kai kas sodinate bigsmile.gif mes siemet siltnami pernesinesim i kita vieta, tai dar ilgai laukti kol galesiu kazka jame daryti, nes pusnys pas mus iki keliu doh.gif
Sekmes visoms besikapstant siltnamiuose 4u.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Orinciukas @ 2010 03 15, 12:05)
mes siemet siltnami pernesinesim i kita vieta,

aš senajam sėsiu, kurį atšilus panaikinsim. O taip ir naują statysim.
Atsakyti
QUOTE(diasaja @ 2010 03 15, 11:56)
merginos, ar laistot žemę prieš sėjant ar po jos? nes lauke, kai sėju, tai palieju.

Mano bendradarbės su labai karštu vandeniu palaisto, kad įšiltų, kai nori anksti sėt salotas ar ridikėlius smile.gif
Aš neturiu dar ko laistyt.... Šiltnamio nėr....
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Asese: 15 kovo 2010 - 11:11
QUOTE(Asese @ 2010 03 15, 12:10)

Aš neturiu dar ko laistyt.... Šiltnamio nėr....

bet kai turėsi, tai visos seiles varvinsim ir pavydėsim polikarbonatinio šiltnamio biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Asese @ 2010 03 15, 11:10)
Mano bendradarbės su labai karštu vandeniu palaisto, kad įšiltų, kai nori anksti sėt salotas ar ridikėlius smile.gif


na, net nezinau, ar tai gali padet g.gif Dienom ir taip saulute prikaitina. Bet kai naktim -13, tai nebent sildymas tik gali pagelbet doh.gif
Atsakyti
Jau susėjot ,o man atrodo taip šalta verysad.gif , ar ne per anksti ax.gif
Atsakyti