Įkraunama...
Įkraunama...

Mano šiltnamis

Pas mus jau bus sniego , nes sninga kaip viduržiemį ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Edexa @ 2010 03 12, 17:16)
blink.gif Kur jūs čia tas pusnis randat,negi iš laplandijos rašot...Nu, blink.gif ,pas mane koją gali susilaužyt - toks kietas sniegas,kaip akmuo,aptirpęs,sustingęs,sulindęs į žemę,neiškrapštysi....

Pas mus sniegas purus, o pavėsyje dar visai nemažos pusnys bigsmile.gif O gyvenam visai ne šiaurėj, 30 km nuo Kauno Vilniaus link smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ilja @ 2010 03 12, 17:48)
Kad žemė neperdžiūtų.
Man ir ryt reikės eiti pasidarbuot, kaip tik prie šiltnamio didžiulė pusnis sunešta

Aš niekada sniego nenešu į šiltnamį, nes natūraliai susidaro lašeliai.
Atsakyti
Šiandien pasėjau krapukų ir žiedinių kopūstų į šiltnamį. Apklojau agroplėvele.. Krapai išaugs, kopūstai - abejoju. Bet visvien laaabai įdomu.. Kitą savaitę bandysiu ridisiukus, salotas..smile.gif kaip gera buvo kapstytis bigsmile.gif . Šiltnamyje drėgna ir žemė drėgna.. įšalas maždaug 20 cm gylyje dar.
Atsakyti
QUOTE(ilja @ 2010 03 12, 20:24)
Pas mus sniegas purus, o pavėsyje dar visai nemažos pusnys bigsmile.gif O gyvenam visai ne šiaurėj, 30 km nuo Kauno Vilniaus link smile.gif

hi.gif ...vajeeee... bigsmile.gif tai mes vos ne per sprindį kaimynai,o taip gamta skiriasi....
Atsakyti
vajezau, mano siltnamyje pusnys, ledas ir siek tiek balu ant takelio ax.gif noreciau ir as paseti ko nors, tik gal prakasti duobes pusnyse lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Bomba @ 2010 03 13, 21:38)
vajezau, mano siltnamyje pusnys, ledas ir siek tiek balu ant takelio  ax.gif noreciau ir as paseti ko nors, tik gal prakasti duobes pusnyse  lotuliukas.gif

Iš kur jos atsirado? g.gif
Atsakyti
QUOTE(diasaja @ 2010 03 13, 20:46)
Iš kur jos atsirado? g.gif

gal stiklai šiltnamio žiemai nuimti-tai prisninga ir pripusto savaime lotuliukas.gif nereikia su viedrais sniego prinešti.
Atsakyti
sveikutes, as taip pat prie jusu prisidedu ... Mano silknamis beveik pilnas chrizantemu... turiu nedauk vietos tai pasiruosiau ridikelius , saloteles ir laiskinius svogunelius seti ... pasodinai svogunu medi.. jei tik iseis ikelti foto idesiu kai suzaliuos svogunai , grazus medelis ir velykinis papuosimas
Atsakyti
QUOTE(geleasirtu @ 2010 03 13, 23:05)
... pasodinai svogunu medi..

o kas čia? g.gif
Atsakyti
QUOTE(diasaja @ 2010 03 12, 23:02)
Aš niekada sniego nenešu į šiltnamį, nes natūraliai susidaro lašeliai.

Nežinau kiek teisybės,bet sniegas pravalo žemę.Visur rašo,kad labai gerai.
Atsakyti
Mes irgi buvome nuleke i sodyba vakar pasiziureti. Ner pas mus jokiu pusnu g.gif - cia salia Ukmerges. Siltnamis paplyses, bet sniego jame vistiek nerasta, o kieme nuo pavirsiaus ilgai gramdem kol i siltnami pririnkom sniego.
Atsakyti