Įkraunama...
Įkraunama...

Mano šiltnamis

Varčiau savo užrašus, žiūriu pernai kovo 9d. šiltnamyje pasėjau ridikėlių, salotų ir ankstyvų kopūstų, o šiemet gal tik po kokio mėnesio bus galima sėt. g.gif
Atsakyti
QUOTE(Orinciukas @ 2010 03 09, 13:57)

kaip suprantu tas zoles sluoksnis neturi buti labai storas, tiesiog, kad zemes nesimatytu ir tiek. Taip?

taip. Ir kai barstau, tai taip lengvai, kad sukristų ir džiūtų, nes jeigu per daug prikrausi, tai kaip silosas bus schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(diasaja @ 2010 03 09, 16:35)
taip. Ir kai barstau, tai taip lengvai, kad sukristų ir džiūtų, nes jeigu per daug prikrausi, tai kaip silosas bus schmoll.gif

4u.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(diasaja @ 2010 03 09, 16:35)
taip. Ir kai barstau, tai taip lengvai, kad sukristų ir džiūtų, nes jeigu per daug prikrausi, tai kaip silosas bus schmoll.gif

Aciu, tikrai naujiena cia man 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Packa @ 2010 03 09, 18:23)
Aciu, tikrai naujiena cia man 4u.gif

Kelios nuotraukytės.Dedu ir šiaudus ir šieną.
Atsakyti
QUOTE(*GREISI* @ 2010 03 09, 17:45)
Kelios nuotraukytės.Dedu ir šiaudus ir šieną.

o kaip daznai laistot?
Atsakyti
Laba

Jei dedi sausus šiaudus ar šieną ar pjuvenas tai sluoksni gana storą reikia daryti jei nori kad ravėti nereiktu ir drėgmė laikytusi...

kadangi diasaja kaip suprantu dar nesuvytusią žolę deda tai ir tenka plonu sluoksniu tai daryti kad nešustų
Atsakyti
QUOTE(Packa @ 2010 03 09, 19:56)
o kaip daznai laistot?

Lauke niekada nelieju,ne bent kažkoks noras atsiranda,o šiltnamyje į kaip užeina.
Atsakyti
QUOTE(diasaja @ 2010 03 09, 08:26)
Aš internete radau pigiau. O gal tu labai storą žiūrėjai? Skaičiau, kad užtenka 6mm.
O apie plėvelę su tinkleliu nieko nežinau.

Gal galite nuorodą kur pigiau galima įsigyti?
Kur perkate plėvelę? Gal ir kokią vietelę pigiau nei Senukuose užmatę esat?
Atsakyti
tik su sienu tai atsargiai, jame neturetu buti piktzoliu su seklom doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Bomba @ 2010 03 10, 09:46)
tik su sienu tai atsargiai, jame neturetu buti piktzoliu su seklom  doh.gif

Nu šiltnamyje niekada nepakenkė,o kad kažko pridygtų daugiau negu kitur nepastebėjau.Jeigu išlenda per visą mulčą,tai būna labai silpnos tos piktžolės.Juk išrauni ,dedi ant viršaus ir trąša...Šiaip šienas naudingesnis negu šiaudai.Bet dažniausiai šiaudų irgi turiu į valias.
Atsakyti
QUOTE(egute @ 2010 03 09, 20:19)


Jei dedi sausus šiaudus ar šieną ar pjuvenas tai sluoksni gana storą reikia daryti jei nori kad ravėti nereiktu ir drėgmė laikytusi...

kadangi diasaja kaip suprantu dar nesuvytusią žolę deda tai ir tenka plonu sluoksniu tai daryti kad nešustų

drinks_cheers.gif ir pjuvenas dedu, tik kaip Egute rašė, juos jau storu sluoksniu kloju. Kaimynės už tvoros blink.gif žiūrėjo ir klausė-kokiais ten patalais kloji? lotuliukas.gif
Atsakyti