Įkraunama...
Įkraunama...

Šiandien pabaigiau....

QUOTE(Incredible Me @ 2010 07 13, 14:31)
Pabaigiau atomika s D&G Light Blue wub.gif  noriu didesnio kiekio thumbup.gif


man jie labai patinka wink.gif

O aš pabaigiau savo escada moon sparkle unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(straige @ 2010 07 21, 17:59)
Man labai tiko ir pritiko, ir mielai pirkčiau antrą bonkę, deja, deja, visiškai nesilaiko ant manęs schmoll.gif (kai kas sako, kad kvapas panašus su S. Lutens "A La Nuit", bet pastaruosius labai seniai uosčiau)

aišku, ačiū 4u.gif gaila, kad nesilaiko. reikės kada nors pratestuot. ar matei, kokia gera jų kaina PE? ax.gif
Atsakyti
Aš šiandien baigiau Chanel Beige atomiką, reikės rudeniui dar smile.gif
Atsakyti
QUOTE(katalike @ 2010 07 21, 21:14)
aišku, ačiū 4u.gif gaila, kad nesilaiko. reikės kada nors pratestuot. ar matei, kokia gera jų kaina PE? ax.gif



Mačiau, mačiau, todėl dabar visa dvejonėse : tu by, or not tu by lotuliukas.gif
Atsakyti
Šiandien paskutinius ml susipurškiau verysad.gif verysad.gif verysad.gif Skalsūs buvo tie 50 ml lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(zuvyte26 @ 2010 07 25, 09:55)
Šiandien paskutinius ml susipurškiau  verysad.gif  verysad.gif  verysad.gif Skalsūs buvo tie 50 ml  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif
user posted image

Šitie neblogi, nors šiaip man nepatinka britnių, lopezių, paris ir kt. žvaigždučių kvepalai...
Atsakyti
QUOTE(zuvyte26 @ 2010 07 25, 09:55)
Šiandien paskutinius ml susipurškiau  verysad.gif  verysad.gif  verysad.gif Skalsūs buvo tie 50 ml  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif
user posted image

Man atrodo, kad jau jų nebėra pirkti........... Lyg ir niekur nemačiau..... g.gif
Atsakyti
QUOTE(Krisanta @ 2010 07 25, 13:43)
Man atrodo, kad jau jų nebėra pirkti........... Lyg ir niekur nemačiau..... g.gif

Bent jau Lietuvoje tai tikrai nėra, o JAV spėju dar yra užsilikusių tikrai. Šis kvapas man pats sakyčiau mylimiausias iš visų tų žvaigždžių kvapų..bent jau kol kas. Dar Hilary Duff - With Love sakyčiau toks dėmesio vertas - visi kiti schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(straige @ 2010 07 22, 11:10)
Mačiau, mačiau, todėl dabar visa dvejonėse : tu by, or not tu by lotuliukas.gif

pratestavau juos. to buy bigsmile.gif bet laikosi tikrai neypatingai ant bloterio, nors man pasirodė, kad Incense - dar trumpiau doh.gif hm, em, o kažin, iki kada ta akcija tęsis? blush2.gif aš irgi mąstau topsecret.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(katalike @ 2010 07 26, 12:29)
pratestavau juos. to buy bigsmile.gif bet laikosi tikrai neypatingai ant bloterio, nors man pasirodė, kad Incense - dar trumpiau doh.gif hm, em, o kažin, iki kada ta akcija tęsis? blush2.gif aš irgi mąstau topsecret.gif biggrin.gif



Kiek akcija tęsis, nežinau, ale jie visi laikosi ne uch ty g.gif Gal reikės pasiryžti Lutens'ui g.gif
Atsakyti
QUOTE(zuvyte26 @ 2010 07 25, 10:55)
Šiandien paskutinius ml susipurškiau  verysad.gif  verysad.gif  verysad.gif Skalsūs buvo tie 50 ml  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif
user posted image

man sie ir patiko, net nezinojau, kad ju nebera blink.gif ... cry.gif doh.gif
i tema biggrin.gif tai pabaigiau Carolina Herrera 212 burbuliuka, bet turiu dar viena nauja tongue.gif
Atsakyti

user posted image
Atomika. Toks ilgas saras "wanted" ir "to buy", kad net nezinau ar siuos itraukti... ax.gif
Atsakyti