Įkraunama...
Įkraunama...

Šiandien pabaigiau....

user posted image
cry.gif paskutiniai laseliai ispurksti, bet irnesakyk.gif bus proga isigyti naujus hihihi.gif
Atsakyti
Pabaigiau obuoliuką yess.gif Spėjo nusibost iki pabaigimo
user posted image
Atsakyti
Paskutiniai lašai – user posted image
Atsakyti
QUOTE(agneseee @ 2010 07 06, 18:54)
Paskutiniai lašai

Ir kaip? Pribaigei bonkute ar atomika? Pirksi dar? Smalsu nes kaip tik juos nusiziurejau... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(agneseee @ 2010 07 06, 18:54)
Paskutiniai lašai – user posted image

v-i-k-a, Oi, pirksiu pirksiu. wub.gif 4u.gif Turbūt nesu niekada turėjusi tokių, nors ir sunkių, bet gerų kvepalų!! bigsmile.gif ! Aš užuodžiu degintas gėles, degintas pušis. Galbūt kam nors pasirodys kvaila. doh.gif mirksiukas.gif smile.gif Be to, turėjau Eau de Cologne butelaitį (80 ml.) Taigi, laikė kaip neižinau kas. Prilygsta ir EDT, ir EDP. Na, PP manau tik neprilygsta. doh.gif doh.gif doh.gif
Papildyta:
Visiškai užtektų Eau de Cologne.
Atsakyti
Pribaigiau paskutinius laselius ka tik verysad.gif bet jau uzsisakiau naujus biggrin.gif
neistveriau blush2.gif jau beveik metus labiausiai su jais draugaujuos thumbup.gif
user posted image
Atsakyti
Pagaliau pabaigiau Escada Moon sparkle.
Atsakyti
pabaigiau 30ml buteliuka Giorgio Armani Code, labai patiko man jie, bet biski ir atsibodo smile.gif kitokius uzsisakiau, bet gal kada grisiu ir prie situ smile.gif
Atsakyti
Pabaigiau atomika s D&G Light Blue wub.gif noriu didesnio kiekio thumbup.gif
Atsakyti
Per atostogas nubaigiau likučius:

L`Eau d`Issey Summer Glimmer by Issey Miyake
user posted image

ir Comme une Evidence EDP by Yves Rocher:
user posted image

ir vakar - visą pusbutelaitį Matthew Williamson Jasmine Sambac EDT g.gif :
user posted image
Atsakyti
QUOTE(straige @ 2010 07 21, 14:05)
ir vakar - visą pusbutelaitį Matthew Williamson Jasmine Sambac EDT  g.gif :
user posted image

na, ir kaip jie?
Atsakyti
QUOTE(katalike @ 2010 07 21, 16:54)
na, ir kaip jie?



Man labai tiko ir pritiko, ir mielai pirkčiau antrą bonkę, deja, deja, visiškai nesilaiko ant manęs schmoll.gif (kai kas sako, kad kvapas panašus su S. Lutens "A La Nuit", bet pastaruosius labai seniai uosčiau)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo straige: 21 liepos 2010 - 17:00