Įkraunama...
Įkraunama...

Šiandien pabaigiau....

QUOTE(Malena @ 2016 07 10, 18:20)
Man pirmą kartą gyvenime sugedo kvepalai. Dar prieš pusantro mėnesio buvau išsitraukus ir viskas buvo gerai. O užvakar ištraukiu ir matau jau kad ne tokie. Spalva drumzlina (buvo skaidri), kažkokių smulkių dalelių matosi, užpurškus kvapas "išsausėjo", nebeliko pirminių gaivesnių natų.
Laikymo sąlygos buvo geros - spintoje, tamsoje, kosmetinėje, savo dėžutėje. Na taip, per karščius, kambarys prišildavo iki 26+, be o tačiau, būtent šitie buvo giliausiai nukišti, prie sienos. Gaila. Nuostolis.

Aš turiu tokius "pagedėlius", bet kol kas tik pirmos natos pakitusios, jos greit nusivadėja ir tada skaniai kvepia.

Ir man įdomu, kokie tai kvepalai?

I temą:
Šiandien pabaigaiu Christina Aguilera Red Sin 50-uką. Toks prievartinis išpurškimas buvo, jei atvirai. Norėjosi greičiau pabaigt.
Atsakyti
QUOTE(LEEja @ 2016 07 10, 18:25)
o kokie kvepalai?

QUOTE(Pink Pepper @ 2016 07 10, 20:01)
Aš turiu tokius "pagedėlius", bet kol kas tik pirmos natos pakitusios, jos greit nusivadėja ir tada skaniai kvepia.

Ir man įdomu, kokie tai kvepalai?

I temą:
Šiandien pabaigaiu Christina Aguilera Red Sin 50-uką. Toks prievartinis išpurškimas buvo, jei atvirai. Norėjosi greičiau pabaigt.


Chloe edt pagedėliai. Turiu juos nuo praeito ar užpraeito rudens. Per jauni šitaip pasielgti... Pvz turiu Leau de Chloe kokių 3 metų senumo ir jiems nieko. Nors buvo ten pat.
Turiu edp nemažą bonką ir kūno losjoną, tai išgyvensiu, nors ir pikta.
Atsakyti
Pabaigiau Yves Rocher So Elixir edt 30ml.
Atsakyti
Išmečiau Hermes Eau des Marvelles buteliuką - tuščias buvo... Pabaigiau seniai, likę vos keli lašai dugne, dėl kvapo prisiminimo laikiau. Nusprendžiau, kad laikas šitą tarą lauk mesti - niekada to kvapo nė nepasiilgau, niekada nė neatidariau pauostyti. Nekartosiu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo RitaRazi: 11 rugpjūčio 2016 - 22:27
QUOTE(RitaRazi @ 2016 08 11, 23:27)
Išmečiau Hermes Eau des Marvelles buteliuką - tuščias buvo... Pabaigiau seniai, likę vos keli lašai dugne, dėl kvapo prisiminimo laikiau. Nusprendžiau, kad laikas šitą tarą lauk mesti - niekada to kvapo nė nepasiilgau, niekada nė neatidariau pauostyti. Nekartosiu.

Va kaip. Be jokių apeliaciju. Griežtai taip! Jeigu būčiau šis buteliukas - verkčiau cry.png smile30x30.png
Atsakyti
QUOTE(by ki @ 2016 08 11, 23:49)
Va kaip. Be jokių apeliaciju. Griežtai taip! Jeigu būčiau šis buteliukas - verkčiau cry.png  smile30x30.png


smile30x30.png
Bet jei daiktas emociju nekelia, tai kam ji laikyt....
Atsakyti
QUOTE(by ki @ 2016 08 11, 23:49)
Va kaip. Be jokių apeliaciju. Griežtai taip! Jeigu būčiau šis buteliukas - verkčiau cry.png  smile30x30.png


jis gal ir verkė, bet kažkaip nepagailo man.. tongue30x30.png bjauri aš vakar, matyt, buvau biggrin30x30.png

dar daugiau - šiandien išmečiau ir vyro MFK Aqua Universalis buteliuką - bet žadu naują nupirkti arba likutį jam suieškoti..
Atsakyti
Pabaigiau Michael Kors Island Hawaii 50ml.
Atsakyti
Išpurškiau Avon Perceive 50ml. Sąžiningai buvau sunaudojus tik 20-25ml. Kitką išpurškiau kaip oro gaiviklį, nes viršutinės natos buvo šiek tiek pagedusios, ir dar todėl, kad norėjau atlaisvinti vietą naujiems kvepalams blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pink Pepper: 03 rugsėjo 2016 - 10:54
Paktiskai pabaigiau, liko tik koks laselis unsure.gif
Vis atidarau pauostyt... man jie nerealus wub.gif

Shiseido ZEN EDP
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo WWWitch: 05 rugsėjo 2016 - 12:23
Išpurškiau Christian Lacroix Rouge kaip namų gaiviklį, nes viršutinės natos jau buvo nebe tos... Pastebėjau, kad pigesni kvepalai daug greičiau genda. Bet teisybės dėlei turiu pasakyt, kad jiems jau buvo 7 metai (nuo atidarymo) biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pink Pepper: 06 spalio 2016 - 19:04
Swarovski Aura
Atsakyti