Įkraunama...
Įkraunama...

Šiandien pabaigiau....

Garbingai užbaigiau ir atsisveikinu su Hermes Kelly Caleche bye1.gif iki naujų susitikimų kada nors ateityje..
Labiau mėgstu Caleche klasikinį EDT arba Soie de Parfum. Kadangi turiu visą dideliausią kibirą vežėčių, tai šitų nekartosiu.
Atsakyti
O aš ne visai garbingai užbaigiau Pacifica Waikiki Pikake 29ml butelaitį.
Atsakyti
QUOTE(Pink Pepper @ 2016 06 05, 23:12)
O aš ne visai garbingai užbaigiau Pacifica Waikiki Pikake 29ml butelaitį.

ir kur gi supurškei? cool.gif

biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Pink Pepper @ 2016 06 05, 23:12)
O aš ne visai garbingai užbaigiau Pacifica Waikiki Pikake 29ml butelaitį.


nagi nagi - prašom savo negarbę atskleist biggrin.gif užuolaidoms, skalbiniams, grindims plaut?
Atsakyti
Daugiausiai tai ant savęs (milijonas pšykų keliskart per dieną blush2.gif ), bet kliuvo ir lovos užtiesalams, ir užuolaidoms smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pink Pepper: 06 birželio 2016 - 11:04
Pacifica Mediterranean Fig - toks pats likimas biggrin.gif Nors skanučiai ir įdomūs jie, bet pabodo... Ir tas figos vaisiaus saldumas kartais, rodos, net pykina šiek tiek.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pink Pepper: 06 birželio 2016 - 12:30
QUOTE(Pink Pepper @ 2016 06 06, 13:30)
Pacifica Mediterranean Fig - toks pats likimas biggrin.gif Nors skanučiai ir įdomūs jie, bet pabodo... Ir tas figos vaisiaus saldumas kartais, rodos, net pykina šiek tiek.


vat kodėl figų aš nelabai, tiksliau, visai ne biggrin.gif D-iaugiausi Philosykos pabaigusi ir mėginukus išdalinusi.
Atsakyti
QUOTE(RitaRazi @ 2016 06 07, 09:40)
vat kodėl figų aš nelabai, tiksliau, visai ne  biggrin.gif D-iaugiausi Philosykos pabaigusi ir mėginukus išdalinusi.

Kelis metus gaivinu tualetą L'Occitane Fig tree leaf kvapu. Tobulas! Bet ant savęs!... Tikrai ne už ką. Matyt, asociacijos prastos biggrin.gif

Vienas mylimiausių dabar - Fico d'India Ortigia Sicilia. Bet ten kaktuso vaisių kvapas.
Atsakyti
QUOTE(by ki @ 2016 06 07, 10:21)
Kelis metus gaivinu tualetą L'Occitane  Fig tree leaf kvapu. Tobulas! Bet ant savęs!... Tikrai ne už ką. Matyt, asociacijos prastos  biggrin.gif

Vienas mylimiausių dabar - Fico d'India  Ortigia Sicilia.  Bet ten kaktuso vaisių kvapas.


biggrin.gif garbingai baigtas buteliukas visad džiugina smile.gif
Atsakyti
QUOTE(RitaRazi @ 2016 06 07, 22:12)
biggrin.gif garbingai baigtas buteliukas visad džiugina smile.gif

Ne, ne, čia namų kvapas. Всё честно smile.gif
Atsakyti
Man pirmą kartą gyvenime sugedo kvepalai. Dar prieš pusantro mėnesio buvau išsitraukus ir viskas buvo gerai. O užvakar ištraukiu ir matau jau kad ne tokie. Spalva drumzlina (buvo skaidri), kažkokių smulkių dalelių matosi, užpurškus kvapas "išsausėjo", nebeliko pirminių gaivesnių natų.
Laikymo sąlygos buvo geros - spintoje, tamsoje, kosmetinėje, savo dėžutėje. Na taip, per karščius, kambarys prišildavo iki 26+, be o tačiau, būtent šitie buvo giliausiai nukišti, prie sienos. Gaila. Nuostolis.
Atsakyti
QUOTE(Malena @ 2016 07 10, 19:20)
Man pirmą kartą gyvenime sugedo kvepalai. Dar prieš pusantro mėnesio buvau išsitraukus ir viskas buvo gerai. O užvakar ištraukiu ir matau jau kad ne tokie. Spalva drumzlina (buvo skaidri), kažkokių smulkių dalelių matosi, užpurškus kvapas "išsausėjo", nebeliko pirminių gaivesnių natų.
Laikymo sąlygos buvo geros - spintoje, tamsoje, kosmetinėje, savo dėžutėje. Na taip, per karščius, kambarys prišildavo iki 26+, be o tačiau, būtent šitie buvo giliausiai nukišti, prie sienos. Gaila. Nuostolis.

o kokie kvepalai?
Atsakyti