Įkraunama...
Įkraunama...

Šiandien pabaigiau....

Pabaigiau Guerlain L'Instant EDP 30ml buteliuką. Bet turiu atsarginį 80ml buteliuką biggrin.gif
Atsakyti

Per išeigines 'damušiu' WISH CHOPARD, 30ml buteliukas - skanus, man lyg ir tinka, bet nekartosiu, o tiesiog žinosiu, kad yra toks atsarginis variantas.

Be to jis mėgsta krėsti juokus - keičia spalvą į kažkokią murzinai pilką, tad didesnės talpos ilgai laikyti nepatartina. rolleyes.gif

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo VasarosPievos: 11 gruodžio 2015 - 20:14
QUOTE(VasarosPievos @ 2015 12 11, 20:12)
Per išeigines 'damušiu' WISH CHOPARD, 30ml buteliukas - skanus, man lyg ir tinka, bet nekartosiu, o tiesiog žinosiu, kad yra toks atsarginis variantas.

Be to jis mėgsta krėsti juokus - keičia spalvą į kažkokią murzinai pilką, tad didesnės talpos ilgai laikyti nepatartina.  rolleyes.gif

user posted image

Pas mane jie nuo 2007 m., hehe. Spalva bjauri, bet kvapas lyg ir nepakitęs smile.gif
Atsakyti
Ai, beje, šiandien ką tik išmečiau SL Chergui - baigėsi... Nekartosiu, nors jie man ir patiko, bet ir taip visko daug turiu...
Atsakyti
user posted image
Leidau sau jį pabaigti, nes po eglę bus naujas. smile.gif
Atsakyti
Manau, kad iškvėpinau paskutinius savo antrojo D&G Light Blue buteliuko lašus. Dukra, žinoma, labai padėjo biggrin.gif

Bus ir trečias kada nors!

Atsakyti
Guerlain Samsara edt 30-uką. Turėjau nuo 2008 m.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pink Pepper: 07 vasario 2016 - 14:39
Išpurškiau paskutinius lašus iš YSL NU EDP 100ml šaibos. Apėmė panika.... turiu sandėlyje, bet vis tiek panika.
Atsakyti
By Kilian Sweet redemption 7.5ml. refill'a
Atsakyti
QUOTE(Pink Pepper @ 2015 12 11, 21:31)
Pas mane jie nuo 2007 m., hehe. Spalva bjauri, bet kvapas lyg ir nepakitęs smile.gif


Ir pas mane tas pats drinks_cheers.gif Damušiau Wish'o 75-uką. Kvapas nepakitęs, bet spalva buvo doh.gif
Beje, damušti kvepalus man - įvykis, nes kai turi jų -iasdešimt ir niekad neapsistoji ties vienais ilgiau nei dvi savaites, tai pabaigtuvės retas svečias pas mane 4u.gif
Atsakyti
Prieš kelias dienas išpurškiau NZ Patchouli Magique ant patalynės, užuolaidų, kaip oro gaiviklį. Kvapas geras ir patinka, bet kažkaip man per daug hipiškas šitas pačiulis, trūksta elegancijos g.gif Tos valerijoninės natos pradžioj schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Pink Pepper @ 2016 03 26, 19:25)
Prieš kelias dienas išpurškiau NZ Patchouli Magique ant patalynės, užuolaidų, kaip oro gaiviklį. Kvapas geras ir patinka, bet kažkaip man per daug hipiškas šitas pačiulis, trūksta elegancijos g.gif Tos valerijoninės natos pradžioj schmoll.gif


elegancijos tai jame tikrai nekažką biggrin.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ingėnas: 26 kovo 2016 - 23:31