Įkraunama...
Įkraunama...

Šiandien pabaigiau....

QUOTE(RitaRazi @ 2015 06 29, 14:52)
cray.gif pamečiau, pamečiau.. Puredistance Antonia ir Puredistance M. Kelionėje. Tikriausiai.

Ai, neliudekit, ateis kiti i vieta! mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(bellete @ 2015 06 30, 21:02)
Ai, neliudekit, ateis kiti i vieta! mirksiukas.gif


schmoll.gif ne, turėsiu atstatyti, tik vat kaina tai dabar truputį kąstų, jų niekas man neatstos.
Atsakyti
QUOTE(RitaRazi @ 2015 06 30, 22:16)
schmoll.gif ne, turėsiu atstatyti, tik vat kaina tai dabar truputį kąstų, jų niekas man neatstos.

Labai suprantu .As Puredistance M per ziopluma buvau praradus ,kol neatsipirkau ,nieko daugiau nesinorejo ..
Atsakyti
user posted image
Sėkmingai pažadą mažinti kvepalų kiekį vykdau ir šį mėnesį atsisveikinu su šiuo Cartier aromatu. Patiko, tačiau mėgau jį rudenį ir ankstyvą pavasarį. Kartot nenorėčiau, nes daug naujų ir nebandytų kvapų dar noriu išbandyti.
Atsakyti
user posted image
L'occitane Delice Des Fleur kažkada buvo tobulas ir šiltas, švelnus aromatas. Labai mėgau jį, bet po kiek laiko pakeitė kvapą.
Guerlain Champs Elysees, prie jų sunkiai pripratau, tačiau šį pavasarį juos pamėgau. Kvapas laikosi puikiai.
Victoria's Secret Sexy Little Thing Noir atomikas, kvapas saldus ir man ne itin patiko.
L'occitane Cerisier Rouge man patiko, nes praktiškai visos L'ocitane vyšnių kvapų versijos man patiko. Lengvas pavasarinis kvapas, ne per saldus. Dar turiu keletą tokių mėginukų
Atsakyti
Salvador Dali Sea & Sun in Cadaques - pabodo, ir lyg buvo bepradėję gesti, tai išpurškiau beveik be gailesčio kaip oro gaiviklį, nors dar buvo nemažai likę - pusė 50ml buteliuko doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pink Pepper: 27 rugpjūčio 2015 - 10:25
Pabaigiau Lancome Poeme miniatiūrą. Patinka man jie labai, tik dėl narcizo natos nesu tikra.
Atsakyti
QUOTE(Pink Pepper @ 2015 09 18, 19:44)
Pabaigiau Lancome Poeme miniatiūrą. Patinka man jie labai, tik dėl narcizo natos nesu tikra.

Be narcizo Poeme nebutu Poeme.. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(bellete @ 2015 09 19, 07:06)
Be narcizo Poeme nebutu Poeme.. smile.gif

Žinau žinau, bet aš juos myliu už apelsinžiedžius.
Atsakyti
Damušiau pagaliau EDP versiją, nusibodo labai doh.gif
Iš pradžių buvo malonus kvapas,o paskui pabodo, tapo panašus į kambarių gaiviklį (tik brangų ir prabangų),nebeužuodžiau jo visai
user posted image
Atsakyti
pabaigiau Memo Manoa atomiką. kaip dažnai būna, pradėdama jį buvau įsitikinusi, kad man reikia butelaičio. pabaigiau žinodama, kad gyvensiu ir be jo biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Monmorensi @ 2015 11 05, 18:09)
pabaigiau Memo Manoa atomiką. kaip dažnai būna, pradėdama jį buvau įsitikinusi, kad man reikia butelaičio. pabaigiau žinodama, kad gyvensiu ir be jo biggrin.gif


suprantu, man tai baigiasi Chanel Exclusif'ų Misia ir puikiai žinau, kad teks gyventi be jų biggrin.gif
Atsakyti