Įkraunama...
Įkraunama...

Šiandien pabaigiau....

Oho, sveikinimai. Man tai - neįmanomas dalykas, nes jie tik dauginasi, bet niekaip nemažėja. Nors šiandien pabaigiau atomiką Balenciagos Cristobal. Turiu buteliuką ir tas džiugina. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(varine @ 2015 04 27, 21:24)
Oho, sveikinimai. Man tai - neįmanomas dalykas, nes jie tik dauginasi, bet niekaip nemažėja. Nors šiandien pabaigiau atomiką Balenciagos Cristobal. Turiu buteliuką ir tas džiugina. smile.gif


o aš net nebekeliu sau tikslų naikinti atomikus - priešingai, jų vis daugėja, nes:
1) noriu, bet nedaug
2) negaliu sau leisti daug
3) nėra kaip gauti viso buteliuko

į temą - sudaužiau stiklinį 12 ml. atomiką su SL CHergui, tad, reik sakyt, pasibaigė unsure.gif
Atsakyti
Siandien pasimegavau paskutiniais Amouage Beloved laseliai (is 2ml atomiko). Beloved man asocijuojasi su elegantisku ir rafinuotu kvapu, ypac zaviuosi sleifu. Tuo paciu metu jis turi kazkokia labai stipria vidine asi... Isivaizduoju, kad Beloved puikiai tiktu kaip kasdienis aromatas labai rimtos specialybes atstovei smile.gif
Atsakyti
As isgreziau Black Puredistance atomikiuka 5 ml ilgai ,taupiai naudojau .. wub.gif
Kaip tikiuosi ,kad veliau visa buteli turesiu rolleyes.gif ax.gif
Atsakyti
Per pastaraja savaite pabaigiau po viena By Kilian Love and tears ir Prelude to love 7,5ml. refilus. Visa laime, jog jie buvo ne paskutiniai.
Taip pat baigtas 5ml. atomikas Perris Monte Carlo Rose de taif. Turiu tik 2ml. meginuka, bet jo naudoti kvepinimuisi nenoriu. Megstu, kai yra meginuku kolekcijoje, kad galeciau kvapa visada uzuosti, jeigu noresiu.anau, jog ji kartosiu. Dabar nera skubu, bet jeigu butu geras pasiulymas, - neatsispirciau.
blush2.gif
Atsakyti
Pabaigiau Beyonce Heat Rush 30-tuką karsta.gif Nors ir nelabai sąžiningai. Norėjosi greičiau damušt, nes atsibodo, ir šiaip trūksta vietos naujiems kvepalams biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pink Pepper: 11 gegužės 2015 - 16:47
QUOTE(Pink Pepper @ 2015 05 11, 17:45)
Nors ir nelabai sąžiningai.

ką darei ir vietoj ko naudojai? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Monmorensi @ 2015 05 11, 18:37)
ką darei ir vietoj ko naudojai?  biggrin.gif

Labai daug prisipurškiau (ne per vieną kartą), o likusią dalį supurškiau ant patalynės topsecret.gif
Atsakyti
QUOTE(Pink Pepper @ 2015 05 11, 19:16)
Labai daug prisipurškiau (ne per vieną kartą), o likusią dalį supurškiau ant patalynės topsecret.gif


Aš taip pat naikinau Chanel Chance - taip norėjau pribaigt, kad kvepėjo viskas - vonia, miegamasis, koridorius biggrin.gif
Atsakyti
iškračiau paskutinius lašiukus "elizabeth arden green tea"
Atsakyti
Pabaigiau Chanel No 5 Eau Premiere atomiką (10 ar 12ml, tiksliai nepamenu).
Atsakyti
Labai taupiau Pure Pison Dior... o viena (ne)grazia diena pasiziuriu = jie tiesiog isgaravo!!!! ai-ai wub.gif

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Bryzz: 21 gegužės 2015 - 22:39