Įkraunama...
Įkraunama...

Šiandien pabaigiau....

Pabaigiau Villoressi Iperborea meginuka. Noriu dar! Labai patiko tos kremines pakalnutes. bigsmile.gif
Atsakyti
Pabaigiau CK Eternity mėginuką, daugiau nežinau ar noriu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(tikpasilik @ 2015 02 22, 19:00)
Pabaigiau CK Eternity mėginuką, daugiau nežinau ar noriu  biggrin.gif

Jei nezinai ar nori-vadinas, nenori smile.gif
As tai ju nebenoreciau irgi.. ax.gif
Atsakyti
Pabaigiau Lancome Miracle miniatiūrą. Labai stengiausi biggrin.gif Nors ir patinka jie man, bet kažkaip greit atsibodo.
Atsakyti
Šį mėnesį atsisveikinau su:
Fendi man labai patiko, prabangus ir šiltas kvapas, juos išsimainiau portale vinted ir jau išpurškiau iki paskutinio lašo.

The Body Shop White Musk Libertine visgi ne mano kvapas ir juos vos kelis kartus panaudotus jau pardaviau. O vietoj šių dviejų nekantriai lauksiu naujo butelaičio, kuris atkeliaus į mano namus jau sekantį mėnesį smile.gifsmile.gif

Avon Cherish mėginukas iš Cosmopolitan žurnalo, buvo labai įdomu juos pabandyti, nes daug blogerių apie juos rašė. Visai patiko kvapas. user posted image
Atsakyti
Pabaigiau Lancome Hypnose miniatiūrą. Iš pradžių buvau jais susižavėjusi, sakiau, reiks pirkti buteliuką, bet pabodo tas saldumas.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pink Pepper: 01 balandžio 2015 - 12:39
Penhaligon's Bluebell mažuliukas išgręžtas. Pirksiu dar - dabar kaip tik jam laikas smile.gif
Atsakyti
Liko vos laselis is Chanel Cristalle eau Verte. Tai pirmas isnauduotas nuo-iki simtukas per visa mano gyvenima, tiesa turejau ji nuo 2009 metu lotuliukas.gif
Atsakyti
Parfums de Marly Herod atomiką.

geri, bet daugiau nenoriu. man gal šiek tiek per vyriški rolleyes.gif
Atsakyti
Pribaigiau visus atomikus ir mėginukus. Valio.
Atsakyti
QUOTE(Benicio @ 2015 04 27, 21:10)
Pribaigiau visus atomikus ir mėginukus. Valio.

Oho, jei ne paslaptis, kiek ir per kiek laiko?
Atsakyti
Maždaug apie dvi savaites. Penki mėginukai, tarp jų Guerlain Mitsouko EDP 1999 metų. Šeši atomikai, nuo vieno iki penkių ml.
Atsakyti