Įkraunama...
Įkraunama...

Šiandien pabaigiau....

Pribaigiau Max Mara EDP 90 ml. Gerai, kad ne paskutini butelaiti:)
Atsakyti
Pabaigiau vintaziniu Paloma Picasso kvepalu meginuka ir labai dziaugiuosi, kad turejau proga su ja susipazinti. Dazniausiai siuolaikiniai siprai man ispudzio napadaro, nelabai mes su jai suderinami, bet PP... wub.gif Nieko naujo nepasakysiu - Paloma nuostabiai grazi, besikeicianti ir gyva! Tai ne aromatas/kvapas, tai tikri Kvepalai. Gaila, kad tokiu grozybiu jau nebegamina...
Atsakyti
Epic'o nebeturiu anei lašo verysad.gif baigėsi.. Kol kas nekartosiu, prabanga blush2.gif
Atsakyti
Pabaigiau Tom Ford Black Orchid atomaizerį. LAbai patiko ir tikiuosi kažkada pakakrtosiu jau nebe atomaizerį wub.gif
Atsakyti
Pabaigiau CdG Kyoto. Buteliukui iveikti prireike 4m biggrin.gif Kyoto vieni is mano mylimiausiu kvapu, kai norisi nors truputi priartet 'dzen' busenos... Kol kas ju nekartosiu, bet butinai isigysiu kitus, panasios 'filosofines' krypties kvepalus... smile.gif
Atsakyti
Siandien baigesi Paco rabanne black xs sad.gif ziaurai skanus, tai gaila truputi, reiks ateinancia kokia proga pasidovanot
Atsakyti
Chanel Chance EDT 100 ml (ilgai aš juos naudojau - nuo pat 2003 m.)... Ir pabaigiau praktiškai tik tam, kad jau nebesimaišytų po ranka:)
Atsakyti
Guess for woman edpspray 50 ml
user posted image
Atsakyti
Vakar pabaigiau Moschino Funny wub.gif

Reikes vel kartoti rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(WWWitch @ 2015 02 19, 10:50)
Vakar pabaigiau Moschino Funny  wub.gif

Reikes vel kartoti  rolleyes.gif

Aš jų dar neuosčiusi blush2.gif Vis svarstau, ar verta pirkti, jei labai panašūs į Light Blue ir I love love g.gif Nors natos tai man labai patinka.
Atsakyti
QUOTE(Pink Pepper @ 2015 02 19, 11:53)
Aš jų dar neuosčiusi blush2.gif Vis svarstau, ar verta pirkti, jei labai panašūs į Light Blue ir I love love g.gif Nors natos tai man labai patinka.


Panasumu kaz kokiu yra, bet Funny kitokie wub.gif
Turbut jau 2 ar 3 buteli ju sunaudojau smile.gif
Ypac patinka vasara wub.gif
Atsakyti
QUOTE(WWWitch @ 2015 02 19, 13:20)
Panasumu kaz kokiu yra, bet Funny kitokie  wub.gif
Turbut jau 2 ar 3 buteli ju sunaudojau smile.gif
Ypac patinka vasara  wub.gif

Antras pilnas Funny 100-tukas pabaigtas biggrin.gif
Pirkau trecia. Bet cia ne as ju gerbeja-dukra mirksiukas.gif
O jie man primena ja.. wub.gif
Atsakyti