Įkraunama...
Įkraunama...

Šiandien pabaigiau....

Nepabaigiau, bet atsisveikinau su beveik pilnu Rose des Champs L`Occitane EDT verysad.gif atidaviau mamai, nes man skaniai kvepia tik buteliuke, o ne ant manęs verysad.gif
user posted image
Atsakyti
user posted image

Dalį išdalinau draugėm ir bendradarbėm į atomikus pabandymui, pati kiek pasikvėpinau.
Eiliniai saldus, gaivūs kvepaliukai, nekartotini, nors drabužiai nuo jų labai skaniai kvepėjo, geriau nei ant odos. g.gif
Atsakyti
Atidaviau sesei, nes labai norėjo, likutis nedidelis buvo, koks trečdalis iš 100 ml biggrin.gif
user posted image
Atsakyti
Pabaigtukas Salvador Dali Sea & Sun in Cadaques atidavė sesuo nedidelį likutį, pakvepinau kažkiek laiko ir surūgo man jie blink.gif dar lašas liko, bet jau kvepintis nesinori schmoll.gif Dar ir atomike turiu likutį šių doh.gif
O kvapas toks vasarinis lengvas vandenukas bigsmile.gif
user posted image
Atsakyti
O aš išgręžiau savo Roger and Gallet Bois d"Orange Eau fresh parfumee - geras buvo. Vasarai buvo labai ir labai vykęs kvapas - gaivinantis, vėsinantis, neįkyrus. Gal ir kartosiu vėl vasarai artėjant, bet tik nežinau, ar bus kas parveža smile.gif Lietuvoje, kaip suprantu, jais niekas neprekiauja g.gif
Atsakyti
Damušiau Dior Eau de Dolce Vita 30ml buteliuką.
Atsakyti
QUOTE(Pink Pepper @ 2014 09 20, 21:40)
Damušiau Dior Eau de Dolce Vita 30ml buteliuką.

Dar? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(v-i-k-a @ 2014 09 21, 10:44)

Nea, pabodo unsure.gif O ir gaut jų sunku.
Atsakyti
Pardaviau cacharel amor amor edt 30 ml beveik pilna, nusibodo man jie, nes jau antrus tokius turejau smile.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(tikpasilik @ 2014 08 14, 22:19)
Nepabaigiau, bet atsisveikinau su beveik pilnu  Rose des Champs L`Occitane EDT  verysad.gif  atidaviau mamai, nes man skaniai kvepia tik buteliuke, o ne ant manęs  verysad.gif
user posted image

QUOTE(tikpasilik @ 2014 09 04, 15:28)
Atidaviau sesei, nes labai norėjo, likutis nedidelis buvo, koks trečdalis iš 100 ml biggrin.gif
user posted image

QUOTE(tikpasilik @ 2014 09 22, 16:59)
Pardaviau cacharel amor amor edt 30 ml beveik pilna, nusibodo man jie, nes jau antrus  tokius turejau  smile.gif
user posted image

Juk tema vadinasi "Šiandien pabaigiau", o ne "Šiandien pardaviau/atidaviau".
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pink Pepper: 22 rugsėjo 2014 - 16:17
O aš pabaigiau YSL "NU" 30-uką, bet pabaigiau tai siaubingai,vos porą papurškimų belikę buvo. Pirkau ir pasidėjau pilnutėlį, kai atkeliavo pirkinys purkštelėjau pasimėgaut ir padėjau giliai giliai. Šiandien praėjus beveik pusmečiui nusprendžiau pasikvėpint, o ten nieko beveik nebelikę. Tai taip išeina išgaravo blink.gif verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Silvy @ 2014 09 26, 10:55)
O aš pabaigiau  YSL "NU" 30-uką, bet pabaigiau tai siaubingai,vos porą papurškimų belikę buvo. Pirkau ir pasidėjau pilnutėlį, kai atkeliavo pirkinys purkštelėjau pasimėgaut ir padėjau giliai giliai. Šiandien praėjus beveik pusmečiui nusprendžiau pasikvėpint, o ten nieko beveik nebelikę. Tai taip išeina išgaravo blink.gif  verysad.gif


jėrgutėliau blink.gif blink.gif ir neužuodėt garuojančio g.gif

o aš tai, pasirodo, esu visai "išgręžusi" Chloe eau de parfum, tik dabar pastebėjau - anei vienam normaliam pasikvėpinimui praktiškai nebeišspaudžiau lens.gif teko "valkataujnčiu princu" dasimušt smile.gif
geras buvo, toks teisingas kvapas. Kartosiu, bet dabar imsiu mažesnę porciją essen.gif
Atsakyti