Įkraunama...
Įkraunama...

Šiandien pabaigiau....

Pabaigiau maziuka 1ml atomika Mancera Gold Intensive Aoud. Kazkada irgi turejau atomika, bet tada neuzkabino, o dabar...labai noreciau net viso buteliuko ax.gif . Geras kvapas, tinka taip sakant i pir i mir i v dobrye liudi biggrin.gif
Atsakyti
Šiandien pabaigiau christian lacroix rouge edp mėginuką, jau nebepamenu iš kur aš jį gavau, ar kokiam žurnale radus buvau, ar davė konsultantė g.gif Buvo likęs lašelis, tad pasikvepinau šiandien. Kvapas stiprus, gerai laikosi, tik asmeniškai man netinkamas tokiai saulėtai dienai kaip šiandien ax.gif
user posted image
Atsakyti
Pabaigiau vakare Lanvin eclat d'arpege, gaivūs, bet kartais įkyrėdavo, nes laikosi ilgai, ypač ant rūbų. Pabandysiu lengvesnę šių kvepalų forma - Salvadore Dali Dalilight, tada ir nuspręsiu, kurie mielesnį.

user posted image
Atsakyti
Vakar pabaigiau vienos iš nedaugelio man patinkančių rožių - Hermes Rose Ikebana - atomiką. Ech, jo gaiva taip tiko tvankioms vasaros dienoms... Bandysiu ieškoti ko nors panašaus smile.gif

user posted image
Atsakyti
pabaigiau testeri user posted image gaivus, gerai laikosi,turejau 100ml., per daug,jau atsibodo. Dabar laukiu situ smile.gif user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Alacka: 08 birželio 2014 - 20:02
Labai greitai iškvepinau šių metų gegužės mėnesio Cosmopolitane rastą Salvador Dali DaliA EDT purškiamą mėginuką, kvapas patiko, bet ne tiek, kad įsigyčiau ax.gif
user posted image
Atsakyti
Labai labai patiko Guerlain La Petite Robe Noire, gaila turėjau tik kelis mililitrus atomaizeryje, bet manau ateityje įsigysiu pilną wub.gif user posted image
Atsakyti
PAbaigiau antą šimtuką NR For her EDP
user posted image

DAbar ieškau kas galėtų būti kasdieninis kvapas į darbą. Kaip variantai: Prada Infusion d'Iris arba Hermes Kelly caleche EDP Laukai apsisprendimo dienos biggrin.gif
Atsakyti
Pabaigiau 30ml likutį ir dar mielai kartočiau
user posted image
Atsakyti
Šiandien sutepiau paskutinius lašus Lacoste Eau De Lacoste EDP mėginėlio. Taupiau aš jį, nes kvapas patiko ir esant galimybei, manau, naudočiau ir toliau wub.gif
user posted image
Atsakyti
O aš tai pabaigiau D'Orsay Tilleul - nuostabus vasaros ir liepų kvapas. Vėl pildysiu atsargas, negaliu aš be šitų.
Atsakyti
Sunaudojau Roberto Cavalli Serpentine mėginuką, kažkada gautą parfum expresse g.gif Kvapas visai patiko, bet neužkabino biggrin.gif
user posted image
Atsakyti