Įkraunama...
Įkraunama...

Šiandien pabaigiau....

Ojei, pabaigiau Angel Taste of Frangrance mėginuką, didelis žygdarbis biggrin.gif
Be jokių pastangų - nesilaiko man tie Angelai, jokie, nors būtų ir visai nieko g.gif
Atsakyti
TM Angel Innocent - is kur dabar gaut kitus 75 ml uz padoria kaina unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Egliukasz @ 2014 01 30, 02:29)
TM Angel Innocent - is kur dabar gaut kitus 75 ml uz padoria kaina unsure.gif

Tik neseniai dar mačiau lietuviškose internetinėse nebrangiai - tai jau niekur nebėra? blink.gif Neberandu
Atsakyti
QUOTE(eglegle @ 2014 01 30, 01:44)
Tik neseniai dar mačiau lietuviškose internetinėse nebrangiai - tai jau niekur nebėra?  blink.gif Neberandu


As ir vargiai berandu, netgi toj pacioj UK. Tik aerouoste Duty Free, is kurio niekad neskrendu biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
Pribaigiau CdG Ouarzazate butelaitį verysad.gif . Noriu dar.
user posted image
Atsakyti
Pabaigiau Escada Escada (2005) 50ml buteliuką. Buvo dar visai nemažai likę, bet užsispyriau išpurkšt - reikia laisvint vietą naujiems kvepalams. Patiko, bet juos turėjau jau 7 metus, gal dėl to ir nebuvo gaila, nors skaičiau, kad jie jau discontinued.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo katalike: 19 vasario 2014 - 16:27
Pabaigiau Maxmara Silk touch atomaizerį, kvapas labai patiko ir nemažai pagyrų sulaukė bigsmile.gif
user posted image
Atsakyti
Išpurškiau paskutinį lašą Lolita Lempicka L EDP atomiko. Prieš paskutinius kelis mililitrus išgėrė draugų pusantrų metų dukrelė suradus rankinėj atomiką ir jį atsukus blink.gif lotuliukas.gif Visgi kvapo neprisijaukinau, kažkoks svetimas man jis atrodė g.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(tikpasilik @ 2014 05 06, 15:16)
Išpurškiau paskutinį lašą Lolita Lempicka L EDP atomiko. Prieš paskutinius kelis mililitrus išgėrė draugų pusantrų metų dukrelė suradus rankinėj atomiką ir jį atsukus  blink.gif  lotuliukas.gif  Visgi kvapo neprisijaukinau, kažkoks svetimas man jis atrodė  g.gif
user posted image

Isgere? Pilnaja ta zodzio prasme?
Atsakyti
QUOTE(v-i-k-a @ 2014 05 06, 15:38)
Isgere? Pilnaja ta zodzio prasme?


taip įtariam, nes iš burnos kvepėjo. O gal ir išpylė kažkiek. Tik likutis tikrai nedidelis buvo, gal 1-2 ml g.gif
Atsakyti
Baigėsi atomikas su
user posted image

Esu gilioj nevilty, nes kailiu jaučiu, kad nesubankrutavus didesnio kiekio įsygyti nepavyks... verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(tikpasilik @ 2014 02 25, 12:43)
Pabaigiau Maxmara Silk touch atomaizerį, kvapas labai patiko ir nemažai pagyrų sulaukė  bigsmile.gif
user posted image


Turejau ir as Maxmara - Silk touch ir Gold touch. Abeji patiko, anadien ieskojau nusipikrti, bet neradau....

Jau baigineju Joop " Le Bain" , tai kad nebutu strioko siandiena uzsisakiau nauja buteliuka biggrin.gif
Atsakyti