Įkraunama...
Įkraunama...

Šiandien pabaigiau....

QUOTE(theorema @ 2010 04 08, 11:21)
Turiu kokių 30 metų senumo  Aromatics Elixir Clinique.

Net apsipavidejau... man jie labai patinka.
Atsakyti
QUOTE(v-i-k-a @ 2010 04 08, 11:33)
Net apsipavidejau... man jie labai patinka.


Na paskutinį kartą kai purkštelėjau, ruošdamasi į teatrą, tai teko skubiai nuplauti, nes aktoriai scenoje būtų "kvapo nublokšti" - tokia koncentracija doh.gif Nepaisant "deparfumizacijos" MB vis tiek sureagavo - "Nu ir prisikvėpinai!"
Manau iš EDP bus virtę į P. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(theorema @ 2010 04 08, 13:31)
Na paskutinį kartą kai purkštelėjau, ruošdamasi į teatrą, tai teko skubiai nuplauti, nes aktoriai scenoje būtų "kvapo nublokšti" - tokia koncentracija doh.gif  Nepaisant "deparfumizacijos"  MB vis tiek sureagavo - "Nu ir prisikvėpinai!"
Manau iš EDP  bus virtę į P. biggrin.gif


namudinės gamybos P iš autentiško EDP? blink.gif
biggrin.gif


Atsakyti
Pabaigiau atomika Etro Pegassus smile.gif
Atsakyti
vakar baigiau miniatiūrą Chloe
Atsakyti
QUOTE(BlackDee @ 2010 04 03, 12:30)
Šiandien pabaigiau J.P.Gaultier Fragile buteliuką  bis.gif
Stovėjo porą metų likutis apie 20ml buteliuke, dabar nusprendžiau, kad reik mažint retai naudojamų kvepalų skaičių, per 4 dienas pavyko tuos 20ml sunaudot  bigsmile.gif
Kartoti Fragile kol kas nenoriu, nors jie visai nieko....

Skaičiuoju, kad per dieną po 5 ml? Mama mia! bigsmile.gif Gal tadu verčiau likuti parduoti - nors nauda piniginė, nea?
Atsakyti
QUOTE(FREDUCI @ 2010 04 16, 20:30)
Skaičiuoju, kad per dieną po 5 ml? Mama mia! bigsmile.gif Gal tadu verčiau likuti parduoti - nors nauda piniginė, nea?


5 ml per dieną man irgi jau greitai gali tapti "norma". Pastebėjau, kad vienas apsipurškimas įprastai 1 ml. (aišku jeigu tai ne Kenzo dramblys ar kas nors panašiai stipraus lotuliukas.gif ). Tik 5 kartus per dieną kol kas nesilaistau, dažniausiai 2-3, kartais ir 4. Tai va tas kiekis visai nenustebino. Labiau nustebino, tai, kad tų pačių kvepalų. Čia jau man sunkiai būtų blush2.gif

Į temą - tik ką pabaigiau iš vienos šaunios sm kvepalų išparduotuvės pardavėjos dovanų gautą
user posted image miniatiūrą. Nebūčiau pati pirkusi jų, bet netyčia užklydusius išmėginau. Manau - įsigysiu normalų kiekį. Ne prioriteto tvarka. Bet jeigu kur užklius akis už patrauklios kainos...
Atsakyti
senokai ką besu pribaigusi iš parfumerijos.. taip senokai,kad tikrai nebepamenu.

bet štai per pastarąsias dienas pavyko pagaliau pribaigt deja nepatikusią dovaną
user posted image

ir teko belekur išpilstyt iš kažin kur atsiradusius kokius 6 ml, tik užėmusius vietą gražiam atomaizeryje
user posted image


Atsakyti
Šiandien pabaigiau 50ml buteliuką
user posted image
Kvapas man patinka, todėl įsigijau dar vieną smile.gif
Atsakyti
QUOTE(BlackDee @ 2010 05 24, 10:04)
Šiandien pabaigiau 50ml buteliuką
user posted image
Kvapas man patinka, todėl įsigijau dar vieną  smile.gif

visada maniau, kad turi 30ml, toks mažas buteliukas atrodė ax.gif
Atsakyti
Šiandien baigiau 30 ml Parfums de Nicolaï Juste un rêve:
user posted image
Atsakyti
Šiomis dienomis pabaigiau
user posted image
Esu liūdesy verysad.gif
Atsakyti