Įkraunama...
Įkraunama...

Šiandien pabaigiau....

QUOTE(katalike @ 2012 02 14, 22:37)
man atvirkščiai, L'Instant dievinu, o L'Instant Magique - nieko ypatingo.

Mano lygiai tokie pat potyriai.
L'Instant Magique man be charakterio...
ax.gif
Papildyta:
QUOTE(Terezza @ 2012 03 12, 10:43)
Niekada nepabaigiu mylimu kvepalu, jei neturiu eilej laukiancio buteliuko. Paskutinius lasus taupau, rauginu, bet nesipurskiu  doh.gif  Cristobal Balenciaga taip berods du metus laikiau. Pagaliau nusipirkau kibiriuka, tai dabar galiu likuti ramia sazine damust.
Ar as cia viena tokia nenormali?

Ne viena, ne viena smile.gif
Aš taip jau kokius metus laiko "marinuoju" Byredo Bal d'Afrique smile.gif gaila su paskutiniu lašu išsiskirti...
doh.gif
Atsakyti
QUOTE(audronasak @ 2012 03 12, 11:21)
Ne viena, ne viena smile.gif
Aš taip jau kokius metus laiko "marinuoju" Byredo Bal d'Afrique smile.gif gaila su paskutiniu lašu išsiskirti...
doh.gif


aha, ir dar besibaigiant/prieš pasibaigiant prasideda atsargų kaupimas.. biggrin.gif


Atsakyti
Ne siandien, bet praeita savaitgali pabaigiau CK Euphoria EDT. Gaila - patiko...
Atsakyti
Pabaigiau mėginuką Vaniglia del Madagascar by Farmacia SS. Annunziata verysad.gif Šaltuoju sezonu tikrai pasigesiu...ir ne tik šaltuoju. Vanilė man turi gydomųjų savybių wink.gif
Visai norėčiau kokių 5-8 ml biggrin.gif
Atsakyti
user posted image

Su liūdesiu išspaudžiau paskutinius lašus Byredo Accord Oud. Pradėjau juos visai be meilės, o dabar taip trūksta.. Imsiu dar.
Atsakyti
turėjau keliolika lašų PATRICIA DE NICOLAÏ Eau d'été pabaigiau ir daugiau schmoll.gif
Atsakyti
Nesenai pabaigiau mėginuką M. Micallef - Note Vanillee

O šiandien - Brecourt - Ambre Noir

Abu kvapai mano, labai patinka ir tikrai norėčiau buteliukuose turėti. Gal kada nors.....
Atsakyti
siandien pabaigiau antra miniatiura elizabeth arden beauty. vienas is labai mylimu aromatu. elegantiskas, be pretenziju ir konceptualumo, bet turintis savo sarma, ir visada palankiai vertinamas visu, kas yra aplinkui. po vakarikscio soko mano uoslei- tikra atgaiva. ir dziaugsmas buteliukus renkanciai draugei.
kad baigiau - ne beda. turiu jo dar pakankamai - ir didesniame buteliuke, ir miniatiuru smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo by ki: 14 rugpjūčio 2012 - 19:08
Pabaigiau Eisenberg - J'ose atomiką. Labai gaila, nes nerealiai patiko. Ateityje tikrai bus kartojami vėl ax.gif
Atsakyti
user posted image

Bus kartojamas, nes MB iš proto eina dėl šio kvapo biggrin.gif wub.gif
Atsakyti
Per visa savo kvepalu naudojimo istorija esu pabaigusi gal kokius 5 buteliukus. Ir gailiuosi, kad dvieju is ju nepasilikau mazo kiekio kvapui prisiminti, nes jie nebegaminami.
Dabar jei koks kvapas arteja i pabaiga ir as neplanuoju jo vel isigyti, pasilieku keliolika ml buteliuke ir marinuoju.
Tokiu budu, turbut niekada nieko nebaigsiu...
Atsakyti
Pagaliau per 6 metus damušiau Chanel Allure EDP 35ml...manau kad pakartosiu,nuostabūs darganotu oru. g.gif
Atsakyti