Įkraunama...
Įkraunama...

Šiandien pabaigiau....

Paskutini lasa atomike L'Instant de Guerlain edp,erzinantis,dusinantis kvapas,nors ir nera intensyvus,visiskai kitaip negu mano mylimi L'Instant Magique.
Atsakyti
As ziauriai nelaiminga... tik ka pastebeju kad man nugaravo 10 ml. Chanel 28 La Pausa is atomiko... Bliamba, pati kalta, zinojau kad tas durnas atomikas praliaidzia doh.gif , bet varna vis neprisiruosdavau perpilti. O galu gale pamirsau. Dabar issitraukiau kad pasikvepinti o ten "0". Einu prisigersiu ir nelaimes.... angel_sadangel.gif
Atsakyti
O velnias,kaip gaila.Neliūdėk console.gif
Atsakyti
QUOTE(Olliukas @ 2012 02 09, 22:41)
Paskutini lasa atomike L'Instant de Guerlain edp,erzinantis,dusinantis kvapas,nors ir nera intensyvus,visiskai kitaip negu mano mylimi L'Instant Magique.

man atvirkščiai, L'Instant dievinu, o L'Instant Magique - nieko ypatingo.
Atsakyti
Vat nemegstu as sitos temos... nes kai mylimi kvepalai pasibaigia... na nzn, sunku apie tai rasyti blush2.gif
kaip apie laidotuves... blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(v-i-k-a @ 2012 02 14, 21:03)
As ziauriai nelaiminga... tik ka pastebeju kad man nugaravo 10 ml. Chanel 28 La Pausa is atomiko... Bliamba, pati kalta, zinojau kad tas durnas atomikas praliaidzia doh.gif , bet varna vis neprisiruosdavau perpilti. O galu gale pamirsau. Dabar issitraukiau kad pasikvepinti o ten "0". Einu prisigersiu ir nelaimes.... angel_sadangel.gif



O, šūds mega_shok.gif
Atsakyti
QUOTE(straige @ 2012 02 15, 15:03)

Ir nesakik.. verysad.gif obidno kad pati kalta. doh.gif
Atsakyti
Užuojauta. Man šitaip išgaravo visas Alchimie likutis verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(v-i-k-a @ 2012 02 15, 15:56)
Ir nesakik..  verysad.gif  obidno kad pati kalta. doh.gif


velniava... verysad.gif ej,o gal pasitaikys kur ilgai netrukus atstatyt tą kiekį, labai linkiu...
Atsakyti
Pabaigiau

user posted image

Nezinau, ar noresiu dar, kaz ka jie man vis tik primena g.gif
Atsakyti
pabaigiau Dior Pure Poison 50ml buteliuką. aišku, turiu atsargos cool.gif
Atsakyti
Niekada nepabaigiu mylimu kvepalu, jei neturiu eilej laukiancio buteliuko. Paskutinius lasus taupau, rauginu, bet nesipurskiu doh.gif Cristobal Balenciaga taip berods du metus laikiau. Pagaliau nusipirkau kibiriuka, tai dabar galiu likuti ramia sazine damust.
Ar as cia viena tokia nenormali?
Atsakyti