Įkraunama...
Įkraunama...

Šiandien pabaigiau....

QUOTE(Smauglius @ 2011 04 13, 12:54)
Aaaaaaaaaaaaaaaaa  cry.gif
Paskutinius lašus išvarvinau ir jokia kelionė iki reikiamos parduotuvės artimiausiu metu nenusimato. Kaip aš be jų dabar gyvensiu ...  verysad.gif



Jau kaip sujaučiu 4u.gif ,man jie irgi tokie "ze best" cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Smauglius @ 2011 04 13, 12:54)
Aaaaaaaaaaaaaaaaa  cry.gif
Paskutinius lašus išvarvinau ir jokia kelionė iki reikiamos parduotuvės artimiausiu metu nenusimato. Kaip aš be jų dabar gyvensiu ...  verysad.gif



kaip ranka/nosis išsitiesė pribaigt paskutinį lašą galutinai????


Atsakyti
QUOTE(Zana @ 2011 02 14, 06:45)
Pakutiniai lasai Versace bright cristal - nemanau, kad dar pirksiu, per daug saldokas man kvapas  rolleyes.gif


O man šitų kvapas labai patinka, tik kad kas antra mergina gatvėj jais išsikvėpinusi vaikšto ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Renatina @ 2011 04 13, 20:27)
kaip ranka/nosis išsitiesė pribaigt paskutinį lašą galutinai????


Ryte susipešėm su sutuoktiniu dėl paskutinių lašų, jis čiupo kelis pšykus, aš kelis pšykus ir vsio, pšyk pšyk ir tuščia. biggrin.gif
Dabar slankioju ir dairausi kas čia kur gal važiuoja, kad krautuvėn atatinkamon nukomandiruot. biggrin.gif

Ale galima sakyt, kad tai - pirmas didelis kibiras (ne koks atomikas ar mėginukas), kurį pribaigėm per paskutinius kokius 5 metus biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Smauglius: 14 balandžio 2011 - 07:40
QUOTE(Smauglius @ 2011 04 14, 08:40)
Ryte susipešėm su sutuoktiniu dėl paskutinių lašų, jis čiupo kelis pšykus, aš kelis pšykus ir vsio, pšyk pšyk ir tuščia.  biggrin.gif
Dabar slankioju ir dairausi kas čia kur gal važiuoja, kad krautuvėn atatinkamon nukomandiruot.  biggrin.gif

Ale galima sakyt, kad tai - pirmas didelis kibiras (ne koks atomikas ar mėginukas), kurį pribaigėm per paskutinius kokius 5 metus  biggrin.gif


jasna. Su dideliais buteliais kaip gi ten būna - kieno paskutiniai lašai, tas neša naują ax.gif , taip kažkaip...... turbūt apdairiai palikai "pribaigti" sutuoktiniui - kaip ten buvo? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Renatina @ 2011 04 14, 17:03)
jasna. Su dideliais buteliais kaip gi ten būna - kieno paskutiniai lašai, tas neša naują ax.gif , taip kažkaip...... turbūt apdairiai palikai "pribaigti" sutuoktiniui - kaip ten buvo? biggrin.gif



Šūds. Aš pribaigiau ... cool.gif
Atsakyti
Aktyviai pribaiginėju visokius užsistovėjusius atomaizerius. Kažkokia pavasarinė tvarkos nuotaika smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Partena! @ 2011 04 13, 21:28)
O man šitų kvapas labai patinka, tik kad kas antra mergina gatvėj jais išsikvėpinusi vaikšto ax.gif



tikrai, aks antra, bet ir man tas kvapelis puikus, va ka tok drauge buvo atejusi jais asikvepinusi, tai visi namai kvepia:) geras kvapas, tik daznas:)
Atsakyti
user posted image
baigiau paskutinius psikus, bet tikriausiai prie ju negrisiu, cukringi, blynus primena lotuliukas.gif
Atsakyti
Pabaigiau jau antrą, pirksiu trečią biggrin.gif
user posted image
Atsakyti
Vienas iš ryškesnių ir skaudesnių "ištuštinimų" - Mona di Orio Amyitis atomikas... Tikrai pasigesiu. Priglausčiau ir atomiką, ir ypač mielai didesnį kiekį su tara... Tik... Varšuva toli. O arčiau niekas neparduoda sad.gif.
Atsakyti
QUOTE(Smauglius @ 2011 04 14, 21:11)
Šūds. Aš pribaigiau ...  cool.gif


Smauglius be Vetiver Tonka? - kaip Minerva be Guerlain... blink.gif
Atsakyti