Įkraunama...
Įkraunama...

Šiandien pabaigiau....

Apraudojau paskutinius butelaičio lašus...

user posted image


...ir vėl įtraukiau į geidžiamųjų sąrašą.
Atsakyti
atomika DG
Atsakyti
Pabaigiau FRACAS mėginuką. Bet labai neliūdžiu, nes dar turiu miniatiūrą rolleyes.gif
Atsakyti
Aš galvojau galvojau ir sugalvojau, kad niekada jokių kveрalų iki galo nesu išnaudojusi doh.gif Reikės taisytis, tik kaži ar įmanoma.. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(as-ne-tavo @ 2011 03 10, 18:35)
Aš galvojau galvojau ir sugalvojau, kad niekada jokių kveрalų iki galo nesu išnaudojusi  doh.gif  Reikės taisytis, tik kaži ar įmanoma.. biggrin.gif

Įmanoma, jei turi atomiką ar mėginuką biggrin.gif
Atsakyti
Black Orchid EDP
Lašelis buvo, lašelio nebeliko - jūros nenoriu smile.gif
Atsakyti
Atomikas su Versace- Versense...
Ilgai neapsisprendžiau, ar daugiau nenusipirkus, ale panašu, kad ne - ačiū rolleyes.gif Labai gerai kažkuri forumietė apibūdino: "Kvepalai be veido" cool.gif
Atsakyti
QUOTE(dovile01 @ 2011 03 11, 20:31)
Atomikas su Versace- Versense...
Ilgai neapsisprendžiau, ar daugiau nenusipirkus, ale panašu, kad ne - ačiū rolleyes.gif Labai gerai kažkuri forumietė apibūdino: "Kvepalai be veido"  cool.gif

man irgi sis kvapas toks, kad pakako meginuko ir pajutau, kad toks kvapas, kokio daugiau nebenoriu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(dovile01 @ 2011 03 11, 21:31)
Atomikas su Versace- Versense...
"Kvepalai be veido"

pritariu drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(eglegle @ 2011 03 11, 08:40)
Black Orchid EDP
Lašelis buvo, lašelio nebeliko - jūros nenoriu smile.gif

O aš šitos jūros atkeliaujant biggrin.gif
Atsakyti
Pabaigiau Gloria Vanderbilt edt 15 ml purškiamą miniatiūrą
user posted image
Patiko, moteriška klasika, labai neliūdžiu, nes turiu 30 ml buteliuką, bet dabar ilgą laiką, įtariu, man jų nesinorės smile.gif
Atsakyti
Aaaaaaaaaaaaaaaaa cry.gif
Paskutinius lašus išvarvinau ir jokia kelionė iki reikiamos parduotuvės artimiausiu metu nenusimato. Kaip aš be jų dabar gyvensiu ... verysad.gif

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Smauglius: 13 balandžio 2011 - 11:55