Įkraunama...
Įkraunama...

Šiandien pabaigiau....

Pabaigiau Baltojo paciulio atomika.. Ilgai jis pas mane metesi, ir tik vaikui pasitepliojus bei nesupratus, kuo cia taip nebloga sese kvepia, po beveik 2 metu ir as juos atradau biggrin.gif O buvusi simpatija Juodajai orchidejai - isnyko kaip dumas unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Žalia Rūta: 23 vasario 2011 - 12:02
snd isburskiau paskutinius lasus siu kvepaliuku ,patiko po kurio laiko turbut vel pirksiu ax.gif user posted image
Atsakyti
user posted image
Kaip ir išmečiau....Nesupratau kas su jais pasidarė... Toks jausmas,kad Sarmoje nusipirkau padėlkę.... doh.gif

Nusipirkus viskas buvo gerai su kvapu...kiek laiko nesikvėpinau, nes sėdžiu namie su vaiku....ir tikrai kiek laiko praėjus-tarsi kvapo nebėra.... Toks jausmas, kad išgaravo.... doh.gif Gal buteliukas nesandarus... g.gif
Atsakyti
supurškiau iš atomiko paskutinius lašus biggrin.gif ir daugiau nebenoriu. labai jau greitai aš jais pasisotinau blink.gif
tegu vyrai jais kvėpinasi rolleyes.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(jurakkk @ 2011 02 24, 13:25)
tegu vyrai jais kvėpinasi  rolleyes.gif

Man bėda su fantazija - neįsivaizduoju vyro, jais kvepiančio... Man jie toookie moteriški rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Laisvė: 24 vasario 2011 - 14:40
QUOTE(Laisvė @ 2011 02 24, 14:24)
Man bėda su fantazija - neįsivaizduoju vyro, jais kvepiančio... Man jie toookie moteriški  rolleyes.gif


ant manęs jie labai netgi vyriški, kai lieka tik bazė blink.gif gal todėl taip greit pabodo g.gif
vyras manau skaniai kvepėtu rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(jurakkk @ 2011 02 24, 16:32)
vyras manau skaniai kvepėtu  rolleyes.gif

Jooo, eičiau ratais apie tokį ir vis uostyčiau lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Laisvė @ 2011 02 24, 18:53)
Jooo, eičiau ratais apie tokį ir vis uostyčiau  lotuliukas.gif

lotuliukas.gif
Atsakyti
user posted image
Laura Biagotti Sotto Voce

Siandien pabaigiau atomika sio gerio... Turiu dar viena mazyti ju atomika, tai jau taupysiu ipatingom progom.
Atsakyti
QUOTE(Krisanta @ 2011 02 24, 14:02)
]
Kaip ir išmečiau....Nesupratau kas su jais pasidarė... Toks jausmas,kad Sarmoje nusipirkau padėlkę.... doh.gif

Nusipirkus viskas buvo gerai su kvapu...kiek laiko nesikvėpinau, nes sėdžiu namie su vaiku....ir tikrai  kiek laiko praėjus-tarsi kvapo nebėra.... Toks jausmas, kad išgaravo.... doh.gif Gal buteliukas nesandarus... g.gif


niu kokia padielkė tokioj parduotuvėj? doh.gif

apie nesandarius jau ne kartą rašyta... pati taip Cartiero vieną buteliuką nenaudodama "subaigiau" sad.gif


Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Renatina: 26 vasario 2011 - 13:55
Pabaigiau Lancome Sikkim 15 ml buteliuko likutį. Patiko, labai moteriški senąja gerąja prasme (pudriškumas, gėlytės) smile.gif
user posted image
Atsakyti
Iškeliavo paskutinis lašas iš atomiko Cartier Le Baisier du Dragon. Patiko, bet ne taip, kad norėčiau daugiau. Gal per ryškūs, gal per daug įpareigojantys - kažkaip nesijaučiau su jais ramiai, lyg mano oda taip kvepėtų. Bus įdomu kada nors, negreitai, vėl juos pabandyt.
Atsakyti