Įkraunama...
Įkraunama...

Šiandien pabaigiau....

man Yerbamate pradžia labai patiko, tikrai toks paspaisintas žalėsis. bet pabaiga tai visai nelabai. ant manęs nusaldėjo vos ne iki kažko saldainiško g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Monmorensi: 22 sausio 2011 - 11:58
Rusma, bučiau žinojus, kad ieškai, bučiau atsiuntus mėginuką. Aš gal visgi bijočiau neuosčius pirkti butelį. Jų bazė labai įvairiai skleidžiasi, pvz ant MB odos visiškai numuilėjo, ant mamos riešo pakvipo šienu ir po valandos kažkur dingo, nors ant manęs laikosi įsikibęs mirtinai.
Va, dar vienas pavyzdys- Monmorensi smile.gif aš nieko saldainiško ten neužuodžiau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Kazarnienė @ 2011 01 22, 14:58)
Rusma, bučiau žinojus, kad ieškai, bučiau atsiuntus mėginuką. Aš gal visgi bijočiau neuosčius pirkti butelį. Jų bazė labai įvairiai skleidžiasi, pvz ant MB odos visiškai numuilėjo, ant mamos riešo pakvipo šienu ir po valandos kažkur dingo, nors ant manęs laikosi įsikibęs mirtinai.
Va, dar vienas pavyzdys- Monmorensi  smile.gif aš nieko saldainiško ten neužuodžiau  smile.gif

Nieko, dabar jau žinosiu kaip skleidžiasi ir mano odos lotuliukas.gif . Jeigu bus nepavykęs, tai bus brangiausias nevykęs mano pirkinys.
Seniai ieškau modernių Shalimar interpretacijų. Šitą variantą irgi atradau per kažkieno palyginimą su Shalimar. Vertinant visas natas neradau nieko, kas man galėtų nepatikti (tik kaina nelabai patiko smile.gif), bet radau daug ko, kas turėtų patikti. Tai belieka sulaukti butelio. Manau blogiau už Shalimar nusaldėjimą tikrai nebus.
Atsakyti
Labai gaila, bet siandien ispurskiau paskutinius lasus Hugo Boss Orange, manau tikrai tuoj pirksiu antra ax.gif
Atsakyti
user posted image

pagaliau suvartojau thumbup.gif ilgam jų man užteko, bet antrą kartą tokių tikrai nepirksiu schmoll.gif kažkokie per daug agresyvūs jie buvo. aš pati kvapo jau nejaučiau, bet užtai aplinkiniai juokavo, kad va iš karto aišku, kas koridoriumi prieš pusvalandį praėjo bigsmile.gif
Atsakyti
Pakutiniai lasai Versace bright cristal - nemanau, kad dar pirksiu, per daug saldokas man kvapas rolleyes.gif
Atsakyti
Vakar vakare buvo sunaudotas ir apraudotas paskutinis pšikas Odori Profumo di Firenze...

user posted image

Ir liūdesys apėmęs, nes atstatyti kažkuo kitu nesu numačiusi, o šitokių vargu ar gausiu kur... cry.gif
Atsakyti
Pribaigiau likučius atomike:

user posted image

Kvapas geras, kvepinčiausi, jei kas padovanotų, bet nepasirodė toks ypatingas ir tiek nesužavėjo, kad norėčiau pirkti visą buteliuką.
Atsakyti
pabaigiau Serge Lutens Fleurs d'Oranger miniatiūrą. ech... superiniai kvepalai. nors man jie tobuliausi būtų be kumino 000189.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo katalike: 18 vasario 2011 - 15:52
QUOTE(Laisvė @ 2011 02 15, 06:18)
Ir liūdesys apėmęs, nes atstatyti kažkuo kitu nesu numačiusi, o šitokių vargu ar gausiu kur...  cry.gif

į Habanitą tau nepanašūs jie?
Atsakyti
QUOTE(Monmorensi @ 2011 02 18, 19:17)
į Habanitą tau nepanašūs jie?

Panašūs. Net labai. Kažkada Panašių kvepalų temoje net buvau užsiminusi apie jų panašumą... Planuose yra Molinard juodulys mirksiukas.gif
Atsakyti
user posted image

baigesi 100ml, bet jau gavau nauja 50 ml biggrin.gif
Atsakyti