Įkraunama...
Įkraunama...

Šiandien pabaigiau....

Sukrapščiau paskutinius lašus, o butelaitį atidaviau mergučei - sakė tinkamas jos kvepalų parduotuvei mirksiukas.gif

user posted image

Aišku, kvapas patiko, norėčiau dar kelių ml. Bet kadangi norimų ir geidžiamų kvepalų sąrašas ilgokas, nežinau, ar ateis kada eilė darsyk šitiems...
Atsakyti
QUOTE(Ingėnas @ 2011 01 07, 13:17)
Tai kad beautyencounter  tiesiogiai berods vistiek lyg ir nesiunčia g.gif Reiktų per tarpininkes.
Aš dar  čia esu juos užmačiusi:
http://www.boots.com...-_-c1030_image1
Tiesogiai galbūt irgi nesiunčia, bet atsisiųstum per tarpininkę  mirksiukas.gif
Limcamca lyg ir pirkdavo iš šios parduotuvės.

As tai manyciau, kad pigiausia, ir be visokiu tarpininkiu (tik viena karta su jomis turejau patirties- ir kvepalai keliavo is UK 2 men.- aciu, daugiau tokiu paslaugu man tikrai nereikia lotuliukas.gif ) butu pirkti is ebay.co.uk. Kai rudieni ieskojau sau BO, stebejau ten vykstancius aukcionus- daznai 30ml buteliukus zmones laimedavo uz 18-25 svarus, na dar pridekit kokius 4 svarus uz siuntima.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo AMARILIS: 09 sausio 2011 - 16:30
Baigiau savo is naujo "atrasta" atomika Lalique Le parfum

user posted image

Kadais labai nesuzavejo, dabar gi uzveze taip, kad uzsimaniau daugiau. Atradau sau priimtina vaniles ir bergamotes (kuri man labiau primena juoduosius serbentus) interpretacija. Tikiuosi, greitu metu bus papildymas bigsmile.gif
Atsakyti
O as gaila, bet pabaigiau savo megstamiausiaji DOLCE & GABANA klasikini (raudono barchato dezele) gal koki 6buteliuka ...tikrai smile.gif kokius kvepalus bepirkciau, vis griztu prie ju. Ir vyras niekada neizeis - ju parneses ( jis ta zino ) smile.gif buna, kad limpa kvapas ir viskas. Zinai ,kad jautiesi puikiai ir tai veza ... Sis kvapas vakarinis.
Atsakyti
QUOTE(jura-smelis @ 2011 01 16, 01:39)
O as gaila, bet pabaigiau savo megstamiausiaji DOLCE & GABANA klasikini (raudono barchato dezele) gal koki 6buteliuka ...tikrai  smile.gif kokius kvepalus bepirkciau, vis griztu prie ju. Ir vyras niekada neizeis  - ju parneses ( jis ta zino ) smile.gif buna, kad limpa kvapas ir viskas. Zinai ,kad jautiesi puikiai ir tai veza ... Sis kvapas  vakarinis.


o aš galvojau, kad juos ir dieną naudojate, jei jau spėjot 6 butelaičius išpurkšt bigsmile.gif

beje, o iš kur juos perka?

Atsakyti
Pries kelias dienas subaigiau atomika su Flowerbomb edp, naudojuosi purskiamu megineliu su Flowerbomb edp ir laukiu parkeliaujant Flowerbomb edp miniuko...uzkibau... Vakar ant bloterio testavau Flowerbomb edt, pasirode eilinis gelinis bukietas, nothing special...
Atsakyti
QUOTE(Malena @ 2011 01 19, 20:00)
Pries kelias dienas subaigiau atomika su Flowerbomb edp, naudojuosi purskiamu megineliu su Flowerbomb edp ir laukiu parkeliaujant Flowerbomb edp miniuko...uzkibau... Vakar ant bloterio testavau Flowerbomb edt, pasirode eilinis gelinis bukietas, nothing special...

Kaip įdomu... O man kaip tik ant bloterio taip gražia kvepia (ypač Extreme), o jau ant odos kažkokia nesąmonė pasidaro. Iš pradžių grynas limonadas ir nieko daugiau, o pačiam gale nusėda natos tokia pudra, - toks vaizdas, kad kas nors vaikiškos pudros į nosį papūtė...net kvapą užima. schmoll.gif Vos vos nenusipirkau...gerai, kad nepatingėjau iki Akriuko nusitįst ir ant odos pratestuot. verysad.gifO jie dar rupūžės tokie brangūs.
Beje, o kur miniuką pirkot, jei ne paslaptis? smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Fuwari: 19 sausio 2011 - 19:08
QUOTE(Fuwari @ 2011 01 19, 19:07)
Kaip įdomu... O man kaip tik ant bloterio taip gražia kvepia (ypač Extreme), o jau ant odos kažkokia nesąmonė pasidaro. Iš pradžių grynas limonadas ir nieko daugiau, o  pačiam gale nusėda natos tokia pudra, - toks vaizdas, kad kas nors vaikiškos pudros į nosį papūtė...net kvapą užima. schmoll.gif Vos vos nenusipirkau...gerai, kad nepatingėjau iki Akriuko nusitįst ir ant odos pratestuot. verysad.gifO jie dar rupūžės tokie brangūs.
Beje, o kur miniuką pirkot, jei ne paslaptis? smile.gif


Extryme isvis negaliu uostyt schmoll.gif Vienintelis tinkamas edp variantas pasisyldymui. O miniuka pirkau is forumietes Zvaigzdziukes 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Malena @ 2011 01 20, 00:51)
Extryme isvis negaliu uostyt schmoll.gif  Vienintelis tinkamas edp variantas pasisyldymui. O miniuka pirkau is forumietes Zvaigzdziukes 4u.gif


Tikiu, nes man Extreme pasirodė labai sunkūs ant to saldumo. Bet man kaip tik jie skaniau kvepėjo nei įprastieji - daugiau ambros ir vanilės, mažiau to limonado. tongue.gif Extreme man pradžioje pasaka, bet rezultate ir tie visvien nusėda ta prakeikta pudra. Net nežinau, kuri čia nata taip erzina...gal pačiulė...nes ji vienintelė bazėje yra abiejuose kvepaluose. g.gif
Atsakyti
Labai retai kažką pabaigiu, dažniausiai bent mėginuką pasilieku jei patinka. Bet vakar pabaigiau Lorenzo Villoresi Yerbamate atomiką. Nu fantastiškas žalėsis, toks piktas, dūmuotas, papipirintas ir tikrai labai labai sultingai žalias. Rašau į norų sąrašą ir tikiuosi, ad kažkada ateis ir jam eilė.
Atsakyti
QUOTE(Fuwari @ 2011 01 20, 21:24)
Tikiu, nes man Extreme pasirodė labai sunkūs ant to saldumo. Bet man kaip tik jie skaniau kvepėjo nei įprastieji - daugiau ambros ir vanilės, mažiau to limonado.  tongue.gif Extreme man pradžioje pasaka, bet rezultate ir tie visvien nusėda ta prakeikta pudra. Net nežinau, kuri čia nata taip erzina...gal pačiulė...nes ji vienintelė bazėje yra abiejuose kvepaluose.  g.gif


As zinau tiksliai ko nenesioju- vaniles. Tai atitinkamai viskas kas su tuo - ne man cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Kazarnienė @ 2011 01 21, 17:47)
vakar pabaigiau Lorenzo Villoresi Yerbamate atomiką. Nu fantastiškas žalėsis, toks piktas, dūmuotas, papipirintas ir tikrai labai labai sultingai žalias. Rašau į norų sąrašą ir tikiuosi, ad kažkada ateis ir jam eilė.

Kazarniene, kaip tau ačiū už aprašymą 4u.gif
Blaškausi turbūt trečia savaitė dėl būtent šito kvepalo - pirkti buteliuką ar pradžiai mėginuką. Buvau įsitikinusi, kad jie man patiktų ir po mėginuko vis tiek pirkčiau didelę talpą. Bet kaina visgi kandanti taip, kad noras įprastiniu būdu rizikuoti nunyksta. Ir niekaip negalėjau priimti sprendimo. Komentarų aišku pilnas internetas. Bet šiek tiek pažįstamos nosies komentaras yra daugybę kartų vertesnis už juos visus kartu sudėjus. Labai padėjai 4u.gif . Juokas ima - kaip tik vakar prieš pietus per paiešką SM ieškojau ar kas nors yra bent ką parašęs apie LV. Vakare gi žiūriu - tiesiai į taikinį kaip tik tai, ko man reikia. Telepatija matyt lotuliukas.gif
Atsakyti