Įkraunama...
Įkraunama...

Šiandien pabaigiau....

pabaigiau Prada Infusion de Fleur d'Oranger atomaizerį.
Atsakyti
Pabaigiau Dior Hypnotic poison atomaizerį verysad.gif matyt mane užhipnotizavo, nes nooooooooooooooooriu jų didelio kiekio dabar biggrin.gif
Atsakyti
Dviem metam rutulinio miniuko uzteko biggrin.gif Prie EDT koncentracijos nenoreciau grizti, noreciau to paties EDP ar PP g.gif
user posted image
Atsakyti
Pabaigiau atomaizerį su Dior Midnight Poison. Kol kas nenusprendžiau ar noriu daugiau... bet ne dėl pačių kvepalų (man jie patinka ir mielai kvepėčiau), o dėl turimo milžiniško kiekio kitų smile.gif
Atsakyti
Baigiau atomaizerį su Tom Ford Black Orchid EDP. Ir dėl to liūdna... Mielai pirkčiau visą butelaitį, jei tik žinočiau, kur anie surikiuoti lentynoj manęs laukia.
Atsakyti
QUOTE(Laisvė @ 2011 01 06, 14:46)
Baigiau atomaizerį su Tom Ford Black Orchid EDP. Ir dėl to liūdna... Mielai pirkčiau visą butelaitį, jei tik žinočiau, kur anie surikiuoti lentynoj manęs laukia.

Belskite Alioshka'i į až bigsmile.gif
Atsakyti
Ačiū 4u.gif Einu baladotis mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Panelė Rožė @ 2011 01 06, 16:38)
Belskite Alioshka'i į až bigsmile.gif

Kad Alioshka berods tik EDT turi g.gif
Atsakyti
QUOTE(London @ 2011 01 06, 17:31)
Kad Alioshka berods tik EDT turi g.gif

Pasibels, matys kaip ten yra laugh.gif Kadangi sąraše yra Black Orchid ir Black Orchid Voile de Fleur. Black Orchid būna gi tik EDP, nors sąraše EDT užvardinta, o tas Voile de Fleur EDT. Gal apsirikimas kažkoks g.gif
Atsakyti
QUOTE(Panelė Rožė @ 2011 01 06, 18:59)
Pasibels, matys kaip ten yra laugh.gif Kadangi sąraše yra Black Orchid ir Black Orchid Voile de Fleur. Black Orchid būna gi tik EDP, nors sąraše EDT užvardinta, o tas Voile de Fleur EDT. Gal apsirikimas kažkoks g.gif

Negali žinoti tongue.gif

Ant mano EdT buteliuko nėra, pvz., užrašo Voile de Fleur, tik EDT.
Atsakyti
QUOTE(London @ 2011 01 06, 17:31)
Kad Alioshka berods tik EDT turi g.gif

Taip, tik EDT ji turi...
Atsakyti
QUOTE(London @ 2011 01 06, 18:32)
Negali žinoti tongue.gif

Ant mano EdT buteliuko nėra, pvz., užrašo Voile de Fleur, tik EDT.


QUOTE(Laisvė @ 2011 01 06, 18:48)
Taip, tik EDT ji turi...

Palaukit, tai kaip čia išeina...Black Orchid yra ir EdT versija? g.gif Visada galvojau, kad Black Orchid yra tik EdP, o Voile de Fleur būtent Edt variantas unsure.gif
Atsakyti