Įkraunama...
Įkraunama...

Šiandien pabaigiau....

QUOTE(Renatina @ 2010 11 16, 09:20)
biggrin.gif
aš jau kažkada bendroj temoj buvau klausimą uždavusi, tik kad nei pačiai degantis, nei kitoms gal aktualus jis pasirodė..
bet man dar ir dabar atsakymas būtų įdomus - kvepalus laikau sudėtus taip, kaip jiems gerai būti sudėtiems.
man pačiai tai nė velnio nepatogu. tai nerandu, tai toli, tai iš kokios dėželės krapštyt tingis, tai šiaip ne iš blogos valios užmiršti..
žodž' mielai nusižiūrėčiau kokią paprastutę laikymo/susidėstymo tvarką,jei pas kurią tvarkinguolę užmatyčiau biggrin.gif



Aš manyčiau, kad tokiam reikalui reiktų jiems patogios erdvios komodos. Kiek pastebėjau nusižiūrėjusi iš kitų, turbūt patogiausia visgi juos būtų sudėti į ištraukiamą platų aukštą komodos stalčių. Ar kelis tokius stalčius (priklausomai nuo kvepalų kiekio tongue.gif ).Dar mačiau variantą - kvepalai sudėti į didelę dėžę ir su ta visa dėže paimami, kai reikia. Bet šis variantas tinka ne visada ir ne visiems (kadangi turiu smalsią dukrą, pvz. man jis netiktų).
Pas mane pačią jie, deja, irgi sugrūsti gyvena.
Atsakyti
Atomike Feminite Du Bois by Shiseido
user posted image
Labai patiko, ieskau dideles bonkes
Atsakyti
siandien mama prasisuko tarp mano kvepalu tai sie iskeliavo i kitus namus, pakolkas dar negalvoju apie kita buteliuka
user posted image
Atsakyti
Pagaliau pabaigiau Gucci Guilty, EDT atomike smile.gif Didesnio kiekio, ačiū, nenoriu.
Atsakyti
Pabaigiau mėginuką sūriųjų kvepalų.
user posted image
Deja, dagiau nenorėčiau jais kvepintis. smile.gif biggrin.gif cool.gif Įdomus ir vertas dėmesio kvapas: kartu ir saldus, ir sūrus. Šiaips esu mėgėja figų aromatu, bet šiuose kvepaluose – nedera nei figos, nei juodieji ikrai. doh.gif thumbup.gif unsure.gif
Atsakyti
Paskutinis lasas liko Givenchy Hot Couture. Is 100ml. Ir jau turiu nauja 100ml buteliuka. Nezinau kelinti metai as jais naudojuosi ir kol kas neatsibodo. Turiu kitu keliolika, bet jie naudojasi kur kas leciau. Vieni skirti ziemai kiti vasariniai.
Atsakyti
Baigiau atomiką, duotą draugės

user posted image

Nuomonės jokios - tebūna tik atsižymėjimas tongue.gif
Atsakyti
Šiandien ne savo noru pabaigiau Annick Goutal "Vanille exquise" mėginėlį. Kažkaip sugebėjo jis man perlūžti verysad.gif gal kad kartą krito ant grindinio, galėjo jau būti įskilęs.
Nelabai spėjom nė dorai apsiuostyt, bet pasirodė labai simpatiška švelni, aprūkusi vanilė. Neatsisakyčiau ir butelaičio rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mizantropė: 11 gruodžio 2010 - 00:13
Pabaigiau L'ERBOLARIO Méharées atomiką. Jau prieš pabaiginėjant atomiką pasirūpinau visu butelaičiu. Man labai patiko tai, kad tik iš kelių natų išgautas įdomus, šiltas, jaukus kvapas, kuris tapo vienu iš mano mylimiausiųjų.
Atsakyti
QUOTE(zuvyte26 @ 2010 12 11, 11:33)
Pabaigiau L'ERBOLARIO Méharées atomiką. Jau prieš pabaiginėjant atomiką pasirūpinau visu butelaičiu. Man labai patiko tai, kad tik iš kelių natų išgautas įdomus, šiltas, jaukus kvapas, kuris tapo vienu iš mano mylimiausiųjų.

Ir aš panašiu keliu ėjau mirksiukas.gif Tik iš pradžių davė draugė savuosius, kol pagaliau SM išparduotuvėje sulaukiau pasiūlymo. Ačiū, Jurkinai 4u.gif
Atsakyti
negailestingai pabaigiau Moschino Couture! buteliuką. tikrai geri kvepalai, bet daugiau nenoriu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo katalike: 12 gruodžio 2010 - 13:05
Eilinį kartą pabaigiau YSL Nu EDP atomaizerį.
Šio dievinamo kvapo turiu ir plečkikę, bet taupau rolleyes.gif
Atsakyti