Įkraunama...
Įkraunama...

Šiandien pabaigiau....

QUOTE(gudre755 @ 2010 11 15, 08:28)
Bet neužilgo nedidelį kiekį vėl turėsiu hihihi.gif o po naujų pradėsiu taupyti visam butelaičiui biggrin.gif


Labai patiko? Gal pora zodziu galima? Nes pati pagalvoju apie 100 ml buteliuka. bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Incense @ 2010 11 15, 11:14)
Labai patiko? Gal pora zodziu galima? Nes pati pagalvoju apie 100 ml buteliuka.  bigsmile.gif

man šie kvepalai, kaip meno kūrinys wub.gif nežinau kaip ant kitų odos, bet ant manosios jie laikosi puikiai biggrin.gif tik jie iš tų kvapų, kurie būna arti odos, tarsi sukūrti tik jais pasikvepinusiam šeimininkui hihihi.gif kažkur skaičiau apie juos atsiliepimus, kad jie primena konjako kvapą susimaišiusio su rūkomu slyvų tabaku ir kavos aromatu wub.gif 4u.gif man labai taiklus palyginimas biggrin.gif
Atsakyti
Aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(gudre755 @ 2010 11 15, 10:33)
man šie kvepalai, kaip meno kūrinys wub.gif nežinau kaip ant kitų odos, bet ant manosios jie laikosi puikiai biggrin.gif

pavydžiu baltu pavydu. Ant mano - pusvalandį doh.gif . Ypač lauke greitai prapuola.
Atsakyti
QUOTE(BlackDee @ 2010 11 14, 23:39)
Koks sutapimas  bigsmile.gif  Aš taip pat šiandien pradėjau ir iš karto  pabaigiau mėginuką. (Labai rimtai)

lotuliukas.gif Bet man tai pvz. labai smalsu, kokį mėginuką kas pabaigė (pavadinimas). Ir tikrai būtų įdomu sužinoti, ar tas pabaigtas kvapas sukėlė norą juos įsigyti dar kartą (mėginuke/originalioje taroje) ar tiesiog....pabaigėt, kad nesivoliotų tas mėginukas (vat šito aš asmeniškai neįsivaizduoju - kaip galima suvartoti nepatinkantį kvapą).
Pvz. aš šiandien papurškiau dar kartą Lancome - Tresor EDP atomiką...ir dar kartą supratau - jo tikrai niekaip nepabaigsiu schmoll.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zuvyte26: 15 lapkričio 2010 - 13:36
QUOTE(zuvyte26 @ 2010 11 15, 13:32)
lotuliukas.gif Bet man tai pvz. labai smalsu, kokį mėginuką kas pabaigė (pavadinimas). Ir tikrai būtų įdomu sužinoti, ar tas pabaigtas kvapas sukėlė norą juos įsigyti dar kartą (mėginuke/originalioje taroje) ar tiesiog....pabaigėt, kad nesivoliotų tas mėginukas (vat šito aš asmeniškai neįsivaizduoju - kaip galima suvartoti nepatinkantį kvapą).


Vat šito aš irgi niekaip neįsivaizduoju drinks_cheers.gif
Turbūt dėl to jau nepamenu, kokius kvepalus paskutinį kartą baigiau. Jei jie man patinka, aš taupysiu jų paskutinį lašelį (kuo arčiau galo, tuo labiau taupau). O jei nelabai patinka, nerandu priežasties juos užlaikyti savo kvepalyne - geriau tegul tuo kvapu kvėpinasi tie, kuriems jis priimtinas.
Aišku, kiek žmonių, tiek nuomonių smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ingėnas @ 2010 11 15, 15:02)
Vat šito aš irgi niekaip neįsivaizduoju drinks_cheers.gif
Turbūt dėl to jau nepamenu, kokius kvepalus paskutinį kartą baigiau. Jei jie man patinka, aš taupysiu jų paskutinį lašelį (kuo arčiau galo, tuo labiau taupau). O jei nelabai patinka, nerandu priežasties juos užlaikyti savo kvepalyne - geriau tegul tuo kvapu kvėpinasi tie, kuriems jis priimtinas.
Aišku, kiek žmonių, tiek nuomonių smile.gif

As irgi tokia pati. Bet kartais kai kurie kvepai pasidaro ne itin gardus (bent jau mano skonis keiciasi su laiku), tai tokius kazkaip vistiek bandau panaudoti (kad ir po namus lotuliukas.gif ), tik vargu, ar tokius visai pribaigciau. O nemegiamu kvapu stengiuos nelaikyti.. tai tokiu niekaip nepribaigciau, nebent kaip mama - nuo kandziu sunaudociau lotuliukas.gif
Atsakyti
Bet juk būna - na, neblogas kvapas mėginuke, pauosčiau susipažinau, jei kas padovanotų, tai ir naudočiau, bet pati buteliukais pirksiu tik tuos, kurie labai labai, o šitą va imsiu ir pabaigsiu, kad nesivoliotų bigsmile.gif Arba kvapas, kuriuo kvepėt kyla noras tik kokiai netipiškai nuotaikai, progai ar orui esant - va imi ir pabaigi metus išgulėjusį mėginuką, nors butelio niekad nepirktum, nes jį pabaigtum tik po kokių 300 metų tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(biologė @ 2010 11 15, 19:24)
Bet juk būna - na, neblogas kvapas mėginuke, pauosčiau susipažinau, jei kas padovanotų, tai ir naudočiau, bet pati buteliukais pirksiu tik tuos, kurie labai labai, o šitą va imsiu ir pabaigsiu, kad nesivoliotų bigsmile.gif  Arba kvapas, kuriuo kvepėt kyla noras tik kokiai netipiškai nuotaikai, progai ar orui esant - va imi ir pabaigi metus išgulėjusį mėginuką, nors butelio niekad nepirktum, nes jį pabaigtum tik po kokių 300 metų tongue.gif


O va būtent tavo paminėtais atvejais (jeigu kvapas patinka, bet buteliukui dar nepribrendau, arba jei tie kvepalai būna skirti tik retam naudojimui/testavimui ar šiaip pasimėgavimui), tuomet aš kaip tik tą paskutinį lašą taupau.
O jei nusprendžiau, kad tie kvepalai man galbūt patinka, bet... nėra būtini , tuomet aš linkusi tiesiog su jais atsisveikinti kad toje pačioje išparduotuvėje.
Žodžiu, pas mane griežta atranka tongue.gif

Atsakyti
QUOTE(Ingėnas @ 2010 11 15, 20:43)
O va būtent tavo paminėtais atvejais (jeigu kvapas patinka, bet buteliukui dar nepribrendau, arba jei tie kvepalai būna skirti tik retam naudojimui/testavimui ar šiaip pasimėgavimui), tuomet aš kaip tik tą paskutinį lašą taupau.
O jei nusprendžiau, kad tie kvepalai man galbūt patinka, bet... nėra būtini , tuomet aš linkusi tiesiog su jais atsisveikinti kad  toje pačioje išparduotuvėje.
Žodžiu, pas mane griežta atranka tongue.gif


kokia tvarkinga rolleyes.gif Gal nori tamsta mano bardakus sutvarkyti? biggrin.gif

Atsakyti
QUOTE(Renatina @ 2010 11 15, 22:20)
kokia tvarkinga rolleyes.gif Gal nori tamsta mano bardakus sutvarkyti? biggrin.gif


Be problemų biggrin.gif nail.gif
Atsakyti
QUOTE(Ingėnas @ 2010 11 15, 23:51)
Be problemų  biggrin.gif  nail.gif


biggrin.gif
aš jau kažkada bendroj temoj buvau klausimą uždavusi, tik kad nei pačiai degantis, nei kitoms gal aktualus jis pasirodė..
bet man dar ir dabar atsakymas būtų įdomus - kvepalus laikau sudėtus taip, kaip jiems gerai būti sudėtiems.
man pačiai tai nė velnio nepatogu. tai nerandu, tai toli, tai iš kokios dėželės krapštyt tingis, tai šiaip ne iš blogos valios užmiršti..
žodž' mielai nusižiūrėčiau kokią paprastutę laikymo/susidėstymo tvarką,jei pas kurią tvarkinguolę užmatyčiau biggrin.gif



Atsakyti