Įkraunama...
Įkraunama...

Šiandien pabaigiau....

cavalli, čia ne tie, kuriuos turiu aš. Va, čia šitie "vasariniai", kur skaidriame buteliuke, o pas mane matinis. Jie labai gaivūs, tokie grynai grynai vasariniai, mergaitiški ir man pasirodė "papiginiai". Teko juos uostyti DRUNI Ispanijoje, jie man nepasirodė artimi schmoll.gif . Jei Tu nenori itin lengvų, tai šie klasikinių CERRUTI 1881, pavadinčiau, trigubai praskiesta versija.
Atsakyti
Tadu nenoriu schmoll.gif Geriau tada dar viena 1881 isigysiu, nes sie man laaabai thumbup.gif
Atsakyti
Užkrėtėt čia mane abi, dabar jau ir aš jų vėl noriu biggrin.gif Liko mažiukas lašelytis, tai vis pataupau ax.gif
Atsakyti
QUOTE(HappyAngel @ 2010 10 27, 21:14)
Užkrėtėt čia mane abi, dabar jau ir aš jų vėl noriu biggrin.gif Liko mažiukas lašelytis, tai vis pataupau ax.gif


biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Aš ir gi pradėjau nuo klasikos, t.y. CERRUTI 1881, o paskui savaime taip gavosi, kad išbandžiau ir limituoto leidimo jo versijas. Porą turiu ir esu patenkinta, kitas teko tik uostyti ir to užteko biggrin.gif .
Tas BLANC man visai toks interesnas pasirodė rolleyes.gif , bet neskubu pirkti, kol neišbaigiau savo eau d'ėtė ir en fleurs smile.gif .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Afigena: 27 spalio 2010 - 19:30
jau visai lašelis liko doh.gif bigsmile.gif
user posted image
Atsakyti
damušiau Nina Ricci Nina 50ml buteliuką, kurį pirkau prieš 3 metus... buvo malonu, bet daugiau - ačiū, ne smile.gif
Atsakyti
Pagaliau ištuštinau 5 ml atomaizerį kažko g.gif Pirktas tas kažkas SM prieš metus. Tuomet pavadinimą žinojau. Bet paskutinius porą mėnesių pavadinimas užkrito. Kvapas patiko wink.gif
Atsakyti
Vos ne vos įveikiu 8 ml atomiką su Chopard - Wish Pink Diamond unsure.gif
Kažkoks parūgęs vaisių kompotas, ne kitaip. schmoll.gif
Atsakyti
Atomika armani code
Atsakyti
pribaigiau CHRISTINA AGUILERA (su juodu kaspineliu) po kiek laiko turbut pirksiu vel smile.gif
Atsakyti
Baigiau antrą atomaizerį

user posted image

Bręsta noras turėti didesnį kiekį rolleyes.gif
Atsakyti
Prisiverčiau vakariniam kvėpinimuisi pribaigti atomike užsilikusius Gucci Envy - tie keli lašiukai pragulėjo turbūt pusmetį. Daugiau nenoriu schmoll.gif
Atsakyti