Įkraunama...
Įkraunama...

Šiandien pabaigiau....

Siandien pabaigiau savo megstamus kvepaliukus, man jie rudeni lb patinka verysad.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(cavalli @ 2010 10 27, 19:19)
Siandien pabaigiau savo megstamus kvepaliukus, man jie rudeni lb patinka  verysad.gif
user posted image


O aš dar turiu lašiuką assa.gif , nors be šių turiu dar porą 1881 versijų, tai: CERUTTI 1881 eu d'ėtė ir CERUTTI 1881 en fleurs tongue.gif didis.gif .
Atsakyti
QUOTE(Afigena @ 2010 10 27, 19:32)
O aš dar turiu lašiuką assa.gif , nors be šių turiu dar porą 1881 versijų, tai: CERUTTI 1881 eu d'ėtė ir CERUTTI 1881 en fleurs tongue.gif  didis.gif .

As irgi turiu dar biski kitam buteliuke, kazkada pasitaike pigus likutis SM wub.gif
O situos gal zinot, ar cia ir yra kazkurie is jusu isvardintu - 1881Fraicher D'Ete Summer EDT? blush2.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo cavalli: 27 spalio 2010 - 17:39
Vat, nžn g.gif ... Sunku pasakyt iš tokios foto. Pas mane rašo tiesiog CERRUTI 1881 eau d'ėtė ir viskas. Jokio summer ar fraiche užrašo nėr mastau.gif ... O šiaip kvepalai tokie lyg ir žalsvi, panašiai kaip foto.
Tokie pas mane:
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Afigena: 27 spalio 2010 - 17:45
QUOTE(Afigena @ 2010 10 27, 19:43)
Vat, nžn g.gif ... Sunku pasakyt iš tokios foto. Pas mane rašo tiesiog CERRUTI 1881 eau d'ėtė ir viskas. Jokio summer ar fraiche užrašo nėr mastau.gif ... O šiaip kvepalai tokie lyg ir žalsvi, panašiai kaip foto.

O kaip kvapas ju, panasus i paprastus 1881 ar ne? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(cavalli @ 2010 10 27, 19:44)
O kaip kvapas ju, panasus i paprastus 1881 ar ne? ax.gif


Panašus, bet tuo pačiu ir kitoks. Pastarieji lengvesni, gaivesni, daugiau citrusiniai, bet prasivėdėjus aš vis tiek užuodžiu klasikinius 1881 smile.gif . Man šitie gal net labiau patinka, nes yra subtilesni, įmantresni cool.gif .
O en fleurs tai tokie:
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Afigena: 27 spalio 2010 - 17:53
QUOTE(Afigena @ 2010 10 27, 19:48)
Panašus, bet tuo pačiu ir kitoks. Pastarieji lengvesni, gaivesni, daugiau citrusiniai, bet prasivėdėjus aš vis tiek užuodžiu klasikinius 1881 smile.gif . Man šitie gal net labiau patinka, nes yra subtilesni, įmantresni cool.gif .

Labai gundaus siais, tik bijau, kad nebutu labai lengvas kvapas ax.gif
O tie kiti man atrodo tokie geliniai, ar ne? blush2.gif
Atsakyti
Lengvas kvapas tikrai nea schmoll.gif . Apskritai net nepasakyčiau, kad jie lengvi. Vat dabar kaip tik tyrinėju biggrin.gif , tai pirmiausia, ką užuodžiu iš kamštelio - vos lengvesnė klasikinių 1881 versija, bet, kai papurškiu, pirmiausia padvelkia citrusais, po kiek laiko kvapas tampa labai artimas CERRUTI 1881.
EN FLEURS - dovana nuo vyro. Na, jis tiesiog žinojo, kad man patinka CERRUTI 1881, bet susimaišė ir nupirko ne tą versiją, nes jam tai šimtas šviesmečių iki supratimo, kas ir kaip, svarbu, buteliukas ir užrašas toks pats biggrin.gif , o ar ten limituoto leidimo, ar fraiche ar dar kažkas - mažiausiai rūpi smile.gif . Nu, jo, pastarieji daugiau gėliniai, bet kvpas žiauriai įdomus ir išskirtinis. Kažkuo, savaime suprantama, primena klasikinius 1881, bet tai - tik tolimos užuominos... Nieko panašaus į en fleurs neteko uostyti, neįprastai individualus, savotiškas ir originalus kvapas.
Atsakyti
QUOTE(Afigena @ 2010 10 27, 20:16)

Niu susigundziau dar labiau, tik nesuprantu ar cia tas pats bus ar ne, kaip jusiskis doh.gif
Vienoj pard yra uz gera kaina, tai ir gundaus vis, tik bijau prasaut su kvapu blush2.gif
Atsakyti
cavalli, kokioj pardėj radot? ax.gif
Atsakyti
Dėžutę ir labai atidžiai pavadinimą turi žiūrėt. Yra dar Cerruti 1881 Lumieres D'ete; Cerruti 1881 Blanc; Cerruti 1881 Fraicheur d'ete; Cerruti 1881 Summer. Lengva susipainioti, nes buteliukai labai panašus smile.gif.
Neteko uostyti šių:
user posted image

Gal kuri sutiktų pasidalinti patirtimi smile.gif ?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Afigena: 27 spalio 2010 - 18:46
QUOTE(HappyAngel @ 2010 10 27, 20:37)
cavalli, kokioj pardėj radot? ax.gif

http://www.fragrance...l/invt/0007535/
Atsakyti