Įkraunama...
Įkraunama...

Ford Ka

QUOTE(norge @ 2005 12 22, 14:20)

Ne automobilis tas Ka, ir taskas. Birbia, nuo tasko A i B galima nukakti, tiesa. Taip pat galima nukakti su golfo lauku masiniuku ar vaikiskomis akumuliatorinemis masinytesmis (kur Ermitaze po 200 litu). Na ir ka?  biggrin.gif





drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(DjeVu @ 2005 12 22, 15:31)
Jaučiu kad mes čia biškį temą ne ten pakreipėm.... blush2.gif

Ta, ta mirksiukas.gif Juk dideles mašinas giriam tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(milabra @ 2005 12 22, 22:42)
O tu varge, ko aš čia prisiskaičiau  doh.gif
Tokie vat man skirtumai tarp mažų ir didelių.
beje, jei mažos, tai mano siūlymas būtų Peugeote 206, Citroen C3, Nissan Micra, Audi A2  mirksiukas.gif

Dekui milabra.
Sąrašas neblogas...tik i mano planuojamą sakykim 10 tūks.niekaip neįsipaišo.
Iš šių tai man labjausiai patinka Peugeote 206, taigi jeigu leistų galimybės rinkčiausi šią.
Atsakyti
Tik ką eidama gatve, pamačiau aikštelėje Ford KA !!!, nai tai net apėjau aplinkui...Na nekaip ko gero iš šalies atrodžiau blush2.gif
Ir nebežinau...tikrai nebežinau....
Kažkaip keistai gal ji atrodo, na ir viduj labai gal keistai atrodo ir mažai vietos..Na labai norėčiau įlipt į jos vidų ir pabandyt važiuot.Na negi prašysi svetimo žmogaus leist pasivažinėt .. lotuliukas.gif
Taigi dar labai ir labai mąstau... smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dracena: 23 gruodžio 2005 - 13:23
QUOTE(dracena @ 2005 12 23, 13:21)
Tik ką eidama gatve, pamačiau aikštelėje Ford KA !!!, nai tai net apėjau aplinkui...Na nekaip ko gero iš šalies atrodžiau blush2.gif
Ir nebežinau...tikrai nebežinau....
Kažkaip keistai gal ji atrodo, na ir viduj labai gal keistai atrodo ir mažai vietos..Na labai norėčiau  įlipt į jos vidų ir pabandyt važiuot.Na negi prašysi svetimo žmogaus leist pasivažinėt .. lotuliukas.gif
Taigi dar labai ir labai mąstau... smile.gif

Kokios problemos smile.gif
Per skelbimus susirandi kas pardavineja, susutinki apziuri pavazhineji smile.gif
Atsakyti
QUOTE(dracena @ 2005 12 23, 15:21)
Tik ką eidama gatve, pamačiau aikštelėje Ford KA !!!, nai tai net apėjau aplinkui...Na nekaip ko gero iš šalies atrodžiau blush2.gif
Ir nebežinau...tikrai nebežinau....
Kažkaip keistai gal ji atrodo, na ir viduj labai gal keistai atrodo ir mažai vietos..Na labai norėčiau  įlipt į jos vidų ir pabandyt važiuot.Na negi prašysi svetimo žmogaus leist pasivažinėt .. lotuliukas.gif
Taigi dar labai ir labai mąstau... smile.gif

sveikute, ns sventem 4u.gif
jei gu ka tai mielai duociau pabandyti savo tongue.gif kaune
Atsakyti
QUOTE(kotty @ 2005 12 25, 11:59)
sveikute, ns sventem  4u.gif
jei gu ka tai mielai duociau pabandyti savo  tongue.gif kaune

Ir tave su praėjusiom ir ateinančiom šventėm
Dėkoju Kotty smile.gif už pasiūlymą, jei nerasiu kitur ,kreipsiuos pas tave.
Dėkui labai thumbup.gif
Atsakyti
na as pries metus laiko vairavau toky aparaciuka smile.gif ka as galiu pasakyti kad skarbonke tai skarbonke bet po miesta labai jau ekonomiska . bet istisai kas nors barska ten pas ja blink.gif nelabai as ten nusimanau bet vietos tai tikrai pakanka as ir gala visa prisisodindavau xebros ir pirkiniu is maximos.... del vietos tai tikrai ne per maza ir del patvarumo kelyje nieko negaliu pasakyti doh.gif
Atsakyti
UŽDAROME TEMĄ<
NUOMONĖ APIE ŠĮ AUTOMOBILĮ DAUGMAŽ AIŠKI
DĖKOJU VISIEMS
Atsakyti
Kam uždarinėti? Gali atsirasti naujų besidominčių smile.gif
Atsakyti
Gal kuri nesenai įsigijote šį automobiliuką.
Ar naujų nuotykių, įspūdžių ar pastebėjimų apie šį automobilį turite.
Niekas neuždarinėja šios temos, tai ką gi , kalbamės toliau ax.gif
4u.gif
Atsakyti
QUOTE(dracena @ 2005 12 23, 13:21)
Tik ką eidama gatve, pamačiau aikštelėje Ford KA !!!


Vakar važiuojant autostrada mus kaip vėjas pralenkė Ford Ka, nėjo pavyti! biggrin.gif
Atsakyti