Įkraunama...
Įkraunama...

Ford Ka

QUOTE(Carla @ 2005 12 20, 09:37)


tarp kitko Londone mačiau nemažai tokių mašinyčių pačiame centre zujančių-tai kaip tik yra miesto mašina-ne užmiesčio, bet miesto, su ja patogu įsiparkuot, laviruot, greita manevringa...aišku ne tolimoms kelionėms...bet mačiau kaip draugė labai nesudėtingai vingiuotais duobėtais miško keliukais išsivinguriavo, ne blogiau nei aš su savo mazda...išvaizda skonio reikalas, bet nėra čia ko pliektis, kad netinkama mieste...


Kai uzvire komentarai del Ford Ka, vaiksciodama Romos gatvemis atkreipiau demesi, kiek cia daug zmoniu vazineja ta Lietuvoje nemegstama nelemta Ford Ka.Ypac ji megstama tarp moteru ir ne tik.Tiesa, reikia pripazinti fakta, kad cia, Italijoje uz mazyles masinas reikia moketi maziau uz draudima.Carla, Italijos didmiesciuose irgi yra labai megstamos mazos miesto masinos:Ford Ka, Nissan Micra, Fiat Seicento, Citroen Ax, C2 ir t.t., nors italai yra pakankamai dideli snobai ir megsta pasipuikuoti prabangiomis masinomi. cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Veronika @ 2005 12 21, 14:07)
Kai uzvire komentarai del Ford Ka, vaiksciodama Romos gatvemis atkreipiau demesi, kiek cia daug zmoniu vazineja ta Lietuvoje nemegstama nelemta Ford Ka.Ypac ji megstama tarp moteru ir ne tik.Tiesa, reikia pripazinti fakta, kad cia, Italijoje uz mazyles masinas reikia moketi maziau uz draudima.Carla, Italijos didmiesciuose irgi yra labai megstamos mazos miesto masinos:Ford Ka, Nissan Micra, Fiat Seicento, Citroen Ax, C2 ir t.t., nors italai yra pakankamai dideli snobai ir megsta pasipuikuoti prabangiomis masinomi. cool.gif

as savo ka pirkau kai ja teko italijoje ilga laika pasivazineti... ir baikit cia varyti kas neturejot. visai ji ne barskutis ir nieko negenda, ir zinoma kad tai yra miesto masina, sakiau kad jokiu tolimu reisu doh.gif doh.gif doh.gif doh.gif o tik namai- univeras ir t.t.
ir dar siaip idomu del saugumo...
ar geriau pirkti sena lauza ar nauja Ka su oro pagalvem? nauja masina yra nauja, taip pat visa technine dalis kaip stabdziai ir t.t. .... o siaip kad automobiliukas butu geros bukles irgi priklauso nuo savininko
as saviske vazineju labai patenkinta thumbup.gif
Atsakyti
Kotty, pritariu tavo nuomonei.Manau, kad musu saugumas vairuojant automobili priklauso ne tik nuo masinos remu dydziu, bet pagrinde kaip mes laikomes Keliu Eismo taisykliu. cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Veronika @ 2005 12 22, 10:29)
Kotty, pritariu tavo nuomonei.Manau, kad musu saugumas vairuojant automobili priklauso ne tik nuo masinos remu dydziu, bet pagrinde kaip mes laikomes Keliu Eismo taisykliu. cool.gif

Visiškai sutinku. Tik deja pas mus ir yra didžiausia problema.
Jeigu visi laikytųsi eismo taisyklių, ir jeigu policininkai bent jau tai prižiūrėtų, o ne tik paslėpę matuotų greitį ir pinigus susirinkinėtų, na ir kad tikrai stebėtų kaip važinėja gatvėse vairuotojai.Manau visiems nuo to būtų tik geriau ir saugiau.
Tuomet gatvėse galėtų jaustis ir pėstieji ir mažų ir didelių automobilių vairuotojai.

Nes kai pasižiūri, tikrai kiti absurdiškai važinėja, sukeldami didelį pavojų aplinkiniams.Na ir dar viena didelė problema maršrutiniai taksi..
Atsakyti
QUOTE(Veronika @ 2005 12 22, 10:29)
Kotty, pritariu tavo nuomonei.Manau, kad musu saugumas vairuojant automobili priklauso ne tik nuo masinos remu dydziu, bet pagrinde kaip mes laikomes Keliu Eismo taisykliu. cool.gif

Deja, bet ir laikantis taisykliu musu saugumas negarantuotas....
Atsakyti
QUOTE(Julius3 @ 2005 12 22, 11:58)
Deja, bet ir laikantis taisykliu musu saugumas negarantuotas....


Būtent. O kartais gali nutikti ir taip kad pariadašnas žmogelis visą gyvenimą važinėja pagal taisykles ir nė vienos baudos neturi ir žūna netikėtai susidūręs su kokiu girtu paaugliu, lenkusiu prieš posūkį, kuris po avarijos lieka gyvas sveikas. Jau sakiau savo nuomonę. LIKIMAS. 4u.gif Kartais ir tankas neišgelbės...
Atsakyti
QUOTE(DjeVu @ 2005 12 22, 11:02)
... LIKIMAS.  4u.gif  Kartais ir tankas neišgelbės...


Kartais tik tankas ir išgelbėja... LIKIMAS 4u.gif
Atsakyti
Tema tampa panasi i gimdymu namuose tema. Likimas, ponimajietie. biggrin.gif Siulyciau apie rizikas galvoti pries isigijant auto. Nes itariu, jog labai nesldu po kokio liudno ivykio suvokti, kad padarei toli grazu ne viska, kad apsaugotum save ir saviskius.

Ne automobilis tas Ka, ir taskas. Birbia, nuo tasko A i B galima nukakti, tiesa. Taip pat galima nukakti su golfo lauku masiniuku ar vaikiskomis akumuliatorinemis masinytesmis (kur Ermitaze po 200 litu). Na ir ka? biggrin.gif

Tie, kas raso, kad prie 50-60 negali buti rimtesnes avarijos- oi kaip klysta. Jei i tokia Ka, sakykim, tvarkingai stovincia prie sviesoforo, tokiu greiciu ivairuotu bet koks normalus auto- butu oi kaip liudna. Jei priespriesais tokiu greiciu susidurtu- irgi batai.

Jus kaip norit, bet tai nerimta. smile.gif Esu ja vaziavus. Na jausmas tai kvailas. Kai toks mizeris makaluojasi. Ir tas plastmasinis priekis doh.gif . Na kokios tos oro pagalves. Butaforija. Istaskyti toki su visom jo oro pagalvem- gi juokas.

Tai ne automobilis. Tai blizgantis daikciukas (kaina virsija kokybe), skirtas vazineti tik tarp tokiu paciu daikciuku. Tai gal i tuos parkus pas vaikus, ar i golfo laukus.... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(norge @ 2005 12 22, 13:20)
Tema tampa panasi i gimdymu namuose tema...



drinks_cheers.gif aga ir man sita mintis dingtelejo... taip, kad, norge, beviltiskas reikalas mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(DjeVu @ 2005 12 22, 04:02)
Būtent. O kartais gali nutikti ir taip kad pariadašnas žmogelis visą gyvenimą važinėja pagal taisykles ir nė vienos baudos neturi ir žūna netikėtai susidūręs su kokiu girtu paaugliu, lenkusiu prieš posūkį, kuris po avarijos lieka gyvas sveikas. Jau sakiau savo nuomonę. LIKIMAS.  4u.gif  Kartais ir tankas neišgelbės...

Kartais gali vos likti gyvas net neužvedęs mažinos blink.gif Mano brolio auto stovėjo apytuščiame kieme, jis sėdėjo už vairo net neužvedęs. Iš šono atvarė girtas vairuotojas ir rėžėsi tiesiai į brolio pusę blink.gif Brolio mašina didelė, po tos avarijos išparduota dalimis, buvo nebetaisoma. Mašina buvo paugeot, tik nepamenu kokia tiksliai, bet didelė g.gif
Atsakyti
QUOTE(TauRe @ 2005 12 22, 21:42)
Kartais gali vos likti gyvas net neužvedęs mažinos  blink.gif  Mano brolio auto stovėjo apytuščiame kieme, jis sėdėjo už vairo net neužvedęs. Iš šono atvarė girtas vairuotojas ir rėžėsi tiesiai į brolio pusę  blink.gif  Brolio mašina didelė, po tos avarijos išparduota dalimis, buvo nebetaisoma. Mašina buvo  paugeot, tik nepamenu kokia tiksliai, bet didelė  g.gif


Jaučiu kad mes čia biškį temą ne ten pakreipėm.... blush2.gif
Atsakyti
O tu varge, ko aš čia prisiskaičiau doh.gif
Kažkada ir aš žavėjausi mažutytėlaitėmis mašinomis - kaip dauguma pradedančiųjų vairuotojų. Dabar mano Nissan Sunny, nors ir sedanas, pradeda užknisti. Žema, išlipti nepatogu. Esu žemo ūgio, turiu sėdynę prisitraukti - kol įsitaisau po tuo vairu doh.gif Kelyje nesiskaito su manim unsure.gif
Kai pavažinėju kokia Bora, Škoda Octavia, Ford Focus ar Peugeote 406 - va čia tai mašinos..... O Nissan Patrol thumbup.gif
Su Civiku važinėjau, su Corsa - fūra pralenkia, tai gūsis ir bloškia į šoną blink.gif Eina sau.... Nekalbu apie Ford Ka, čia aš apskritai apie mažas mašinas. Didelė mašina įrioglins į duobę, krestels, ir toliau važiuoji. Apsižioplinsi su maža - pasikratysi kaip mikseryje - galva į lubas, vaikas į šoninius langus, pirkiniai ant grindų ir aišku po pedalais biggrin.gif
Tokie vat man skirtumai tarp mažų ir didelių.
beje, jei mažos, tai mano siūlymas būtų Peugeote 206, Citroen C3, Nissan Micra, Audi A2 mirksiukas.gif
Atsakyti