Įkraunama...
Įkraunama...

Ford Ka

QUOTE(Noa @ 2005 12 09, 10:55)
Man tai atrodo, kad baikit jūs čia peštis, grožis yra dalykas sąlyginis...

Na, pasako blogai apie tavo išsvajotą mašiniuką, tai ar čia blogai? Džiaugtis reikia, kad dar nenusipirkai. Vat nusipirktum ir pati pasiklausytum, kaip rūdyja, tada blogiau būtų biggrin.gif Galų gale, jei jau taip apsisprendei, kad niekas nebesvarbu, tai ir pirk, tau rūdys, ne mums, koks mums skirtumas? Tau nesaugi bus, ne mums. Nu ir atitinkamai tau bus graži ir mažai ės benzo, ne mums... smile.gif

Man va buvo žiauriai graži Renault Megane, nu jau tokia graži, ne mašina, o bonbonkė... O atsisėdau - kaip durnelė pasijaučiau, kaip ant vaikiškos kėdutės atsisėdus, vadinasi, susmeigi ragus į lubas ir važiuok biggrin.gif Motoro nesigirdi iš viso, nesąmonė kažkokia, man reikia jaust, kada važiuoji, kada stovi. Langas kol žiemą atšyla, jau gali būt dukart pirmyn - atgal suvažinėjęs...  O meganininkai apie mano hondą sako - fe, nesąmonė, nemanevringa, triukšminga, sėdi kaip bliūde... biggrin.gif O man gal kaip tik patinka, kad kaip bliūde... biggrin.gif

Arba pažįstama svaigo dėl Opel calibra. Nu svaigo, jai gražiausia mašina buvo. O kiti tą kalibrą keikia, sako, ūūū, ubagų ferari, karvašūdis... Nu aš pasiginčysi? Grožis - nu toks tikrai nieko, bet su karvašūdžiu kažkas bendro tikrai yra doh.gif Skonis - toks dalykas... Tas pats, kas diskutuot, gražiau blondinės ar brunetės...


Aha, visiškai pritariu. drinks_cheers.gif Ir mašina rinktis pagal grožį didžiausia nesąmonė.
Atsakyti
QUOTE(Blobse @ 2005 12 09, 10:45)


Gal palyginkim?


Graži Bobse tavo mašina mirksiukas.gif , na nepyk...man senoviški Passatai nepatinka biggrin.gif

O iš tikro viskas ir nuo pinigų kiekio aišku labai priklauso,Ir mašinos patvarumas ir išvaizda.
Čia jau taisyklė...kai pamatai gražią mašiną tai ji paprastai būna nauja ir aišku labai brangi.
Taigi kažkaip ir ieškai to viduriuko.
Nepykite mergaitės, tiesiog nemėgstu ironijos...
Atsakyti
QUOTE(dracena @ 2005 12 09, 14:05)
Graži Bobse tavo mašina  mirksiukas.gif , na nepyk...man senoviški Passatai nepatinka biggrin.gif

O iš tikro viskas ir nuo pinigų kiekio aišku labai priklauso,Ir mašinos patvarumas ir išvaizda.
Čia jau taisyklė...kai pamatai gražią mašiną tai ji paprastai būna nauja ir  aišku labai brangi.
Taigi kažkaip ir ieškai  to viduriuko.
Nepykite mergaitės, tiesiog nemėgstu ironijos...


Nu ne Bobse as, Blobse. mirksiukas.gif Nepykstam. 4u.gif
Atsakyti
Na maža mašina, tai dar nereiškia, kad nesaugi. Kiek pamenu iš vyro komentarų, kad mažos mašinytės pirmas vietas ima saugumo testuose wink.gif
Bet man mieliau didelės sportinės dviejų durų ir dar geriau dviejų vietų mašinytės ax.gif
Atsakyti
Nezinau kodel, bet Lietuvoje mazos masinukes nera populiarios kaip cia, Italijoje.Lietuvoje vazineju su maza masina Citroen AX, ar kada matete tokia masina?Ja esu labai patenkinta, nes yra ekonomiska, neryja daug benzino.Man jos uztenka pavazineti po miesta, bet ilgesne kelione, zinoma, isvargina.Labai iskaudino mechaniku replikos, kai AX reikejo paremontuoti,:"is kur istrauket ta masina, o, koks cia vabalas arba egzotika" ir t.t.Manau, kad kiekvienam zmogui sava masina yra pati mieliausia ir nereiketu saipytis is zmogaus del jo pasirinktos masinos markes.
Atsakyti
QUOTE(JOLITUKAS @ 2005 12 09, 14:49)
Na maža mašina, tai dar nereiškia, kad nesaugi. Kiek pamenu iš vyro komentarų, kad mažos mašinytės pirmas vietas ima saugumo testuose wink.gif
Bet man mieliau didelės sportinės dviejų durų ir dar geriau dviejų vietų mašinytės  ax.gif

Saugumas ju yra mazhesnis.
Jos pirmas vietas savo klasej ima. Ta prasme jei tarkim Ford Ka gavo zvaigzhdutes, ir kokis nors Ford Mondeo gavo 5 zvaigzhdutes, jos nera vienodai saugios. Didesnems mashinoms reikalavimai saugumo didesni.
Atsakyti

O as galvodavau, ar yra zmoniu, kuriems grazi Ford Ka smile.gif Pasirodo yra...
Nu tas kelio spuogas turi vienintele gera savybe - jei istringi i kamsti, gali pasikisti po pazastimi ir isnesus saligaltviu is kamscio, vaziuoti toliau lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif

O jei rimtai, tai temos autore klause nuomones apie si automobili... Manoji yra labai nekokia.... Fordas....ir dar Ka.... Nepykite, bet tai ne masina schmoll.gif schmoll.gif schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Sapokliaka @ 2005 12 15, 20:11)
O as galvodavau, ar yra zmoniu, kuriems grazi Ford Ka smile.gif Pasirodo yra...

O jei rimtai, tai temos autore klause nuomones apie si automobili... Manoji yra labai nekokia.... Fordas....ir dar Ka....  Nepykite, bet tai ne masina  schmoll.gif  schmoll.gif  schmoll.gif


Sapolianka, mirksiukas.gif tai netgi labai graži mašina.
O apie Fordus kodėl esi nekokios nuomonės??Na mes ilgai fodais važinėjome ir jokių rimtų problemų tikrai neturėjome, išskyrus smulkmenas.Na o aplinkui ištisai girdėjome,...tai Reno, tai Audinės tai dar kokios kitokios...ištisai aplink pažįstamų remontuojamos būdavo :-) Ir pabirdavo jos taip kad ojojoj...ir remontams nemažai išleisdavo. tongue.gif
TAigi manau kad Fordus dažniausiai peikia tie kurie paprasčiausiai jų neturėjo.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dracena: 15 gruodžio 2005 - 22:46
QUOTE(dracena @ 2005 12 15, 23:40)
Sapolianka,  mirksiukas.gif  tai netgi labai graži mašina.
O apie Fordus kodėl esi nekokios nuomonės??Na mes ilgai fodais važinėjome ir jokių rimtų problemų tikrai neturėjome, išskyrus smulkmenas.Na o aplinkui ištisai girdėjome,...tai Reno, tai Audinės tai dar  kokios kitokios...ištisai aplink pažįstamų remontuojamos būdavo :-) Ir pabirdavo jos taip kad ojojoj...ir remontams nemažai išleisdavo. tongue.gif
TAigi manau kad Fordus  dažniausiai peikia tie kurie paprasčiausiai jų neturėjo.



Apie fordus, kaip ir apie opelius, kaip ir apie zigulius, Seatus ar kokius Daewoo as tikrai esu ne kokios numones... Aisku, jie vaziuoja, bet manau niekas nesigincys, kad jie nelyginiami su AUDI, BMW ar MB (net imant tos pacios klases masinas)...
Aisku, fordu yra visokiu, bet jei kalbant apie Ford Ka, tai visiska skarbonke... Konforto joje 0. Jei vejas didesnis, tai dar ir nupusti nuo kelio gali biggrin.gif biggrin.gif
Man masina turi buti didele, patogi, maloni vairuoti ir saugi...

Atsakyti
QUOTE(Sapokliaka @ 2005 12 16, 14:16)
Apie fordus, kaip ir apie opelius, kaip ir apie zigulius, Seatus ar kokius Daewoo as tikrai esu ne kokios numones... Aisku, jie vaziuoja, bet manau niekas nesigincys, kad jie nelyginiami su AUDI, BMW ar  MB (net imant tos pacios klases masinas)...
Aisku, fordu yra visokiu, bet jei kalbant apie Ford Ka, tai visiska skarbonke... Konforto joje 0. Jei vejas didesnis, tai dar ir nupusti nuo kelio gali biggrin.gif biggrin.gif
Man masina turi buti didele, patogi, maloni vairuoti ir saugi...

Idomiai cia Audi gerai, Seat ne, nors shiaip Seat dabar priklauso Volkswagenui kaip ir Audi smile.gif
O kaip ten su kaina palyginus AUDI, BMW ar MB su fordu, opeliu ir pansahiai?

Nepyk bet cia standartinis lietuvishkas mastymas yra AUDI, BMW, MB, VW o visa kita sh.
Atsakyti
QUOTE(Julius3 @ 2005 12 16, 15:47)
Idomiai cia Audi gerai, Seat ne, nors shiaip Seat dabar priklauso Volkswagenui kaip ir Audi smile.gif
O kaip ten su kaina palyginus AUDI, BMW ar  MB su fordu, opeliu ir pansahiai?

Nepyk bet cia standartinis lietuvishkas mastymas yra AUDI, BMW, MB, VW o visa kita sh.



Smartus gamina MB, bet tai nereiskia, kad jie tokios pat kokybes kaip ir MB..
O del standartinio mastymo, tai Audi, BMW ir MB yra visam pasauly yra vienos geriausiu masinu, ne tik LIetuvoj. To nepaneigsi..
TIesa, as dar pries Subaru, Saabus, Volvo ir kai kurias Toyotas nieko neturiu wink.gif smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sapokliaka: 16 gruodžio 2005 - 16:00
QUOTE(Sapokliaka @ 2005 12 16, 14:16)
Apie fordus, kaip ir apie opelius, kaip ir apie zigulius, Seatus ar kokius Daewoo as tikrai esu ne kokios numones...
.

Na mažos aš ieškau o ne didelės., Sapolianka.
O aplamai tu sakykim ford mondeo ar bent važiavai??ar buvai jos viduj?ir ar vairavai??
Visiškai pritariu Juliui3......cia standartinis lietuvishkas mastymas yra AUDI, BMW, MB, VW o visa kita sh. mirksiukas.gif thumbup.gif

....nulis pricioskes! nulis kablu! nulis ledo! ... lietuvaites thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dracena: 16 gruodžio 2005 - 19:53