Įkraunama...
Įkraunama...

Ford Ka

[Dėkui tau Kotty,
man tai kažkaip būna nesuprantama, kad kitiems Ka laaaaabai negraži mašina?
Na man tiesiog ji labai ir stilinga, ir graži, ir miela.
Na ir apie detales paguodei:-) Turiu dar laiko pamąstyt, nes planuoju pirkti pavasarį.
[/quote]
juk detales dazniausiai eina ford'o, ne ford ka
o jeigu ne ant "karstuju" perki tai turi daug laiko ieskojimams, gali rasti tikrai gera ir nauja, tad sekmes!
ir dar pasakosiu.. mano masinukas 99 metu, mokejau apie 2400 euru... tevu argumentai pries buvo, kad atsei nesaugi, o mano manymu, tai pakankamai, vistik su oro pagalvemis ( kai pirksi patikrink ar tikrai yra ir .t.) o visos ziaurios avarijos tik del greicio buna, taigi jei nesiruosi lakstyti ant kokiu 15 po miesta masinuke gana saugi. autostradoje zinoma labai drasi nesijauciu ir furom po ratais nesimaisau, bet puikiai vaziuoja. del parkavimo visai jokiu bedu - kur noriu ten kisu mirksiukas.gif ir siaip mieste jei reikia kur pralisti visur telpu. aisku masinyte gana zaisline, bet juk ne tolimiesiems reisams ieskai.
as tai tik uz.... drinks_cheers.gif
o sakiau kai prasigyvensiu pirksiu streetka, ten irgi zaisline bet vis tiek labai grazu thumbup.gif
Atsakyti
Kotty,
ar senai turi šią mašinytę??
Noriu paklausti ar jau žiemojusi Lietuvoj?/Girdėjau smarkokai rūdyja(...viena bobutė sakė... mirksiukas.gif )???
O gal būt kaip kam kokia pasitaiko??
Atsakyti
Na galiu papasakot kaip aš sužinojau apie Ford Ka thumbup.gif Mano draugo važiuojančio Subaru pagrindiniu keliu nepraleido šalutiniu važiuojanti moterėlė su Ford Ka. Aišku, neišvengiamai buvo bum doh.gif Subaru tik priekinis buferis atsikabino ir kapoto kampelis įlinko, o iš Ford Ka nieko neliko (moteriškė dėkui Dievui atsipirko tik išgąsčiu).

Vat tau ir Ford Ka charakteristika nail.gif
Atsakyti
QUOTE(dracena @ 2005 11 25, 20:01)
sakykite, gal kas vairuojate Ford ka automobilį??Tiesiog norėčiau nuomonės apie jį.Ruošiuosi kažkokį automobilį pirkti ir tieiog norėčiau išgirsti koks jis, tas mielas, simpatiškas automobiliukas??
Ar tikrai jis kietas, nekomfortabilus, greit rūdyjantis ir per mažas...Na taip mane bando įtikinti aplinkiniai ...na ir kad labai negražus.
Na o man jis pats gražiausias ir mieliausias na bent iš išvaizdos.
Dėkoju jeigu kas pareikšite savo nuomonę



Automobilis turi buti didelis ir saugus.
Cia pirmiausia.
Antra jo patvarumas.
Sis nepasizymi nei viena, nei kita savybe.
Atsakyti
QUOTE(dracena @ 2005 12 07, 11:41)
Kotty,
ar senai turi šią mašinytę??
Noriu paklausti ar jau žiemojusi Lietuvoj?/Girdėjau smarkokai rūdyja(...viena bobutė sakė... mirksiukas.gif )???
O gal būt kaip kam kokia pasitaiko??

labutis,
man del rudijimo kol kas nieko nepasitaike, jei kas atsitiks - pranesiu smile.gif
o del tu visu saugumu, tai as jau karta rasiau kad cia ne masinos reikalas o greicio... ir is bmw x5 kartais nieko nelieka, tai ka cia jau kalbeti apie 1000 kg mase a???
ford ka yra miesto masina, ir turi jos charakteristikas, galu gale ta pati jos ekonomika ir yra is nedideles mases , cia ne koks tau visureigis. o siaip saugumui yra suteikimaos 2 zvaigzdutes is 5.
tad jei reikia masinuko i studijas, darba ar su draugem po miesta varinet ji zinoma tinka, seimos iskiloms off road ir ekskursijoms po europa siulyciau kazka didesnio.
cia toks puslapis apie road test... ilgiau pasedejus galima tikrai daug info rasti nete smile.gif

http://www.channel4....sportka03-.html
Atsakyti
Dėkui kotty, mirksiukas.gif

Atsakyti
ša...paklausyk...ar girdi kaip rūdija ford ka?Labai išsityčiojo iš tokių automobilių per kažkokią laidą
Atsakyti
QUOTE(titux @ 2005 12 08, 23:15)
ša...paklausyk...ar girdi kaip rūdija ford ka?Labai išsityčiojo iš tokių automobilių per kažkokią laidą


megalol.gif megalol.gif megalol.gif
Atsakyti
QUOTE(titux @ 2005 12 08, 22:15)
ša...paklausyk...ar girdi kaip rūdija ford ka?Labai išsityčiojo iš tokių automobilių per kažkokią laidą

Klausyk brangioji, ax.gif
nebūtina skaityti temų kurios tau neaktualios...drąsiai galima rinktis temas pvz...kokios geriausios pampersų rūšys, ar kaip nuvilioti svetimą vyrą ar kt .

Taigi kiekvienas ieškosi ko jam reikia thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dracena: 09 gruodžio 2005 - 09:01
QUOTE(dracena @ 2005 12 09, 09:58)
Klausyk brangioji,  ax.gif
nebūtina skaityti temų kurios tau neaktualios...drąsiai galima rinktis temas pvz...kokios geriausios pampersų rūšys, ar kaip nuvilioti svetimą vyrą ar kt .

Taigi kiekvienas ieškosi ko jam reikia thumbup.gif


Taigi kaip aš suprantu kažkas klausė patarimų ir nuomonių g.gif O tai, kad ji rūdija jau buvo minėta ir anksčiau. Nereikia varinėti žmonių iš vienos temos į kitą new_russian.gif
Atsakyti
QUOTE(dracena @ 2005 12 06, 09:21)
Smagu girdėt kad dar viena mašinos "turėtoja" atsirado.
Dėkui tau Kotty,
man tai kažkaip būna nesuprantama, kad kitiems Ka laaaaabai negraži mašina?
Na man tiesiog ji labai ir stilinga, ir graži, ir miela.
Na  ir apie detales paguodei:-) Turiu dar laiko pamąstyt, nes planuoju pirkti pavasarį.


Aha, taip šneka ta, kuriai Passatas pati negražiausia mašina.

Gal palyginkim?

Palyginimas
Atsakyti
Man tai atrodo, kad baikit jūs čia peštis, grožis yra dalykas sąlyginis...

Na, pasako blogai apie tavo išsvajotą mašiniuką, tai ar čia blogai? Džiaugtis reikia, kad dar nenusipirkai. Vat nusipirktum ir pati pasiklausytum, kaip rūdyja, tada blogiau būtų biggrin.gif Galų gale, jei jau taip apsisprendei, kad niekas nebesvarbu, tai ir pirk, tau rūdys, ne mums, koks mums skirtumas? Tau nesaugi bus, ne mums. Nu ir atitinkamai tau bus graži ir mažai ės benzo, ne mums... smile.gif

Man va buvo žiauriai graži Renault Megane, nu jau tokia graži, ne mašina, o bonbonkė... O atsisėdau - kaip durnelė pasijaučiau, kaip ant vaikiškos kėdutės atsisėdus, vadinasi, susmeigi ragus į lubas ir važiuok biggrin.gif Motoro nesigirdi iš viso, nesąmonė kažkokia, man reikia jaust, kada važiuoji, kada stovi. Langas kol žiemą atšyla, jau gali būt dukart pirmyn - atgal suvažinėjęs... O meganininkai apie mano hondą sako - fe, nesąmonė, nemanevringa, triukšminga, sėdi kaip bliūde... biggrin.gif O man gal kaip tik patinka, kad kaip bliūde... biggrin.gif

Arba pažįstama svaigo dėl Opel calibra. Nu svaigo, jai gražiausia mašina buvo. O kiti tą kalibrą keikia, sako, ūūū, ubagų ferari, karvašūdis... Nu aš pasiginčysi? Grožis - nu toks tikrai nieko, bet su karvašūdžiu kažkas bendro tikrai yra doh.gif Skonis - toks dalykas... Tas pats, kas diskutuot, gražiau blondinės ar brunetės...
Atsakyti