Įkraunama...
Įkraunama...

Ford Ka

QUOTE(Noa @ 2005 11 30, 23:33)
Nu tas tai biesas žino g.gif  Pagal tai visi modeliai reti, išskyrus golfus ir bulkas g.gif Juos remontuot, aišku, pigiau - užtai kaaaip vagia doh.gif  Golfus ir bulkas, turiu omeny. O retų modelių nieks neima smile.gif O remontuot bet kurią ponauję mašiną brungu, gi KA nesenas modelis... Jei dar naujas detales perki... jei dar į šustrą servisą važiuoji... Pati turiu hondą, nu tikrai nieko reto. Ale vat netyčia sužinojau, kiek kainuotų jai priekines lempas pakeist - ajei vajei, nei daug, nei mažai - viena nauja lempa - 1500 Lt bigsmile.gif


Aš čia ko gero nelabai tiksliai parašiau kokį remontą darė - na turėjau omeny tokias eksplotacines išlaidas - dalis kurias kas kurį laiką vis tiek reikėtų keisti (ten lyg ir kažkokią gumelę pakeitė), o jei rimtesnė bėda... Na taip, naujos dalys brangesnės, bet tų einamesnių modelių juk galima kur autolaužynuose ar per skelbimus paieškoti, vis pigiau, jei litai kišenės nedrasko smile.gif
Atsakyti
QUOTE(dracena @ 2005 11 30, 22:04)
Doti, dėkoju tau už šią informaciją,
o miau  taigi temą pradėjau todėl kad noriu išgirsti pliusus ir minusus šio automobilio tiesiogiai iš žmonių kurie būtent vairuoja šį automobiliuką.. lotuliukas.gif


Jau kuris lietuvis prisipažins, kad nusipirko lievą mašiną. Ta, kuria jis važinėja tai pati geriausia, o visi kiti kvailiai. tongue.gif Taip, kad iš Ford ka savininkų objektyvios nuomonės neišgirsi. smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Blobse: 01 gruodžio 2005 - 18:42
QUOTE(Blobse @ 2005 12 01, 18:41)
Jau kuris lietuvis prisipažins, kad nusipirko lievą mašiną. Ta, kuria jis važinėja tai pati geriausia, o visi kiti kvailiai.  tongue.gif  Taip, kad iš Ford ka savininkų objektyvios nuomonės neišgirsi.  smile.gif

Tai manai Bobse kad Ka lieva?? kokią tu pirktum sakykim mažytę mašinytę??
Atsakyti
nepatinka man tos mazos masinos... ex, dzipas kitas reikalas, tik, kad cisterna benzo prisikabinus vazinet reikt tongue.gif tongue.gif tongue.gif o siaip nepasitikiu as tais opeliais, fordais ir pan. jei jau tektu rinktis pirkciau kokia tayota yaris ax.gif
Atsakyti
QUOTE(dracena @ 2005 12 01, 22:21)
Tai manai Bobse kad Ka lieva?? kokią tu pirktum sakykim mažytę mašinytę??


Aš važinėju dideliu VW Passat biggrin.gif , o vat vyras nusipirko mažytę Nissan Sunny. Kol kas patenkintas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(dracena @ 2005 12 01, 22:21)
Tai manai Bobse kad Ka lieva?? kokią tu pirktum sakykim mažytę mašinytę??


O kad Ka lieva tikrai nemanau, nes niekada tokiomis mažomis nesidomėjau. Paprasčiausiai, kaip kitos jau minėjo, aš tokioje mažytėje mašinoje jausčiausi nesaugiai, o be to mažose mašinose komforto mažoka.
Atsakyti
Niu jau..objektyvios nuomones neisgirsi is pacios vairuotojos, tai tada is ko? Kas geriau apie masina ismano, jei ne savininkas g.gif .....As tikrai nepuolu aklai liaupsinti savo Ka, puikiai zinau trukumus, taciau ivertinus kainos ir masinos santyki, tikrai nepralaimejau - 2500 euru uz 2000m masina, kuriai smulkus remontas nekainavo zymiai daugiau(kad ir lempa - nauja priekine 200lt)....raskit dar 2000m masina kuriai detales tiek kainuotu...nebent Skoda ..o kad detales brangios...tiesiog naujas reikia pirkti, nes lauzynuose nelabai surasi, tai tiek to ir brangumo...O jus pagalvokit kiek sutaupot vien ratams - R13 vos ne perpus pigesnes padangos nei R15...
Taip kad, tfu tfu tfu pakol kas tik dziaugiuos..aisku su nerimu laikiu giliu pusniu, bet tikiuos neuzklimpsiu...na o jei ka, draugas sake kad mano masiniuka rankomis lengai iskelt gales smile.gif
Atsakyti
QUOTE(doktorka @ 2005 12 03, 14:36)
Niu jau..objektyvios nuomones neisgirsi is pacios vairuotojos, tai tada is ko? Kas geriau apie masina ismano, jei ne savininkas g.gif .....

tai vat ir aš taip manau.Dėkui Doktorka,

na jau buvau beišsigastanti del detalių brangumo, kai Noa parašė kad Hondos nauja viena lempa 1500Lt kainuoja,....na maniau jeigu Hondų, gan populiarių tokios detalių kainos, na tai jau kiek kainuos Ka...Visgi Ka palyginti reti automobiliukai...ir jeigu kai rašai sakykim 200 tai visai neblogai. mirksiukas.gif Paguodei...

Na kitokie Fordai, bent kiek mes esame susidūrę tai tikrai geros, patvarios ir retai gendančios mašinos.Tikiuosi kad Ka irgi panašiai.Nesuprantu kodėl kiti Fordus peikia, na manau tie kurie paprasčiausiai jų neturėjo.
O tu Doktorka ar nesenai ją įsigijai??ir ar nieko nebuvo jai nutikę??

O aplamai sakau kiekvienam kitaip atrodo.Na atsiprašau Bobse, bet Passatai man labjausiai nepatinkanti mašina....Na skonio reikalas
O be to aš domiuosi būtent mažomis mašinytėmis, na kam man didelė važinėt tik po miestą> Ir važinėsiu arba viena arba dviese.
Atsakyti
Vairuoju nuo rugpjūčio, aišku dar visai neseniai.O remontuoti teko tik perkant, kaip ir visoms mašinoms - pakeičiau salenblokus, amortizatorių gumas, stabdžių diskus, kaladėles, tepalus, kuro filtrą, dar teko lempas dešiniasias keisti, nes perkant mane ėmė ir išdūrė - buvo sudėtos angliškos, tai ne į tą pusę švietė , o užpakalinėje atbulinio bėgio lemputės nebuvo...dar žiemines padangas pasikeičiau. Tiesa, per kažkokią vištą, kuri man įvažiavo besiparkuojant į šoną (o pati nusimuilino) schmoll.gif laukia kosmetinis remontas.
Tikiuosi daugiau su autoservizais artimiausiu metu bendrauti neteks smile.gif
Atsakyti
Dėkui doktorka,
sėkmės važinėjant. mirksiukas.gif
Atsakyti
sveikute,
net pikta kaip visi ant mano masinukes "deda", baisu...
as saviske visai patenkinta, jau nuo vasaros turiu... mano irgi buvo panasus kaip ir visu reikalavimai: kad butu ekonomiska, mazute ir .t. man kaip studentei ( be seimos ir vaiku) labai jos uztenka,,kartais taip pat palakstau...
turejau su ja siek tiek problemu - su radiotorium kazkas buvo ir kondicionierius uzstriges... tai del detaliu tikrai nieko sudetingo - greit rado viska ko reikejo... o vat kondicionieriui tai kazkokia detale ir pats meistras pagamino ir pataise, ir viskas buvo labai pigu....
ant sniego puikiai vaziuojasi, nes manevringa.. taip kelyje dar niekad ( tfu tfu tfu) nemalonumu neturejau). visai uzpakalio nekrato, o vietos pakankamai daug ( kaip tokiam mazam auto... tongue.gif ),
ir dar sioks toks privalumas - ( ypac kaune aktualu) - gamyklini magas, tai niekas jo tikrai nevogia...
ir taip, vagims Ford ka nelabai pelningas reikalas, todel su gera signalizacija galvos niekad nesuku kur ja palikti. ir kasko nesidariau
Atsakyti
QUOTE(kotty @ 2005 12 05, 23:25)
sveikute,
net pikta kaip visi ant mano masinukes "deda", baisu...

Smagu girdėt kad dar viena mašinos "turėtoja" atsirado.
Dėkui tau Kotty,
man tai kažkaip būna nesuprantama, kad kitiems Ka laaaaabai negraži mašina?
Na man tiesiog ji labai ir stilinga, ir graži, ir miela.
Na ir apie detales paguodei:-) Turiu dar laiko pamąstyt, nes planuoju pirkti pavasarį.
Atsakyti