Įkraunama...
Įkraunama...

Ford Ka

QUOTE(aistuliaa @ 2009 10 13, 18:41)
Hm, tikejausi maziau, gal cia tik tau taip..  g.gif


Tik, kad žinok ne wink.gif Daugumai taip.. Čia gi FORD'as smile.gif Kai pirksi ir sakys, kad 5l ryja - netikėk smile.gif O beto http://www.fordka.lt/ sitam forume gali daug ka suzinoti smile.gif
Atsakyti
grazi daili ,maza masinyte.kol neisedau i ja ,norejau tokios ,taciau
kai kolege ja isigijo ir man teko joje sedet kaip keleiviui ,supratau viena kad man asmeniskai ji per maza,ir nesaugi.
Atsakyti
del benzino sanaudu tai ir mano mieste bent jau siuo metu laiku tikrai valgo 7l. del saugumo priklauso kokia avarija, taciau mano Ka puikiai atlaike susidurima su fura, tikrai maniau kad bus daug blogiau jai, o zymes - mazas ilenkimas smile.gif del nugaros pailsinimo kaip ten kazkas sake tai manau kad organizmas reikalauja ilsinti nugara po sios masinos nebent invalidui, ar radikulita turinciam zmogui, bet ne normaliam smile.gif nuvaziuoju ir po 300km, man labai patogu ja vaziuoti. minusas tas kad rudeni per visokius skvalus vaziuojant jauciasi kaip gerai vejas pameto masina ir kad labai rudija, ypac prie bako.. vazineju jau du su puse metu tai priekaistu kaip ir nera daug smile.gif maloni masinike, bet kai pramoksti vaziuoti pasiilgsti didesnes kubaturos
Atsakyti
QUOTE(~*Besisypsanti*~ @ 2010 01 19, 18:23)
del benzino sanaudu tai ir mano mieste bent jau siuo metu laiku tikrai valgo 7l. del saugumo priklauso kokia avarija, taciau mano Ka puikiai atlaike susidurima su fura, tikrai maniau kad bus daug blogiau jai, o zymes - mazas ilenkimas smile.gif del nugaros pailsinimo kaip ten kazkas sake tai manau kad organizmas reikalauja ilsinti nugara po sios masinos nebent invalidui, ar radikulita turinciam zmogui, bet ne normaliam smile.gif nuvaziuoju ir po 300km, man labai patogu ja vaziuoti. minusas tas kad rudeni per visokius skvalus vaziuojant jauciasi kaip gerai vejas pameto masina ir kad labai rudija, ypac prie bako.. vazineju jau du su puse metu tai priekaistu kaip ir nera daug smile.gif maloni masinike, bet kai pramoksti vaziuoti pasiilgsti didesnes kubaturos


thumbup.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
vazinejau tris metus su ja. Man labai labai patiko, dar ir dabar ja turiu
(reik parduoti, bet tokie sentimentai stiprus tai masinai... ax.gif ). Miesto masina merginai, neturinciai seimos 4u.gif Kai seima atsirado, teko keisti masina.. O benzino naudoja tai tikrai mieste 7 litrus, nors variklis 1,3 l.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Champagne: 24 vasario 2010 - 18:24
Nu ir as uzvakar papirkau forduka Ka,i darba vazineti.Is didelio miniveno ilipus truputi buvo baisoka,bet pavaziavus toliau baime dingo,vaziuokle yra plati,tad posukiuose jokiu nepatogumu nepajutau,stovi kelyje stabiliai,vietos gale pakankamai,nors,man ji tik iki darbuko nukakt,didesnems isvykoms turime minivena.Pavaziuosiu pamatysiu,tokia pat masinyte turi mano drauge jau daugiau nei tris metus ,nesiskundzia
Atsakyti
QUOTE(dracena @ 2005 11 25, 18:01)
sakykite, gal kas vairuojate Ford ka automobilį??Tiesiog norėčiau nuomonės apie jį.Ruošiuosi kažkokį automobilį pirkti ir tieiog norėčiau išgirsti koks jis, tas mielas, simpatiškas automobiliukas??
Ar tikrai jis kietas, nekomfortabilus, greit rūdyjantis ir per mažas...Na taip mane bando įtikinti aplinkiniai ...na ir kad labai negražus.
Na o man jis pats gražiausias ir mieliausias na bent iš išvaizdos.
Dėkoju jeigu kas pareikšite savo nuomonę



Sveikute, kaip tau sekasi? Aš taip pat esu šviežiai kepta vairuotoja ir dairausi mažo automobiliuko, kad nebrangus būtų. Nežinojau kokios noriu, kol nepamačiau Ka'kaliuko fordo biggrin.gif Man lb patiko ta mašinytė. Čia jau senai ta tema užvesta, tai ar pirkotės sau ta Ford Ka? smile.gif jei taip, tai kaip jum sekasi su ja? smile.gif
Atsakyti
isiterpsiu, turejau fork ka tol kol nepatekau i avarija smile.gif avarija ivyko su 2009metu nauju VW Passat. Passat'ui nuluzo ratas, nuduzo fara, nukrito bamperis o mano Ka stovejo kaip stovejusi. nu dulkele nenukrito. tik AirBag'as vos dantu neismuse smile.gif

visumoj, masina truputi traskalas barskalas, tik mieste su ja maltis. teko su ja ant "trasos" islekti, tai nuo vejuko po kelia plavinejau smile.gif
Atsakyti
Ir as vairuoju Ford ka, man ji patinka, maza, visur telpa, tik blogybe viena , kad prie bako labai rudyje. Ir talpi, i gala telpa vaikas su kedute, dar vezima nemaza pasikraunu ir bagazine uzsidaro biggrin.gif Bet is sono tada atrodo, kad sprogs ji nuo perkrovimo.
Atsakyti
QUOTE(bambooce @ 2010 12 02, 00:52)
isiterpsiu, turejau fork ka tol kol nepatekau i avarija smile.gif avarija ivyko su 2009metu nauju VW Passat. Passat'ui nuluzo ratas, nuduzo fara, nukrito bamperis o mano Ka stovejo kaip stovejusi. nu dulkele nenukrito. tik AirBag'as vos dantu neismuse smile.gif

visumoj, masina truputi traskalas barskalas, tik mieste su ja maltis. teko su ja ant "trasos" islekti, tai nuo vejuko po kelia plavinejau smile.gif



Vis tik įsigijau Ford Ka thumbup.gif Kol esu "žalia" vairuotoja, tai man lb tinka, na o kaip bus vėliau, tai pamatysiu smile.gif
Atsakyti
Uzkliuvo akis uz sio forduko. Idomu pasidare kaip su jo bagazine? Ar ten kazkas telpa? kiek? Nes toks vaizdas, kad jos isvis nera. g.gif
Atsakyti
QUOTE(Inner_me @ 2010 12 27, 14:51)
Vis tik įsigijau Ford Ka  thumbup.gif Kol esu "žalia" vairuotoja, tai man lb tinka, na o kaip bus vėliau, tai pamatysiu  smile.gif


Aš taip pat vos gavus teises pirkau ši automobiliuką, beveik tris metus atvažinėjau, išmokau ir pardaviau. Labai geri atsiminimai apie FORD KA smile.gif Ir tikrai galiu pasakyti, kad kaip pirmas auto tai labai pateisina lūkesčius thumbup.gif

QUOTE(Kliamka @ 2011 03 28, 22:21)
Uzkliuvo akis uz sio forduko. Idomu pasidare kaip su jo bagazine? Ar ten kazkas telpa? kiek? Nes toks vaizdas, kad jos isvis nera. g.gif


Telpa, ne per daugiausiai bet kažkiek vietos tikrai yra.
Atsakyti