Įkraunama...
Įkraunama...

Ford Ka

QUOTE(teeetis @ 2009 03 02, 16:37)
ok-puiki mašinytė 4u.gif


new_russian.gif triniti.gif
Atsakyti
QUOTE(xxsxx @ 2009 03 02, 23:26)


hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(teeetis @ 2009 03 02, 16:37)
ok-puiki mašinytė 4u.gif

doh.gif
Atsakyti
Štai ir aš jau beveik pusmetis važinėju su savo mažyle ir galiu tvirtai pasakyti, kad faina mašinytė wub.gif Ir tikrai nesigailiu, kad ją nusipirkau. Beje, kaip čia kitos rašo bjauri mašina, nes jos ratai maži. Galiu į tai atsakyti, kad mano mašinytė tikrai ne mažais ratais, o nusipirkau su 14 ratlankiais, beje originaliais, lietais su Ford KA ženklu ir kol kas investicijos į šią mašiną suėjo tik minimalios (draudimas ir 2 selenblokų pakeitimas). Atvažinėjau visą žiemą ir toliau ja džiaugiuosi. Su šia mašinyte po miestą važinėtis tikrai super ir tai darau kasdien, nes reikia nuvežti vaikus į darželį ir mokyklą, o į užmiestį jau galime išvažiuoti ir su vyro "tanku" lotuliukas.gif Taigi, kas pačios nevažiavusios tokiomis mašinomis "nevarykit ant jų" 4u.gif Ir apskritai, dėl skonio nesiginčyjama 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(dracena @ 2005 11 25, 21:01)
sakykite, gal kas vairuojate Ford ka automobilį??Tiesiog norėčiau nuomonės apie jį.Ruošiuosi kažkokį automobilį pirkti ir tieiog norėčiau išgirsti koks jis, tas mielas, simpatiškas automobiliukas??
Ar tikrai jis kietas, nekomfortabilus, greit rūdyjantis ir per mažas...Na taip mane bando įtikinti aplinkiniai ...na ir kad labai negražus.
Na o man jis pats gražiausias ir mieliausias na bent iš išvaizdos.
Dėkoju jeigu kas pareikšite savo nuomonę


turiu toki automobiliuka,tai miesto masiniukas , mieste labai puiku su juo ,parudyt megsta tai reikia priziureti
Atsakyti
QUOTE(Istekejusi @ 2009 04 26, 18:32)
turiu toki automobiliuka,tai miesto masiniukas , mieste labai puiku su juo ,parudyt megsta tai reikia priziureti

gerai labai ji ir ne mieste, ur uz miesto ribu biggrin.gif gerai rieda ir zvirkeliais biggrin.gif o del rudyciu, tai pravazinejau jau metus laiko, tai tfiu tfiu tfiu, dar neturim rudyciu thumbup.gif
Atsakyti
puikus masiniukas. kantrus, greitas.
Mano nuomone tai ideali pirmoji masina merginai.
pati tokia vazinejau (99metu), kol nesuviliojo manes naujesne masinele. dabar pardavineju saviske.
bet sentimentu daug... bigsmile.gif

Atsakyti
QUOTE(Juste @ 2009 05 10, 22:25)
gerai labai ji ir ne mieste, ur uz miesto ribu  biggrin.gif gerai rieda ir zvirkeliais  biggrin.gif o del rudyciu, tai pravazinejau jau metus laiko, tai tfiu tfiu tfiu, dar neturim rudyciu  thumbup.gif


Pas mūsiškę tai rūdžių yra (ypač ties kuro bakeliu) , bet truputį apsitvarkėm ir toliau galiu važinėt... smile.gif
Papildyta:
QUOTE(artist_e @ 2009 05 11, 09:52)
puikus masiniukas. kantrus, greitas.
Mano nuomone tai ideali pirmoji masina merginai.
pati tokia vazinejau (99metu), kol nesuviliojo manes naujesne masinele. dabar pardavineju saviske.
bet sentimentu daug...  bigsmile.gif


Aga, šita pirmoji mano mašinėlė. Užvakar buvo kaip tik metai laiko kaip turiu aš ją. Tai spėju kai pravažinėsiu bandomuosius 2 metus su klevu, tai jau dairysiuosi kitokios smile.gif
Atsakyti
Geras sprendimas thumbup.gif

tik as kai su didesne pradejau vazineti, sunkiau jutau prieki.
Su KA visur taip paprasta ir lengva tilpti, kad stovejimo aiksteleje as jos labai pasiilgstu blush2.gif
Atsakyti
O kaip kuro sanaudos siu maziukiu? smile.gif
Papildyta:
QUOTE(artist_e @ 2009 05 11, 10:52)
puikus masiniukas. kantrus, greitas.
Mano nuomone tai ideali pirmoji masina merginai.
pati tokia vazinejau (99metu), kol nesuviliojo manes naujesne masinele. dabar pardavineju saviske.
bet sentimentu daug...  bigsmile.gif


O kodel parduodi? smile.gif as teises turiu senokai, bet masinos dairausi tik dabar.. Norejau Opel tigros, bet jau nebezinau g.gif
Tai Ford ka irgi yra mano sarasiuke, mastau dabar apie ja..
Papildyta:
QUOTE(Asio @ 2009 02 16, 21:09)
ir as visa laiko buvau tos nuomones, bet liaudies ismintis byloja"nespjauk i vandeni, nes gali tekti atsigerti" smartass.gif taigi labai greit ir as tapsiu "kakuciu" klubo nare  unsure.gif O gal kas labai megstat tas masinytes ir tiesiog noretu pasikeisti i naujesne, maniske bus 2001 m  ax.gif mielai perleisciau  blush2.gif


Parduodat savo Ka? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(aistuliaa @ 2009 10 13, 18:31)
O kaip kuro sanaudos siu maziukiu? smile.gif


Šiaip normaliai į ją reikia pilti, ne pagal išvaizdą smile.gif Nežinau kaip kitom, bet pvz. mano 7l visada prašo g.gif
Atsakyti
QUOTE(Bonytia @ 2009 10 13, 19:34)
Šiaip normaliai į ją reikia pilti, ne pagal išvaizdą smile.gif Nežinau kaip kitom, bet pvz. mano 7l visada prašo  g.gif


Hm, tikejausi maziau, gal cia tik tau taip.. g.gif
Atsakyti