Įkraunama...
Įkraunama...

Ford Ka

QUOTE(teeetis @ 2009 02 28, 12:24)
rover 214,alfa-romeo 145,renault megane coupe,nissan almera,opel tigra,opel corsa,bmw 3 klasė -galima ir iš tų kažką išsirinkti,bet kodėl kakutis


ALFA-ROMEO , tai sorry, bet ar cia isvis masina? Kalbant apie ekonomiskuma??? biggrin.gif biggrin.gif Opel TIGRA biggrin.gif biggrin.gif taigi skrabonke, man tetis siule ja pirkti. Visgi opelis yra opelis. Kaip ten sakoma "jeigu tyliai tyliai stovi garaze, gali isgirsti, kaip opelis rudyja?" biggrin.gif
O tu biski palygink masinas. Kur yra mazyte mazalitraze masinyte, ir kur koks BMW biggrin.gif biggrin.gif , kad ir kokia 3 klases.
Realiai zmones patys nusprendzia kokia masina jiems pirkti. Taip, kad jeigu tu ten nepirktum FORD KA, nereiskia, kad kazkas kitas nepirktu. Manau tokia nuomone turetum pasilaikyti sau.
Tarp kitko TIGROJ sedint daug maziau gale vietos nei FORD KA smile.gif Nei kojom yra vietos, nei galvai patogu (pastoviai i stikla dauzosi).
Ekspertas......... biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif Komforto, mat nera biggrin.gif Pas mane visas komfortas, ir elektriniai langai, ir kondicionierius ir CD gamyklinis magas. Dvi oro pagalves. Ko daugiau reikia? Vairuoti patikek manim kaip yra smagu. Ka tu rastum geriau uz tokia kaina?
Negti JAMES BOND 007 naujam filme yra reklamuojama FORD KA smile.gif Taip, kad geriau patylek.... ph34r.gif wacko.gif gun_bandana.gif gun_bandana.gif gun_bandana.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Bonytia: 28 vasario 2009 - 21:09
Vajetus kokie pykciai lotuliukas.gif Del masinos lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(garbane @ 2009 02 28, 23:11)
Vajetus kokie pykciai  lotuliukas.gif Del masinos  lotuliukas.gif



biggrin.gif Nepykciai smile.gif Tiesiog erzina zmones, kurie patys nieko neismano smile.gif
Cia tas pats kaip sakyti, as nevalgysiu - neskanu, net neparagavus. tongue.gif smile.gif
Atsakyti
per mažai dvi pagalvės-ji visa turėtų būt įvilkta į pagalvę
ir nebūtina čia putotis,geriau įsijunk tą savo magą ir pabandyk, kokius 200 km nuvažiuot,o jau tada apie komfortą parašyk
ir jei nepastebėjai,rašiau,kad čia mano nuomonė apie žvėrį wub.gif
Atsakyti
Del skonio nesigincijama. Kam pirkti zveri, jeigu vistiek su juo nelenktyniausi? Manau, kad kiekvienas pasirenka tai, kas jam priimtina, tad ko cia pyktis?
Atsakyti
na aš ir nesipykstu,čia tik kažkam nepriimtina kito nuomonė schmoll.gif
o dė reklamos naujame ''bonde 007'' tai užtat Piers'as Brosnan'as ir nevaidina blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(teeetis @ 2009 03 01, 18:54)
per mažai dvi pagalvės-ji visa turėtų būt įvilkta į pagalvę
ir nebūtina čia putotis,geriau įsijunk tą savo magą ir pabandyk, kokius 200 km  nuvažiuot,o jau tada apie komfortą parašyk
ir jei nepastebėjai,rašiau,kad čia mano nuomonė apie žvėrį wub.gif


Prie ko cia 200km nuvaziuot?
Tai, kad as kiekviena savaite su ja vazineju is Kauno i Vilniu ir atgal.
Ir apie komforta tikrai galiu pasakyt. O tu net nepavaziaves neturi teises nieko sakyti. g.gif biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(teeetis @ 2009 03 01, 19:02)
na aš ir nesipykstu,čia tik kažkam nepriimtina kito nuomonė schmoll.gif
o dė reklamos naujame ''bonde 007'' tai užtat Piers'as Brosnan'as ir nevaidina blush2.gif



Tai jeigu tu čia išreikštum normalią nuomonę. Pvz būų tavo draugė turėjus ar pats važiavęs, tai čia niekas ir nepyptu. Būtum sėdėjęs, važiavęs ir pasakęs, kad šūdas ar kažką, o dabar ateini ir nieko nežinodamas iš oro skiedi smile.gif kas, kur ir kaip smile.gif
Spręsti apie daiktą iš išvaizdos yra kvaila.
O tada ir šiaip ką tu šitam forume veiki? Tai eik ten į savo tų nissan almera, renault megane ar opel tigra forumus, ten gal daugiau iš patirties galėsi ką pasakyti smile.gif
Atsakyti
na tada po 100 km reikia sustot pailsint nugarą biggrin.gif
nei nissan nei rover man nepatinka,čia tik pvz. ką galima pasirinkti vietoj kakučio
Papildyta:
forumai tam ir skirti,kad ne tik ''už'',bet ir ''prieš'' pasisakymų būtų drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(teeetis @ 2009 03 02, 10:32)
na tada po 100 km reikia sustot pailsint nugarą biggrin.gif
nei nissan nei rover man nepatinka,čia tik pvz. ką galima pasirinkti vietoj kakučio
Papildyta:
forumai tam ir skirti,kad ne tik ''už'',bet ir ''prieš'' pasisakymų būtų  drinks_cheers.gif


teeti teeti g.gif ir ką gi su tavim daryt biggrin.gif kad žinok tikrai nereik nieko ilsint, viskas ten labai patogu, muzika irgi girdisi. Jau kažkada sakiau, kad Ford Ka automobilio yra puikus kokybės ir kainos santykis. Dabar net nezinau, jei ir turėčiau belenkiek pinigo, šiuo momentu kakučio nekeisčiau į nieką. Nors prieš perkant aš į jį irgi nelabai teigiamai žiūrėjau. g.gif
Va kuro tai ir mažiau galėtų ryt ax.gif
Atsakyti
ne viena komentara teko isgirsti savo "mergaites" atzvilgiu.... aggressive.gif
Taciau daznai taip kalba tie, kurie sias masiniukes mate tik per lango stikla (kai ji pralekia pro sali thumbup.gif )....
Atsakyti
QUOTE(teeetis @ 2009 03 02, 09:32)
na tada po 100 km reikia sustot pailsint nugarą biggrin.gif
nei nissan nei rover man nepatinka,čia tik pvz. ką galima pasirinkti vietoj kakučio
Papildyta:
forumai tam ir skirti,kad ne tik ''už'',bet ir ''prieš'' pasisakymų būtų  drinks_cheers.gif


Kad uz ir pries pasisakytum, turi turet normalius argumentus smile.gif o ne is pirsto lauzta savo nuomone, niekuo nepragrista wink.gif
Atsakyti
ok-puiki mašinytė 4u.gif
Atsakyti