Įkraunama...
Įkraunama...

Ford Ka

As kazkaip net nesigilinau kiek ji ziema niamnioja.... ax.gif blush2.gif
baigiasi - uzsipilu.... blush2.gif
Tiesa, gal kuri buvote pilna baka uzsipylusi? Gal zinote kiek telpa? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(xxsxx @ 2009 02 27, 13:29)
As kazkaip net nesigilinau kiek ji ziema niamnioja....  ax.gif  blush2.gif
baigiasi - uzsipilu....  blush2.gif
Tiesa, gal kuri buvote pilna baka uzsipylusi? Gal zinote kiek telpa?  blush2.gif



Į maniškę tai 31-32 litrai
Atsakyti
Šiandien su tokiu bandžiau padragint biggrin.gif Ta prasme aš su savo mašina,o šalia kažkoks vaikis su Kakium. Abu nuo šviesoforo pradėjom, bet Kakis mane apdėjo ax.gif Na, pas mane varikliukas 1,2 tik, nėr ko norėt, bet tas vaikis irgi gerai užsmaugė, net juokinga buvo biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(xxsxx @ 2009 02 27, 12:29)
As kazkaip net nesigilinau kiek ji ziema niamnioja....  ax.gif  blush2.gif
baigiasi - uzsipilu....  blush2.gif
Tiesa, gal kuri buvote pilna baka uzsipylusi? Gal zinote kiek telpa?  blush2.gif


As visada po pilna pilu tai +- , tai buna 32-34. 34 maximum man rodos smile.gif
Atsakyti
QUOTE(xxsxx @ 2009 02 27, 13:29)
As kazkaip net nesigilinau kiek ji ziema niamnioja....  ax.gif  blush2.gif
baigiasi - uzsipilu....  blush2.gif
Tiesa, gal kuri buvote pilna baka uzsipylusi? Gal zinote kiek telpa?  blush2.gif

as buvau pripylus 35 l
Atsakyti
labas merginos,na nenoriu jūsų įžeist,bet tikrai niekada tokios nepirktumėm:1.ji būtų skirta,kaip ir jums-žmonai,2.ji vežiotųsi vaikus,o avarijos atveju,visi sėdintys to kakučio,kaip vadinate,gale būtų lavonai,3.kuro yra ir mažiau naudojančių mašinyčių.4.komforto tikrai jokio,5.naudojama tik reklamos tikslais
bet čia tiktai nuomonė,kas kam patinka,tas tuo ir džiaugiasi
Atsakyti
rover 214,alfa-romeo 145,renault megane coupe,nissan almera,opel tigra,opel corsa,bmw 3 klasė -galima ir iš tų kažką išsirinkti,bet kodėl kakutis
Atsakyti
opel tigra tikrai ne ka geriau uz Ka, menkas bakstelejimas i uzpakali, ir masinos neber, su Ka kitaip
Atsakyti
Man idomu bent vienas aiskinantis kad ford ka labai "nekomfortiska masina" yra sedes uz jos vairo? bigsmile.gif Itariu kad ne. Gi geda. Ir nekomfortiska lotuliukas.gif
Atsakyti
na tiesa,aš tai nesu sėdėjęs,bet labai norėčiau pabandyt ir palygint,kad ir su tigra g.gif
Atsakyti
QUOTE(teeetis @ 2009 02 28, 19:15)
na tiesa,aš tai nesu sėdėjęs,bet labai norėčiau pabandyt ir palygint,kad ir su tigra g.gif

Vat vat. Nevaziaves, o pareiskiat kad "nekomfortiska". Is kur tokios isvados? Is isores? Galiu pasakyti kad antra puse lygiai taip pat skeptiskai i Ka ziurejo.. kol neprisedo pavazinet. Manau nebereikalo Ka Vakaru salyje yra viena populiariausiu ford modeliu.
Del saugumo - isties vaiku Ka as gal ir neveziociau. Lietuvoje. Uzmiestyje. Bet vaiku nera, gyvenu svetur, vazineju mieste, todel turiu ir LABAI dziaugiuosi, o tokiu is oro nuomone susidariusiu ekspertu pareiskimai man sukelia sypsena mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(garbane @ 2009 02 28, 18:40)
Man idomu bent vienas aiskinantis kad ford ka labai "nekomfortiska masina" yra sedes uz jos vairo?  bigsmile.gif Itariu kad ne. Gi geda. Ir nekomfortiska  lotuliukas.gif

drinks_cheers.gif

QUOTE(garbane @ 2009 02 28, 20:11)
Vat vat. Nevaziaves, o pareiskiat kad "nekomfortiska". Is kur tokios isvados? Is isores? Galiu pasakyti kad antra puse lygiai taip pat skeptiskai i Ka ziurejo.. kol neprisedo pavazinet. Manau nebereikalo Ka Vakaru salyje yra viena populiariausiu ford modeliu.
Del saugumo - isties vaiku Ka as gal ir neveziociau. Lietuvoje. Uzmiestyje. Bet vaiku nera, gyvenu svetur, vazineju mieste, todel turiu ir LABAI dziaugiuosi, o tokiu is oro nuomone susidariusiu ekspertu pareiskimai man sukelia sypsena mirksiukas.gif

na va, as tai vezioju vaikus joje, Lietuvoje biggrin.gif ir mieste ir uzmiestyje, ir visoiom orom salygom, ir ka galiu pasakyti, man tai super thumbup.gif
Atsakyti