Įkraunama...
Įkraunama...

Ford Ka

QUOTE(1000ir1naktis @ 2008 11 11, 10:17)
Na taip, dizainas lieka tas pats, tik gal linijos susvelnintos ir siaip biski naujesne atrodo, bet visvien...  doh.gif  doh.gif  doh.gif



O Jūs viduje sėdėjote? Važiuoti bandėte?
Ir šiaip - man kažkodėl atrodo, kad visi, neturintys humoro jausmo, į kakučius skersai žiūri tongue.gif
O jei dar mašina suprantama kaip priemonė aplinkiniams gąsdinti doh.gif - koks aš DIDELIS ir STIPRUS wink.gif wacko.gif
Atsakyti
QUOTE(1000ir1naktis @ 2008 11 11, 09:17)
Na taip, dizainas lieka tas pats, tik gal linijos susvelnintos ir siaip biski naujesne atrodo, bet visvien...  doh.gif  doh.gif  doh.gif

na nemanau biggrin.gif , tik buferiai būna arba plastmasinai juodi arba tokie kaip pats automobilis.O daugiau lygiai tas pats g.gif
Atsakyti
QUOTE(*Rai*Sme* @ 2008 11 11, 11:23)
O Jūs viduje sėdėjote? Važiuoti bandėte?
Ir šiaip - man kažkodėl atrodo, kad visi, neturintys humoro jausmo, į kakučius skersai žiūri tongue.gif
O jei dar mašina suprantama kaip priemonė aplinkiniams gąsdinti doh.gif  - koks aš DIDELIS ir STIPRUS  wink.gif  wacko.gif


drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(*Rai*Sme* @ 2008 11 11, 11:23)
O Jūs viduje sėdėjote? Važiuoti bandėte?
Ir šiaip - man kažkodėl atrodo, kad visi, neturintys humoro jausmo, į kakučius skersai žiūri tongue.gif
O jei dar mašina suprantama kaip priemonė aplinkiniams gąsdinti doh.gif  - koks aš DIDELIS ir STIPRUS  wink.gif  wacko.gif


drinks_cheers.gif

Greit bus 2 menesiai, kaip vairuoju FORD KA ir tuo džiaugiuosi. Darbe visi šaiposi kaip kas išmano, o man vis tiek, svarbiausia, kad man ji patogi ir super vežant vaikus į darželį ir mokyklą. Ir nieko nereikia prašinėti ar prie ko nors derintis, kad nuvažiuoti kur nors, sėdai į savo mažylę ir pirmyn. Užaugs vaikai, "užaugs" ir KA, bet dabar man ji pats tas ir į jokį "tanką" aš jos nekeisčiau. Ir apskritai dėl skonio nesiginčyjama 4u.gif
Atsakyti
jau 1,5 metu turiu savo "mergaite" ir i nieka jos nekeisciau! heart.gif yahoo.gif
Pati geriausia masinyte new_russian.gif
Tvarkiau vairo stiprintuva ir antifryzas bego..... Taisymas kainavo gal apie 200 lt. Daugiau jokiu problemu...
Minksta, patogi, manevringa, uzmiestyje ima apie 4-5 lt kuro....
Ko daugiau noreti?.... wub.gif
Atsakyti
QUOTE(1000ir1naktis @ 2008 11 10, 19:09)
Nezinau nezinau, skonio reikalas.. bet man tai ne masina, nezinau..  doh.gif

ir as visa laiko buvau tos nuomones, bet liaudies ismintis byloja"nespjauk i vandeni, nes gali tekti atsigerti" smartass.gif taigi labai greit ir as tapsiu "kakuciu" klubo nare unsure.gif O gal kas labai megstat tas masinytes ir tiesiog noretu pasikeisti i naujesne, maniske bus 2001 m ax.gif mielai perleisciau blush2.gif
Atsakyti
maniske 1999 metu, taciau nei uz ka savo "mergaites" nekeisciau..... blush2.gif wub.gif
Atsakyti
Tai dar mažai kuro ima, jei tik 4-5l. Maniškė tai 7-8l drąsiai. O čia per tuos didelius šalčius tai 10l imdavo kaip reikiant, be vargo. Mano tai 97m. bet kažkaip priekaištų jokių tai mašinytei neturiu smile.gif Tik dabar pamačiau , kad ant bagažinės šono truputį rūdys pradėjo matytis. Reikės kažką daryti. Kol dar pravažinėsiu tuos bandomuosius 2 metus - tai pats tas mašinytė bus smile.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Bonytia @ 2009 02 26, 21:51)
Tai dar mažai kuro ima, jei tik 4-5l. Maniškė tai 7-8l drąsiai. O čia per tuos didelius šalčius tai 10l imdavo kaip reikiant, be vargo. Mano tai 97m. bet kažkaip priekaištų jokių tai mašinytei neturiu smile.gif Tik dabar pamačiau , kad ant bagažinės šono truputį rūdys pradėjo matytis. Reikės kažką daryti. Kol dar pravažinėsiu tuos bandomuosius 2 metus - tai pats tas mašinytė bus smile.gif thumbup.gif



Tai nusipirkai tik teises issilaikiusi? bigsmile.gif thumbup.gif
As irgi.... thumbup.gif
Gal todel tokia ir miela, kad pirma masiniuke wub.gif
Kajukai - first.gif
Atsakyti
Merginos o kaip jusu boruzeles situo saltuojuo metu laiku? kiek valgo kuro? maniske tai pagal visus paskaiciavimus kazkur apie 7 l
Atsakyti
QUOTE(xxsxx @ 2009 02 26, 21:26)
Tai nusipirkai tik teises issilaikiusi?  bigsmile.gif  thumbup.gif
As irgi....  thumbup.gif
Gal todel tokia ir miela, kad pirma masiniuke  wub.gif
Kajukai -  first.gif


Aga tik išsilaikiau teises ir nusprendėm, kad reikia mašinytes iš karto. Labai daug investuoti nesinori į pirmą mašiną, nes visokiu žioplų dalykų būna. Pramokus važiuoti, jau galima ir daugiau pinigų tam skirti smile.gif
Bet dabar kai pagalvoju tai geriausias mano padarytas pirkinys, tokia nereali mašinyte už nerealią kainą wink.gif Ir kai dabar pagalvoju tokia turbūt kokios aš ir norėjau (mano pagrindinis kriterijus buvo, kad mano mašinytes langai būtų elektriniai biggrin.gif)

thumbup.gif thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(Juste @ 2009 02 26, 22:30)
Merginos o kaip jusu boruzeles situo saltuojuo metu laiku? kiek valgo kuro? maniske tai pagal visus paskaiciavimus kazkur apie 7 l


Kaip ir rašiau, tai maniškė be pasigailėjimo. 7-8l. O kai buvo labai šalta ir daug sniego tai 10l blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Bonytia @ 2009 02 27, 00:01)
Kaip ir rašiau, tai maniškė be pasigailėjimo. 7-8l. O kai buvo labai šalta ir daug sniego tai 10l  blink.gif

nu bet tikrai be pasigailejimo ka g.gif besote tavo masiniuke hihihi.gif
Atsakyti