Įkraunama...
Įkraunama...

Ford Ka

Bonytia, ačiū už atsakymą. 4u.gif
Na, aš esu vilnietė, man svarbiausia rasti tokį servisiuką, kuriame viską padarytų nuo A iki Z: gautų tas detales, patys ir sutvarkytų... Nes žinai, kaip ten būna: vienur užsakinėk, ieškok; kitur - montuokis. doh.gif
Beje, o kiek tų sailenblokų mašinoj yra? Keturi? Tau visus juos ir keitė?
Labai ačiū už patarimą ir atsakymą. thumbup.gif
Atsakyti
eei, o kas tie sailenlokai? sakau gal jau ir man reik užsipirkt biggrin.gif
Va šiandien mano mašinytei kaip vyras sako "kraujas iš nosies ėmė bėgt" Važiuoju važiuoju, gi jaučiu vairas sunkiai sukasi, išbėgo mat stiprintuvo skystis, tai ryt važiuosim į ligoninę blink.gif Kažkoks labai užsispyręs mano kakutis. Vyras sakė dėl to, kad nenuprausiu g.gif Ale, bet gi lyja per dienas doh.gif biggrin.gif
Atsakyti
Žinot, mielosios, nežinau, kaip ten jūsų KAKUČIAI, bet aš labai pikta ant savojo... Mašinytė, nors ir nedidukė, bet pinigus sunkia tai kaip koks džipas... biggrin.gif Ne benzino prasme, o tvarkymo...
Kadangi aš nelabai ką tenusimanau apie mašinas, tai pirkau vien tik dėl to, kad man ji labai patiko... blush2.gif O nusipirkau su kiauru karteriu... Variau tvarkyt į TANAGRĄ. Tai už karterį, kaladėles, naują tepalą, filtrą ir t. t. paklojau apie 2000 lt. blink.gif Paskui pirkau padangas, radiją su CD (gamyklinę), oro kondicionavimo panelę. Dar pinigai... Dabar, prieš žiemą, man ji neužsivedė. Pasirodo, nusėdęs akumuliatorius. Tai teko keist nauju... Žodžiu žodžiu...
O didžiausias nemalonumas - prieš pusmetį apie benzino baką pradėjusios kauptis rūdžių pūslelės. Nieko nedariau, o vakar vieną pūslelę bakstelėjau pirštu... Ir žinot ką? Pirštas tiesiog sulindo per skardą - ir taip atsirado maža skylutė. Servise sakė, kad rūdys apie kakulių benzino baką - jų liga ir labai pavojinga ten virinti (visgi benzino bakas)... O net jei ir sutvarkys, nėra garantijos, kad rūdys vėl neįsimes. verysad.gif
Žodžiu, varysiu pas pažįstamą į servisą konsultacijai. Jei įmanoma, tegu viską sutvarko, jei ne, tegu aptvarko bent estetiškai (dėl akių, kad parduot būtų įmanoma) ir tokiu būdu bandysiu praspirt savo kakalą. biggrin.gif Pirkau už 4000 lt., investavau dar bemaž 3000, bet jei pardavinėsiu, duok Dieve gaut bent 3500 lt...

O kaip jūsų kakyčiai? Nepūna, nebyra, apie baką pūslelių dar nesusidarinėja? Gal jūs sėkmingesnės... Mano kakulis - tai tikras galvaskaudis. Bet - važiuoja. blink.gif biggrin.gif 4u.gif
Atsakyti
Dėmesio dėmesio, atsidarė visai naujas FORD KA diskusijų forumas: www.fordka.lt
Bus pravartu pasidalinti savo rūpesčiais ir džiaugsmais dėl kakučių. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Ruta G @ 2008 10 28, 11:03)
Dėmesio dėmesio, atsidarė visai naujas FORD KA diskusijų forumas: www.fordka.lt
Bus pravartu pasidalinti savo rūpesčiais ir džiaugsmais dėl kakučių. biggrin.gif


OO labai puiku!! thumbup.gif
Va užsiregistravau ryte ir vis negaunu patvirtinimo, aktyvavimo duomenų ir nerandu kur tame puslapy kam pasiskųs biggrin.gif doh.gif
Atsakyti
vyrui senam darbe buvo fortke dave, nu super kaip mieste lakstyt, bet va kai tko i klaipeda su ja vaziuot tai ojojoj nepatogi...
ir dar nors ir 2001 buvo maziniukas bet be vairo stiprintuvo, tai nelabai pliusas smile.gif taciau sau as toios nepirkciau,bijau mazu mashinu askazkaip...
Atsakyti
Nezinau nezinau, skonio reikalas.. bet man tai ne masina, nezinau.. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(1000ir1naktis @ 2008 11 10, 19:09)
Nezinau nezinau, skonio reikalas.. bet man tai ne masina, nezinau..  doh.gif


Labai gaila...
Atsakyti
QUOTE(krynka @ 2008 11 10, 20:02)
Labai gaila...



ka as zinau.. man tai negaila ax.gif skonio reikalas, bet jei kalbet apie senesnes Ford Ka, tai tikrai man jos ne masinos, ypac kai pamatau gatveje vaziuojanti vaikinu kompanija, 5iese sulinde i ja lotuliukas.gif kazin kaip telpa jie ten doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo 1000ir1naktis: 10 lapkričio 2008 - 20:26
QUOTE(1000ir1naktis @ 2008 11 10, 19:09)
Nezinau nezinau, skonio reikalas.. bet man tai ne masina, nezinau..  doh.gif

Dviratis? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(1000ir1naktis @ 2008 11 10, 20:25)
ka as zinau.. man tai negaila  ax.gif  skonio reikalas, bet jei kalbet apie senesnes Ford Ka, tai tikrai man jos ne masinos, ypac kai pamatau gatveje vaziuojanti vaikinu kompanija, 5iese sulinde i ja  lotuliukas.gif  kazin kaip telpa jie ten  doh.gif

kokias senesnes?? biggrin.gif man atrodo kad jų dizainas visiškai toks pats ar senesnės ar naujos??ar aš klystu?? biggrin.gif
Atsakyti
Na taip, dizainas lieka tas pats, tik gal linijos susvelnintos ir siaip biski naujesne atrodo, bet visvien... doh.gif doh.gif doh.gif
Atsakyti