Įkraunama...
Įkraunama...

Ford Ka

QUOTE(Lillly @ 2008 07 28, 10:44)
Teisingai, neturiu. Jei tureciau 3 vaikus, rasyciau i tema apie griozdiskas masinas, ne maziukes  mirksiukas.gif


O aš turiu smile.gif ir sėkmingai visus vežiojau į mokyklą, dabar reiks tik 2 vežiot, nes vienas jau pats vairuoja - ir nenoriu griozdiškos mašinos.
Tiesa, radau kas remontuoja vairo kolonėles - UAB Hidromotas, jei kam prireiks 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Braškutė @ 2008 07 22, 22:00)
na matai Audi,BMW ir tie Mersai, jau klase visai kita, tai ne Ford  rolleyes.gif


Bet patikimimumu niekuo tiems trims nenusileidžia irnesakyk.gif o pats auto ir servisas žymiai pigesnis.

Pati neturiu Ka, bet jie man labai simpatiški. Tokia mergaitiška mašina. Man ypač naujas modeliukas gražus.
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Lillly @ 2008 07 28, 10:44)
Teisingai, neturiu. Jei tureciau 3 vaikus, rasyciau i tema apie griozdiskas masinas, ne maziukes  mirksiukas.gif


taip ir pagalvojau biggrin.gif
QUOTE(Endendu @ 2008 07 30, 15:30)
Bet patikimimumu niekuo tiems trims nenusileidžia irnesakyk.gif o pats auto ir servisas žymiai pigesnis.

Pati neturiu Ka, bet jie man labai simpatiški. Tokia mergaitiška mašina. Man ypač naujas modeliukas gražus.
user posted image

man nepatikima vien del to, kad geru greiciu ant gero posukio ji man apvirstu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Braškutė @ 2008 07 31, 22:27)
man nepatikima vien del to, kad geru greiciu ant gero posukio ji man apvirstu  smile.gif


O čia jau visų mažiukų automobiliukų "bugas" irnesakyk.gif . Sėkmingai virsta ir maži mersiukai, ir citroeną ant stogo esu mačiusi sankryžoje. Anie nepritaikyti ralistiniam vairavimui.
Atsakyti
QUOTE(n1lka @ 2008 05 26, 07:46)
Važinėju su savo kakalu apie 0,5 metų, tai yra turiu ją tiek laiko, nes pastoviai servisuose stovi. Ką galiu pasakyti - važiuoti su ja labai smagu po miestą, nes labai mažutė, tai pralendi pro visas skylutes ir šiaip jinai gerai traukia smile.gif. Bet jau byra NEREALIAI. Dabar pasiskaičiau visokias vokiečių statistikas dėl mašinų gedimo, tai KA tarp labiausiai gendančių ...mažiau gendančios tik iki trijų metų senumo. Na gal tik man papuolė tokia "super" mašina, bet jau mano tai tikras Š.., be to 2001 metų tai ir ne tokia sena...ir lietuvoj buvo nevažinėta

vazineju metus su savaja ir remonto beveik neturejau, nors yra senesne nei jusu ir taip pat parvezta is vokietijos smile.gif per tuos metus pasikeiciau guolius galinius, numeriu apsvietimo lemputes, spyneles mechanizma smile.gif vazineju ir dziaugiuosi masina smile.gif kas butent genda jums?
Atsakyti
[quote=Braškutė,2008 08 01, 01:27]
taip ir pagalvojau biggrin.gif

Braškute, manau tau vistiek patinka šita mašinytė, kad vis apie ja rašai mirksiukas.gif
Matyt jei išleistų lygiai tokią tik didelę tai jau čiuptum bigsmile.gif
Atsakyti
Sveikutės, kakulių turėtojos. wub.gif
Norėjau paklaust, gal kuri esat keitusi gamyklinę (kasetinę) magnetolą į pirktinę su CD? Nusipirkti tai jokių problemų, bet matot - gamyklinė labai plati ir nusipirkus standartinę (iš SENUKŲ ar pan.) su CD grotuvu - lieka didelė skylė...
Gal žinot, kas montuoja su apdaila? smile.gif
Dėkui už atsakymus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Ruta G @ 2008 08 21, 00:04)
Sveikutės, kakulių turėtojos.  wub.gif
Norėjau paklaust, gal kuri esat keitusi gamyklinę (kasetinę) magnetolą į pirktinę su CD? Nusipirkti tai jokių problemų, bet matot - gamyklinė labai plati ir nusipirkus standartinę (iš SENUKŲ ar pan.) su CD grotuvu - lieka didelė skylė...
Gal žinot, kas montuoja su apdaila? smile.gif
Dėkui už atsakymus  4u.gif


Aš buvau pasikeitus i pirktinę. Jei gerai atsimenu, gavau tokį skydelį mažesniu tarpu iš kito Kakučio. Dar galėtum pasidomėti ar tau neprilipdytų reikiamo kiekio plastmasės. Nuvažiuok pasiklausk į kokį plastmasės/bamperių remontą. Jie sulipdo viską gražiai ir spalvas atitaiko smile.gif
Atsakyti
Ačiū, Lilly, už patarimą. Bandysiu dairytis, gal ir rasiu tą skydelį.
Beje, dar norėjau paklausti kitų Kakulių savininkių. Pastebėjau, jog dažna šių mašinų yda - rūdys ties benzino baku, jo durelėmis... Ir manojoj Kakytėj jau negražių priešlaikinių rūdelių pūslelių ima daugintis... verysad.gif
Gal kas žino, kaip jas panaikint? Ar reikia uždažyt, ar dar kaip nors jas šalinti?...
Būčiau dėkinga, jei norodytumėte, kur tai neblogai atlieka, tvarko.
Dėkui. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Endendu @ 2008 08 01, 11:01)
O čia jau visų mažiukų automobiliukų "bugas" irnesakyk.gif . Sėkmingai virsta ir maži mersiukai, ir citroeną ant stogo esu mačiusi sankryžoje. Anie nepritaikyti ralistiniam vairavimui.


vadinasi tai ne man biggrin.gif
QUOTE(Lillly @ 2008 08 07, 10:24)
Braškute, manau tau vistiek patinka šita mašinytė, kad vis apie ja rašai  mirksiukas.gif
Matyt jei išleistų lygiai tokią tik didelę tai jau čiuptum  bigsmile.gif

tikrai ne, nes didele tai ji is vis butu kaip ta boruzele, panasi i kalna doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Sveikos paneles wink.gif

Tai va, as irgi turiu Ford Ka. Esu super patenkinta, nors is pradziu jos net nenorejau pirkti, bet draugas prikalbino, kadangi buvau tika issilaikius teises ir nesinorejo pirmai masinai investuoti daug pinigu. Dabar visai nesigailiu situ pasirinktu variantu. Pradedanciai vairuotojai tai tikrai idealus variantas. O poto kai pramoksti vaziuoti, gali ir geresne pirkti. Vazinejau as dar neperdaugiausiai, 3 menesius. Nieko blogo nebuvo nutike tfiu tfiu tfiu, tik keiciau lempas abidvi, nes vairuotojai pusej perdege, tai abidvi pasikeiciau, ir padangas. Daugiau kaip ir nieko. Jausmas vaziuojant tikrai geras, nei barskejimo, nei nestabilumo - nieko. Mano manymu Ford Ka yra puikus kokybes ir kainos santykis. Uz savaja mokejau beveik 5000Lt, o gavau 98 metu, su elektriniais langais, kondicionieriumi, gamykliniu CD grotuvu masinyte. Siek tiek aisku sone perbraukta, bet ir tai per tas plastmases, perdaug ir nesimato, nes kiek ziurejom kitas Ford Ka, tai dauguma buvo labai zymiai idauztos. Man asmeniskai didelis pliusas tos plastmases aplink, nes per ziopluma kur perbraukius gi tik plastmase pazeidi, jei budu skarda - pradetu rudyti. Taigi vaziuojant i darba ir atgal, bei iki universiteto yra puiki, nes sedi sau savo masinoj, vaziuoji lietui lyjant kur nori ir nereikia sau su mikriukais ar troleibusais malti ir ziemos metu salti. Juk visai nesvarbu kaip ta masina atrodo, kiekvienas renkasi pagal savo skoni ir kisene. O tie kurie yra blizguciu megejai ir vazineja tik del to, kad visi atsisuke paziuretu kokia grazi masina tai tegul ir perka jas del grozio ir del kitu kuriems galetu pasipuikuoti thumbup.gif .
Atsakyti
Norėjau paklaust kiek ima jūsų kakučiai? Nes sakau gal pas mane ten kas nors nesureguliuota, bo mieste 7ltr ima, tokia mažytė ale pavalgo biggrin.gif
Ir dar - kur perkat detales jei ko prireikia? Va niekur stabdžių šlangučių nerandam, nebent užsakyt galima, o laukt reiktų ilgokai. ax.gif
Atsakyti