Įkraunama...
Įkraunama...

Ford Ka

draugė mano tokia važinėja...pati pasiūliau jai tokią pirkti..kol kas nesigaili...gal mažoka, bet važinėja ir autostrada, ir greitį iki 130 išvysto, ekonomiška...
tik detalės brangios, kartais tenka ilgokai paieškot...
bet šiaip fainutė stilinga mašinytė merginai...(ne su šeima)
Atsakyti
miau,
o kuo tu važinėji gal gali papasakot???
Atsakyti
QUOTE(dracena @ 2005 11 29, 16:29)
miau,
o kuo tu važinėji gal gali papasakot???


Audi 80 (nekenčiu bulkų biggrin.gif ) arba Ford probe (kaip tik parduodu, gal nori? rimtas pasiūlymas)
Atsakyti
QUOTE(miau @ 2005 11 29, 18:45)
Audi 80 (nekenčiu bulkų  biggrin.gif ) arba Ford probe (kaip tik parduodu, gal nori? rimtas pasiūlymas)

.... be komentarų.Ypač Ford Probe...Kažkoks nesusipratimas o ne mašina... lotuliukas.gif
Aiškus mėgstamas stilius..:-)
nebeturiu ką ir pridurt...

Atsakyti
QUOTE(dracena @ 2005 11 29, 21:24)
.... be komentarų.Ypač Ford Probe...Kažkoks nesusipratimas o ne mašina... lotuliukas.gif

Fordininkas fordininką peizevoja blink.gif Nu Ford Probe tai ten per pusę Mazda, ale vis tiek, nu. Kita pusė tai fordo...
Atsakyti
QUOTE(miau @ 2005 11 29, 12:52)
biggrin.gif  bigsmile.gif Turbūt. Žinai, kai per Flinstounų multiką? Sėdam ir malam kojom  biggrin.gif  O paskui pavažiavę pora šimtų metrų nematėt smarto grovy?


Ir nematem... ir nepavijom... g.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
O as vairuoju KA!!!!!!

Sia vasara pasikeiciau bulka i si masiniuka...negalvojau tokios pirkti, bet isedusi ir pabandziusi pavairuoti net nemirkteldama nusprendziau - NORIU. Masiniukas mazas, bet jei nesiruosi jo naudoti kaip autobuso - pirk. Variklis 1.3, taciau tokiam masinos svoriui tikrai uztenka, as net kartais su draugu palenktyniauju (jis Honda vairuoja). Be to pas mane liukas per visa stoga - vasara puikus kabrioletas gaunasi. Persedusi po audines mano benzino saskaitos beveik perpus sumazejo - mieste pagainiojus ne daugiau 7.5l/100km ryja, o is Kauno i Vilniu atvaziavau su 5l benzino. Buvom i gamta nuvaziave - ten purvynuose VW Bora uzbuksavo kelis kartus, o as net nepastebejau, kur ten buvo galima iklimpti...Su parkavimu ir manevravimu problemu visai nera.Zodziu dziaugiuosi. O minusu aisku visur galima surasti - kietoka masina, salonas prabanga nespindi..bet uztat KA smile.gif
Atsakyti
[quote=doktorka,2005 11 30, 13:03]
O as vairuoju KA!!!!!!

Ačiū Doktorka biggrin.gif o tai visai buvo sugadinę man nuotaiką su foteliu belygindami....
Man rodos kad teisingiausiai nuomonė tų žmonių kurie būtent tokią mašiną turi.Na apie kitokius Fordus aplamai mano labai gera nuomonė,retai genda ir smagios važinėti...
Taigi rodos apsisprendžiaiu ir apie šią mašinytę :-)
Ir lai važinėja kiti su pasatais, audinėm ir golfais ....jeigu jiems jos pačios geriausios.Nagi visiems skirtingai atrodo..
Dėkui thumbup.gif
Atsakyti
stupid.gif
Nu gi niekas čia nat tavo Ka nevarė. Čia mes iš smart'ų juokėmės. Tiesiog išsakėm savo nuomonę ir nebūtina iš kart piestu stotis cool.gif
Jei tau reikėjo tik paskatinimo, kad pirktum Ka, tai kam dar temą užvedei g.gif
Sėkmės vairuojant rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(dracena @ 2005 11 30, 15:40)
Ačiū Doktorka  biggrin.gif o tai visai buvo sugadinę man nuotaiką su foteliu belygindami....
Man rodos kad teisingiausiai nuomonė tų žmonių kurie būtent tokią mašiną turi.Na apie kitokius Fordus aplamai mano labai gera nuomonė,retai genda ir smagios važinėti...
Taigi rodos apsisprendžiaiu ir apie šią mašinytę :-)
Ir lai važinėja kiti su pasatais, audinėm ir golfais ....jeigu jiems jos pačios geriausios.Nagi visiems skirtingai atrodo..
Dėkui  thumbup.gif


Nesupyk labai dracena, bet pagadinsiu truputį nuotaiką...
Tai va mano pažįstama turi tą mašiniuką - viskas kas čia pasakyta, aišku tiesa - ekonomiška, labai gera parkuotis, o man ir graži blush2.gif Pati labai norėjau ir vos nenusipirkau. Bet tada sugedo tos pažįstamos mūsų minėta mašinytė - tiksliai nežinau kas, bet sakė, kad tikrai nedidelė bėda, bet remontas vis tiek kainavo trečdalį mašinos... Na nežinau kiek čia teisybės, bet sako juk, kad retus modelius tikrai brangu remontuoti. O ir nežinai, ar gerą pasitaikys nusipirkti. Tai va išsigandau ir nusipirkau mazdutę. Ir iki šiol ji manęs nenuvylė. Tfu tfu tfu... smile.gif
Atsakyti
QUOTE(miau @ 2005 11 30, 16:12)
stupid.gif
Nu gi niekas čia nat tavo Ka nevarė. Čia mes iš smart'ų juokėmės. Tiesiog išsakėm savo nuomonę ir nebūtina iš kart piestu stotis  cool.gif
Jei tau reikėjo tik paskatinimo, kad pirktum Ka, tai kam dar temą užvedei  g.gif
Sėkmės vairuojant  rolleyes.gif

Doti, dėkoju tau už šią informaciją,
o miau taigi temą pradėjau todėl kad noriu išgirsti pliusus ir minusus šio automobilio tiesiogiai iš žmonių kurie būtent vairuoja šį automobiliuką.. lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Doti @ 2005 11 30, 19:16)
Bet tada sugedo tos pažįstamos mūsų minėta mašinytė - tiksliai nežinau kas, bet sakė, kad tikrai nedidelė bėda, bet remontas vis tiek kainavo trečdalį mašinos... Na nežinau kiek čia teisybės, bet sako juk, kad retus modelius tikrai brangu remontuoti.

Nu tas tai biesas žino g.gif Pagal tai visi modeliai reti, išskyrus golfus ir bulkas g.gif Juos remontuot, aišku, pigiau - užtai kaaaip vagia doh.gif Golfus ir bulkas, turiu omeny. O retų modelių nieks neima smile.gif O remontuot bet kurią ponauję mašiną brungu, gi KA nesenas modelis... Jei dar naujas detales perki... jei dar į šustrą servisą važiuoji... Pati turiu hondą, nu tikrai nieko reto. Ale vat netyčia sužinojau, kiek kainuotų jai priekines lempas pakeist - ajei vajei, nei daug, nei mažai - viena nauja lempa - 1500 Lt bigsmile.gif
Atsakyti