Įkraunama...
Įkraunama...

Ford Ka

Nieko neturiu pries jokia masina, bet man Ford Ka isvaizda nepatinka. Toks plento guzas biggrin.gif Niekad sau nepirkciau ne del techniniu dalyku , bet del isvaizdos schmoll.gif Man mazu masinyciu yra tikrai daug grazesniu. Bet cia jau kaip kam 4u.gif
Atsakyti
Važinėju su savo kakalu apie 0,5 metų, tai yra turiu ją tiek laiko, nes pastoviai servisuose stovi. Ką galiu pasakyti - važiuoti su ja labai smagu po miestą, nes labai mažutė, tai pralendi pro visas skylutes ir šiaip jinai gerai traukia smile.gif. Bet jau byra NEREALIAI. Dabar pasiskaičiau visokias vokiečių statistikas dėl mašinų gedimo, tai KA tarp labiausiai gendančių ...mažiau gendančios tik iki trijų metų senumo. Na gal tik man papuolė tokia "super" mašina, bet jau mano tai tikras Š.., be to 2001 metų tai ir ne tokia sena...ir lietuvoj buvo nevažinėta
Atsakyti
QUOTE(n1lka @ 2008 05 26, 07:46)
be to 2001 metų tai ir ne tokia sena...ir lietuvoj buvo nevažinėta


Ir spėju, kad is Vokietijos? bigsmile.gif
Kiek girdėjau tai iš ten ir parvaro uždrožtas neblogai...Kai perki iš žmonių, tai nors ką gauni, o čia jokio priedo biggrin.gif viską pasikeist turi ir dar neaišku kiek laikys.., nes dažnas variantas, kad jau po mėnesio stovi servise..
Atsakyti
QUOTE(Turbo_duracka @ 2008 05 26, 20:16)
Ir spėju, kad is Vokietijos?  bigsmile.gif
Kiek girdėjau tai iš ten ir parvaro uždrožtas neblogai...Kai perki iš žmonių, tai nors ką gauni, o čia jokio priedo  biggrin.gif  viską pasikeist turi ir dar neaišku kiek laikys.., nes dažnas variantas, kad jau po mėnesio stovi servise..

Tai vat aš irgi galvoju kad geriausia gal "vietinę" iš karto pirkti, o ne iš užsienio parvarytą. Čia bent kiek aptvarkytos jau buna.
Atsakyti
Niu mergickos, tos kurios cia labai norejote nusipirkti KA, ar pirkote, ar patenkintos? As irgi noriu mazos masinytes, tai skaitineju forumus. Daug cia kas ant jos varo, bet jeigu minusas tas kad pagazuoti neina ar kad viso namo su suns buda neisidesi.. nu man tai neproblema. As pradedanti vairuotoja, tai man kol geriau pramoksiu vaziuoti manau toks masiniukas visai tiktu, juolab kad nesiruosiu lakstyti ir neturiu ka tame KA daug veztis.
Siaip dar ziurinejau Renault Megane Coupe, tik va nezinau nezinau.. kazkaip apie Fordukus geresniu atsiliepimu teko girdeti nei apie Renault. Ka manot? g.gif
Atsakyti
Na ir as pasisakysiu sia tema. Turiu Ford Ka, ir tuo labai dziaugiuosi, vazineju su ja kasdien kazkur jau 4 men, pirkau is italo, Masina turejus tik viena savininke, itale, masina nesudrozta, rudziu nerasta, mat kitokie orai ten italijoj, niekas drusku keliuose nebarsto kaip pas mus, tai vat neaisku kaip bus po pabuvimo pas mus ziema.....vienintelis dalykas ka reikejo pasiremontuoti po 1 men vazinejimo, sankaba visa, aisku kainavo, bet dabar super, kuro sanaudos tikrai mazos, mieste labai manevringa, nestgi susinervina tokie BMW ar MB kai snakryzoj abdedi, nelygis, bet pasirodo Ka miklesne. thumbup.gif o be to ir autostradoje, sekmingai gali isvysti 140 km/h greiti, daugiau nebandziau, neprireike. Dalykas tas kad visur pastatyti, vietos atsiras bet kur, kos nepasakytumk apie dideles masinas, bet kur nepriparkuosi, as ta masina pirkausi sau ir vaikam vazinet, o ne visai seimai, nors sekmingai visi telpam, nors vyras kai pirkau juokesi kad va kokia "siknabirbe" biggrin.gif nusipirkai, bet kai pats pavaziac=vo kelis kartus, ir kai ji su jo didele masina apdejau lenktyniaujant, na tada nebesisaipe. as skaitau kiekviena masina turi savu privalumu, tiek dideles tiek mazos masinos, pries tai turejau Renault Saprane limuzino klases...ka, patogu, minksta, bet....jokiu budu dabar nekeisciau KA i jokia kita. Tad tos kurios dar svarstote pirkti ar ne, tikrai sakau, pirkit drasiai...nesigailesit....
Atsakyti
Įgijo ir man vyras kakutį prieš kokios 5mėn. Tikrai esu patenkinta. Su juo važinėju į paskaitas, parduotuves, o ir Kaunas-Vilnius, Vilnius-Kaunas trasa mum tikrai nebaisi. Nejaučiu aš jokių šoninių vėjų ar triukšmų.. gal per daug nesusikoncentruoju į tokius dalykus. O fūrų turėtų bijoti bet kuri mašina, bo su ja susitikus akis į akį manau bet kuriai ne kas butų bicycle.gif
Pirkom parvežtą iš Liuksemburgo, labai tvarkinga ir kolkas jokių bėdų dar nebuvo. Manau kad kakučių kainos ir kokybės santykis yra puikus. assa.gif
Ir šiaip pažiūrai į jį per langą tai nuotaiką pakelia, stovi toks sau linksmas, neišpuikęs blush2.gif Maniškis tai turį tėtę džipą flirt.gif
Atsakyti
QUOTE(edita81 @ 2008 01 19, 23:05)
VA SITAS DALYKAS IR MAN IDOMU  ax.gif GAL ZINOT KAS NORS

MASINYTE  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif 
Zadu ir as tokia pirkt, ir visai neidomu kas ka sako  tongue.gif  , nes pas mum lietuvelej kazkaip idomiai gaunasi, didziajai daugumai tik AUDI, BMW, IR MERSAI masinos , o visa kita s.... ,  o as nesutinku  schmoll.gif  tongue.gif

na matai Audi,BMW ir tie Mersai, jau klase visai kita, tai ne Ford rolleyes.gif
Atsakyti
Mano pirma masinyte buvo Ka raudona raudona thumbup.gif
Kelio mozuolis, plento guzas ir kt. bet esu lekus ir 160 km/h (dabar tuom nesididziuoju blush2.gif )
Na renkantis saugia masina tai tikrai ne variantas, bet patogi labai - parkavimas be problemu, kuro mazai naudoja, o ir uzleisdavo kiti vairuotojai vis mane ir berniukai is paskos lakstydavo biggrin.gif

o del dureliu kazkas prikibo, kad maza ir nepatogu 2 durys. Nu kazkoks vejas!
kiek dideliu yra 2 dureliu. Cia gi kiekvienam savi patogumai, as kai ne taksi dirbu, tai 2 dureles nera per mazai
Atsakyti
[Tad tos kurios dar svarstote pirkti ar ne, tikrai sakau, pirkit drasiai...nesigailesit....
[/quote]

Drįsčiau paprieštarauti, pati jau važinėju ketvirtus metus (mano mašiniukas 1997 metų) - kas liečia vairavimą, tai puiku- tikrai manevringa mašiniukė, bet jei prisėda pilna suaugusių, tai sunkiau traukia į kalniuką smile.gif. Bet maniškė rūdija, galvojam kad atvežta po potvynio (gal atmenat kai buvo Vokietijoj), meistrai sako, kad neapsimoka net tvarkyti tų rūdžių - reiks parduodi dalimis kas liks. Autodalys žymiai (2-3 kartus) brangesnės negu populiarių automobilių, ir jas jei naujas, tai reikia užsakinėti, o naudotų labai sunku rasti. Silpna vieta Ford Ka - vairo kolonėlė, todėl ir įlindau į šį forumą, jos beieškodama, jau reikia keisti. Gal kas patars kur ieškoti, nes visą dieną naršau internete, skambinėju, tai radau tik Vistoj naują už 1,5 tūkst. po 10 dienų atvežtų. Help 4u.gif
Tiesa, ir kuro ima ne taip jau mažai kaip tokia mažylė - virš 6 litrų vasarą, virš 7 žiemą. Išvada- vairuoti smagu, remontuoti doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Lillly @ 2008 07 23, 10:42)
o del dureliu kazkas prikibo, kad maza ir nepatogu 2 durys. Nu kazkoks vejas!
kiek dideliu yra 2 dureliu. Cia gi kiekvienam savi patogumai, as kai ne taksi dirbu, tai 2 dureles nera per mazai

pats gazas, su trim vaikais dar smile.gif turbut vaiku neturi smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Braškutė @ 2008 07 23, 23:30)
pats gazas, su trim vaikais dar  smile.gif turbut vaiku neturi  smile.gif


Teisingai, neturiu. Jei tureciau 3 vaikus, rasyciau i tema apie griozdiskas masinas, ne maziukes mirksiukas.gif
Atsakyti