Įkraunama...
Įkraunama...

Ford Ka

QUOTE(Besisypsanti' @ 2007 11 26, 15:37)
Sveikinu! as tai per du menesius dar nespejau nufotkint savosios biggrin.gif kelintu cia metu? matosi graziai islaikyta smile.gif) kokioje cia salyje? smile.gif

foto ne mano blush2.gif

nufotkinau ir as saviske, bet su savimi kadre tai viesai nedesiu biggrin.gif bet siaip tokia pati kaip nuotraukoj - irgi graziai islaikyta, tik ant stogo matosi kad zodis raizytas - itariam kad kersijo kazkas kazkam, nors pacio zodzio tai neissifravom bigsmile.gif Zodziu masiniukas su istorija laugh.gif
Metu 2001. Veiksmas vyksta Britanijoj - cia kakiukai labai populiarus, draudimas pigesnis, detales taip pat nebrangios..
Atsakyti
QUOTE(garbane @ 2007 11 26, 16:54)
foto ne mano  blush2.gif

nufotkinau ir as saviske, bet su savimi kadre tai viesai nedesiu  biggrin.gif bet siaip tokia pati kaip nuotraukoj - irgi graziai islaikyta, tik ant stogo matosi kad zodis raizytas - itariam kad kersijo kazkas kazkam, nors pacio zodzio tai neissifravom  bigsmile.gif Zodziu masiniukas su istorija laugh.gif
Metu 2001. Veiksmas vyksta Britanijoj - cia kakiukai labai populiarus, draudimas pigesnis, detales taip pat nebrangios..


Sveikinu su puikiu pirkiniu thumbup.gif , laaabai garžus automobiliukas
Atsakyti
QUOTE(dracena @ 2007 11 26, 17:39)
Sveikinu su puikiu pirkiniu  thumbup.gif , laaabai garžus automobiliukas

Aciu! 4u.gif

Kaip as nekantrauju i kelia su juos islekt rolleyes.gif Bet negaliu, nes pirmiau reikia draudima susitvarkyt, mokescius susimoket ir vairavimo igudzius su instruktorium susigrazint doh.gif biggrin.gif O kadangi uz poros savaiciu skrendu i lietuva tai viskas atsideda.. rolleyes.gif
Atsakyti
Va cia tai tikrai neautomobilis o skarbonke kazkokia man tai jie neturi nei vieno pluso visiskai nei vieno doh.gif
Atsakyti
QUOTE(slotas @ 2007 12 02, 18:50)
Va cia tai tikrai neautomobilis o skarbonke kazkokia man tai jie neturi nei vieno pluso visiskai nei vieno  doh.gif

O vaziuot nors kiek ar teko? wink.gif
Atsakyti
Labukas,
ir as turejau sita "sketriuka" wink.gif vazinejau beveik metus laiko.
Buvo fainai vazineti po miesta, traukia gerai, telpa visur, tiesiog didelis pliusas, bet i uzmiesti atsisakiau vaziuoti, po pirmos keliones i vilniu, kai beveik visa kelia atgal zegnojausi, kad mano "sportbacio" nenuspirtu nuo kelio kokia fura, ar vejas nepakeltu. Nestabili masina ziemai. Bet siaip jau ilgiuosi savo boliduko smile.gif
Atsakyti
QUOTE(pandutė @ 2007 11 21, 17:28)
o kur galima gaut masinom papuosimu?kaip dedamos gelytes,ar dar kaskas?


VA SITAS DALYKAS IR MAN IDOMU ax.gif GAL ZINOT KAS NORS
QUOTE(garbane @ 2007 11 25, 23:31)
Ir aš šiandien įsigijau šitą boružiukę..  blush2.gif

va tokią
user posted image

O šiaip vairavime esu visiškai žalia, teisės seniai išlaikytos, bet kadangi išlaikymu viskas ir pasibaigė.... numatot turbūt  doh.gif iš naujo mokysiuos  biggrin.gif

O išsirinkau tokią todel, kad norėjau mažutės miesto mašinytės - kad net tokia parkuotoja kaip aš rastų kur įkišt  smile.gif

MASINYTE thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Zadu ir as tokia pirkt, ir visai neidomu kas ka sako tongue.gif , nes pas mum lietuvelej kazkaip idomiai gaunasi, didziajai daugumai tik AUDI, BMW, IR MERSAI masinos , o visa kita s.... , o as nesutinku schmoll.gif tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(edita81 @ 2008 01 19, 23:05)
VA SITAS DALYKAS IR MAN IDOMU  ax.gif GAL ZINOT KAS NORS

MASINYTE  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif 
Zadu ir as tokia pirkt, ir visai neidomu kas ka sako  tongue.gif  , nes pas mum lietuvelej kazkaip idomiai gaunasi, didziajai daugumai tik AUDI, BMW, IR MERSAI masinos , o visa kita s.... ,  o as nesutinku  schmoll.gif  tongue.gif


na ir teisingai :-), jeigu ji Jums patinka tai džiaugsitės savo pirkiniu.Mašinytė tikrai smagi važinėti.Aišku Audi, BMW mylėtojai to nepasakys :-), bet mašinytė tikrai gera:-)
Atsakyti
QUOTE(xdruskax @ 2008 01 08, 02:08)
Labukas,
ir as turejau sita "sketriuka" wink.gif vazinejau beveik metus laiko.
Buvo fainai vazineti po miesta, traukia gerai, telpa visur, tiesiog didelis pliusas, bet i uzmiesti atsisakiau vaziuoti, po pirmos keliones i vilniu, kai beveik visa kelia atgal zegnojausi, kad mano "sportbacio" nenuspirtu nuo kelio kokia fura, ar vejas nepakeltu. Nestabili masina ziemai. Bet siaip jau ilgiuosi savo boliduko smile.gif

Sveikos. Kadangi gyvenu dabar ne vln, tai kiekvieną rytą važiuoju po 50 km į darbą su savo bumbulu ir viskas normaliai smile.gif . Nepasakyčiau kad jis toks jau nestabilus, na aišku gal stiprūs vėjo gūsiai jaučiasi labiau, nei didelei mašinoj, bet netragiškai..tornadu pas mus nėra smile.gif . O dėl žiemos, tai su MB BMV tikrai žiemą baisiau važiuoti, nes galiniai varomieji, tai tik truputi daugiau duodi gazo ir mašina pradeda slidinėti į visas puses, nors ir padangos tikrai geros. Sutinku kad važiuoti į užmiesti geriau su didesne mašina, nes saugiau jautiesi kai iš paskos kokia fura važiuoja, bet po miestą važinėti tai tikrai SUPER mašinytė
Atsakyti
Man sis auto ir labai mielas wub.gif
Atsakyti
Planuoju ir aš pirkti ford KA.
Esu studentė, kas rytą reiktų važiuoti ~20km pirmyn ir dar tiek pat atgal, vietos reikia man ir mano tašei, auto turetų būti ekonomiškas, negriozdas ir patogus pradedančiai vairuotojai.
Todėl pradejau dairytis i kakučius. blush2.gif ax.gif
Kol kas tokios kaip citroen C3 , toyota Aygo (yaris) ar kitos mažos naujos mašinos ne pagal kišenę ir drąsos dar nėra su nauja mašina vėžintis.

Domejausi įvairiomis mašinomis tarp 5-10 tūkst. Ka pasirodė optimaliausias variantas. Nu norisi, kad nors kiek būtų išvaizdos. Kaaažkaip man corsos nesižiūri nors tu ka..palyginus su Ka,kurias žiūrinėjau. Žinoma, dėl skonio nesiginčijama, bet..ne visų skonis geras biggrin.gif tongue.gif

Šiaip tai papiktino tie varymai ant Ka, kadangi jei kakuciai nepatinka, tai jau Ka tikrai nera blogiausia iš jų.

Dėl salono tviskančios prabangos...come on..juk čia ne limuzinas, o maža miesto mašiniukė. Beje, naujesnės lb padorios, yra visokių gerovių, jei pageidavimų yra tai ir su odiniais salonais lotuliukas.gif

Simple ir nieko čia nedoro nematau smile.gif
user posted image

Dėl nešiojimo į šalis...Kaži kurio mažo auto nenešioja?? g.gif
Ar naujas ar senas kakutis - masė lieka ta pati. Ar ten aygo, ar mazada 121 ar seat ibiza, kuri sveria mažiau net už KA,nors taip neatrodo, ar dar koksai coltas

Dėl rūdijimo, tai opeliai toli gražu neatsilieka...kaip sakoma, visos mašinos anksčiau ar vėliau taps opeliais biggrin.gif ax.gif

Tiesa, dėl saugumo sutinku..šiek tiek plastmasinis variantas ax.gif

Reziumė.. nemanau, kad verta šmeižti KA, jei apskritai mažiukai nepatinka smile.gif Nes nėra pati blogiausia

Mano išsvajotoji, kurią kažkas jau nudžiovė...Šią planavau pirkt.
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Turbo_duracka: 23 gegužės 2008 - 18:49
kaip sakoma: "kas suniui uodega pakels.. " biggrin.gif
nereik isizeist 4u.gif ir pati su tokia vazinejau, bet malonumo tai tikrai jokio..
masina labai nesandari isoriniam triuksmui ir tt
Atsakyti