Įkraunama...
Įkraunama...

Ford Ka

QUOTE(dracena @ 2007 09 17, 08:40)
Sveikinu Jus su nauju pirkiniu !!! smile.gif Kokios spalvos išsirinkote??
Koks pirmas įspūdis pradėjus ja važinėti??
Žiemą važinėjant bent jau mano automobiliukas tikrai yra pakankamai stabilus.Galbūt kad geros padangos (Michelin su "šipais"), galbūt kad yra mažas ir nėra labai inertiškas, o galbūt jo konstrukcija nebloga (plačiai išdėstyti ratukai) taigi jam suteikia stabilumo tiek žiemą tiek vasarą.Taigi didelių problemų juo važinėti ir stabdyti tikrai bent jau man nebuvo.Be abejo žiemą stengiuosi greitai labai nelakstyti ir važiuoju atsargiau  smile.gif

Ačiu labai 4u.gif . Automobiliukas juodos spalvos. O atsisėdus pirmą kartą jausmas buvo geras smile.gif. Kai bandžiau važinėti su MB mašina, tai truputi baisoka buvo (gal dėl to, kad man ji kiek per didelė), o su šituo mažuliu visai nebaisu. Na, vienas trūkumas, kurį pastebėjau - iš vietos sunkokai pirma pavara važiuoti į kalniuką ( aišku ko norėti, variklis 1,3). Dabar su juo MB dažnai važinėja ir jam irgi patinka. Tai jei žmogus ankščiau BMW važinėjęs "nevaro" ant ford ka, tai reikškia, kad jis neprastas smile.gif. Jis mėgsta su juo "palakstyt" kur tiesus kelias biggrin.gif

Pastebėjau, kad šių fordukų vilniuje vis daugiau matau gatvėse smile.gif . Smagu. Žymiai maloniau, kai šalia tavęs važiuoja toks mažulis, negu fura biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo n1lka: 17 rugsėjo 2007 - 08:28
QUOTE(n1lka @ 2007 09 17, 09:25)

Pastebėjau, kad šių fordukų vilniuje vis daugiau matau gatvėse  smile.gif . Smagu. Žymiai maloniau, kai šalia tavęs važiuoja toks mažulis, negu fura  biggrin.gif

Taip , ir Kaune jų daugėja smile.gif ir dažnai prasilenkdami su tokiais automobiliukais nusišypsome ar pamojuojame :-)
Mano vyras kai tenka pavažiuot su mano mašinyte irgi pritariai kad tikrai smagiai važiuoja mašina.
O galingumas tai nėr didelis, taigi i kalna važiuojant nėr ko ir tikėtis( užtat benzino nedaug ima ,tai man labai didelis dėl to pliusas).Bet užvažiuoju į kalną antru bėgiu kuo puikiausiai, ir net norisi priekyje važiuojančias mašinas kartais "pastumti" kad greičiau judėtų biggrin.gif
Buvau sumaniusi parduoti šį automobiliuką, na bet pagailo smile.gif ir tokiau sėkmingai važinėju
Atsakyti
QUOTE(n1lka @ 2007 09 17, 09:25)
Pastebėjau, kad šių fordukų vilniuje vis daugiau matau gatvėse  smile.gif . Smagu. Žymiai maloniau, kai šalia tavęs važiuoja toks mažulis, negu fura  biggrin.gif


Kad šitų automobiliukų dabar visur jau daug yra. Šiauliuose vienas, kitas būdavo - o dabar.... Tikrai jų jau daug yra. Sėkmės visoms vairuotojoms smile.gif
Atsakyti
sveikutes,as irgi kuri laika ieskau sau masiniuko,noriu mazos,mazu varikliu,ekonomiskos,labai patinka ford ka,prisiskaiciau bet bijau pirkt nes daug kas atkalbyneja,sako rudyja labai,bet vis tiek man ji labai patinka
Atsakyti
QUOTE(pandutė @ 2007 11 01, 20:13)
sveikutes,as irgi kuri laika ieskau sau masiniuko,noriu mazos,mazu varikliu,ekonomiskos,labai patinka ford ka,prisiskaiciau bet bijau pirkt nes daug kas atkalbyneja,sako rudyja labai,bet vis tiek man ji labai patinka


Sveika. O kuri ne nauja mašina nerūdija g.gif Manau, kad visos rūdija... O jeigu bus prižiūrėta, bėdos dėl to tikrai neturėsi. Va, aš pasikeičiau padangas (tixliau vyras į servisą nuvarė) ir vėl varinėju. Ne už ką kitokios mašinos nenorėčiau. Pati geriausia wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Coxe @ 2007 11 21, 09:12)
Sveika. O kuri ne nauja mašina nerūdija  g.gif Manau, kad visos rūdija... O jeigu bus prižiūrėta, bėdos dėl to tikrai neturėsi. Va, aš pasikeičiau padangas (tixliau vyras į servisą nuvarė) ir vėl varinėju. Ne už ką kitokios mašinos nenorėčiau. Pati geriausia  wub.gif

gera taisykle yra kad seimininkas savo tik girs,o mano tevas tvarko jau 20m masinas ir sake kad fordas tikrai s...nors man patinika,apsistojau tarp fordo sito ir twingo
Atsakyti
Sveikos. Pavažinėjau su savo automobiliuku kažkur dvi savaites ir jis nustojo važiuoti doh.gif ...reikėjo pakeisti uždegimo ritę (babiną) ir žvakes ir kai atsiėmiau mašiną,meistrai pasakė jokių būdų navažinėti po dideles balas, nes ford'ose babinos apačioj stovi ir visai neapsaugotos...tai jei vanduo pateks, tai vėl jai ragas bus....šitas dalykas aišku man visai nepatiko verysad.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(n1lka @ 2007 11 21, 11:45)
Sveikos. Pavažinėjau su savo automobiliuku kažkur dvi savaites ir jis nustojo važiuoti  doh.gif ...reikėjo pakeisti  uždegimo ritę (babiną) ir žvakes ir kai atsiėmiau mašiną,meistrai pasakė  jokių būdų navažinėti po dideles balas, nes ford'ose babinos apačioj stovi ir visai neapsaugotos...tai jei vanduo pateks, tai vėl jai ragas bus....šitas dalykas aišku man visai nepatiko   verysad.gif  doh.gif


tai visas masinas kai nusiperki manau reikia kazkiek tvarkyti smile.gif as kai tik ja nusipirkau 97metu sukisau be padangu 750lt.. nu bet ir tvarkiau autoservize geram.. sake turi technikini vokiska, mazdaug lengvai praeisiu lietuvoj.. o rado berods 4 trukumus.. na nieko.. sukisau pusantros stukos ir vazineju laiminga biggrin.gif siaip patinka man tas masiniukas.. tik kad po jos isedus i koki drauges vairuojama bmw pasijaucia jog Ka nera labai komfortiska ir stabili masina biggrin.gif kazi kokia bako talpa tenai? na va db balu vengsiu biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Besisypsanti': 21 lapkričio 2007 - 12:09
QUOTE(n1lka @ 2007 11 21, 10:45)
Sveikos. Pavažinėjau su savo automobiliuku kažkur dvi savaites ir jis nustojo važiuoti  doh.gif ...reikėjo pakeisti  uždegimo ritę (babiną) ir žvakes ir kai atsiėmiau mašiną,meistrai pasakė  jokių būdų navažinėti po dideles balas, nes ford'ose babinos apačioj stovi ir visai neapsaugotos...tai jei vanduo pateks, tai vėl jai ragas bus....šitas dalykas aišku man visai nepatiko  verysad.gif  doh.gif


kažkaip to nepastebėjau.... Kiek jau balų išvažinėjau - nieko blogo smile.gif

QUOTE(Besisypsanti' @ 2007 11 21, 12:06)
tai visas masinas kai nusiperki manau reikia kazkiek tvarkyti smile.gif as kai tik ja nusipirkau 97metu sukisau be padangu 750lt.. nu bet ir tvarkiau autoservize geram.. sake turi technikini vokiska, mazdaug lengvai praeisiu lietuvoj.. o rado berods 4 trukumus.. na nieko.. sukisau pusantros stukos ir vazineju laiminga biggrin.gif  siaip patinka man tas masiniukas.. tik kad po jos isedus i koki drauges vairuojama bmw pasijaucia jog Ka nera labai komfortiska ir stabili masina biggrin.gif kazi kokia bako talpa tenai? na va db balu vengsiu biggrin.gif


Visiškai pritariu, kad kiekvieną nusipirktą mašiną reikia remontuoti.... mano mašinai visą važiuoklę viras perrinko, bet ne todėl, kad reikėjo, o todėl, kad norėjo pažiūrėti kas kaip....
O stabilumas tai žinai - užtenka pažiūrėti vien jau kox jos siaurumas palyginti su BMW smile.gif Bet mano važiavimui stabilumo per akis.... jeigu 130 "nebėgioja" po kelią, vadinasi gerai mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Coxe @ 2007 11 21, 13:32)
kažkaip to nepastebėjau.... Kiek jau balų išvažinėjau - nieko blogo smile.gif
Visiškai pritariu, kad kiekvieną nusipirktą mašiną reikia remontuoti.... mano mašinai visą važiuoklę viras perrinko, bet ne todėl, kad reikėjo, o todėl, kad norėjo pažiūrėti kas kaip....
O stabilumas tai žinai - užtenka pažiūrėti vien jau kox jos siaurumas palyginti su BMW smile.gif Bet mano važiavimui stabilumo per akis.... jeigu 130 "nebėgioja" po kelią, vadinasi gerai  mirksiukas.gif


na kadangi dar jauna vairuotoja ir nepasiekiau tokiu ribu biggrin.gif daugiausia vaziavau 70 klaipedos centro gatvej, tai nezinau dar jos galimybiu visu biggrin.gif ka tik grizau is to remonto, pagaliau viskas idealiai veikia biggrin.gif ka dar reiktu zinot apie sia masina? biggrin.gif
Atsakyti
Neskaičiau visos temos, ...ale labiausiai man patiko kaip viena moteriškė savo ford KA meiliai vadina KAKUČIU.... rolleyes.gif
O apskritai yra tik du geri FORDAI:
1. FIESTA - toks paprastas, kad tiesiog nėr kam gesti...
2. TRANZIT - nu tiesiog netyčia konstruktoriams pavyko....
smile.gif
Atsakyti
o kur galima gaut masinom papuosimu?kaip dedamos gelytes,ar dar kaskas?
Atsakyti