Įkraunama...
Įkraunama...

Ford Ka

Aš taip pat nusipirkau šitą mašinytę... Esu labai patenkinta.... Aišq, nėra ko lyginti su BMW ar AUDI, bet aš tokios norėjau.... Ekonomiška, manevringa.... MIESTO MAŠINA.... man su vaiku - kaip tik. Apie kitokią net negalvojau (ir negalvoju). Dėl saugumo galima ginčytis.... Ir aplamai - gyventi yra nesaugu ax.gif
Atsakyti
Sveikos. Tos , kurios turit šį automobiliuką(ar šiaip info turit), gal galit parašyt į ką labiausiai reiktų kreipti dėmesį jį perkant? Kiekviena markė, modelis turi savo ypatumus, silpnas vietas ir t.t , tai bučiau labai dėkinga už naudingą informaciją smile.gif
Atsakyti
masina kaip masina, bet kadangi pas mus kieme nemokanti pasistatyti tos mazos, ekonomishkos, manevringos Ford Ka ne per dvi vietas, tai vat lb sublogo poziuris vien del seimininkes biggrin.gif

labai barsha vaziuojant? nes roveris 214 lb barshkejo...nebenoriu
Atsakyti
O kaip sekasi važiuoti su šita mašinele į užmiestį? ar labai "plaukioja"?
Atsakyti
QUOTE(n1lka @ 2007 08 27, 20:59)
O kaip sekasi važiuoti su šita mašinele į užmiestį? ar labai "plaukioja"?

Na kur visos ford ka mylėtojos dingo? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(n1lka @ 2007 08 27, 20:59)
O kaip sekasi važiuoti su šita mašinele į užmiestį? ar labai "plaukioja"?


Asmeniškai aš ant kelio su ja jaučiuosi stabiliai.... Iki Klaipėdos autostrada 130 važiavau - gaudyti nereikėjo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Coxe @ 2007 08 29, 15:14)
Asmeniškai aš ant kelio su ja jaučiuosi stabiliai.... Iki Klaipėdos autostrada 130 važiavau - gaudyti nereikėjo smile.gif

tai liux tada thumbup.gif , atai bendradarbis turi mazda 121 (irgi tokia mažulka), tai sakė , kad pirmą kartą išvažiavęs į užmiestį su ja jautiesi nekaip.Man jaučiu reiks keletą mėnesių dažnokai važinėti ne tik po miestą, tai įdomu ar " nenuplauksiu" kur nors biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(n1lka @ 2007 08 29, 15:51)
tai liux tada  thumbup.gif , atai bendradarbis turi mazda 121 (irgi tokia mažulka), tai sakė , kad pirmą kartą išvažiavęs į užmiestį su ja jautiesi nekaip.Man jaučiu reiks keletą mėnesių dažnokai važinėti ne tik po miestą, tai įdomu ar " nenuplauksiu" kur nors biggrin.gif


Nu tikrai neturėtum nuplaukti..... ax.gif
Atsakyti
Maniškis kakiukas atlaikė kelionę i Krokuvą, ir nieko ax.gif Aiškiu, lenkiant, kartais pritrūksta galingumo, bet nei vėjas nupūtė, nei lietus nuplovė thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(doktorka @ 2007 08 30, 16:44)
Maniškis kakiukas atlaikė kelionę i Krokuvą, ir nieko  ax.gif  Aiškiu, lenkiant, kartais pritrūksta galingumo, bet nei vėjas nupūtė, nei lietus nuplovė  thumbup.gif


Na bet per daug nėra ko norėti.... Variklis tik 1,3 smile.gif
Atsakyti
Pagaliau ir aš nusipirkau sau mažuliuką biggrin.gif ...kiekvieną kartą į jį žiūrėdama šypsausi, nes man labai juokingai atrodo (kaip vabaliukas). Turiu klausymą dėl žiemos, kai buna ledas: ar labai slidinėja automobiliukas žiemą? suprantu, kad labai daug kas priklauso nuo padangų, bet klausiu aplamai. Pvz MB bmw ziemą labai slidineja, nes jo užpakaliniai ratai varomieji. Man įdomu, ar dėl to, kad šios mašinytės masė maža, sustoti su ja bus lengviau nei su sunkesne, ar sunkiau??? smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo n1lka: 14 rugsėjo 2007 - 08:45
QUOTE(n1lka @ 2007 09 14, 09:44)
Pagaliau ir aš nusipirkau sau mažuliuką  biggrin.gif ...kiekvieną kartą į jį žiūrėdama šypsausi, nes man labai juokingai atrodo (kaip vabaliukas). Turiu klausymą dėl žiemos, kai buna ledas: ar labai slidinėja automobiliukas žiemą? suprantu, kad labai daug kas priklauso nuo padangų, bet klausiu aplamai. Pvz  MB bmw ziemą labai slidineja, nes jo užpakaliniai ratai varomieji. Man įdomu, ar dėl to, kad šios mašinytės masė maža,  sustoti su ja bus lengviau nei su sunkesne, ar sunkiau??? smile.gif


Sveikinu Jus su nauju pirkiniu !!! smile.gif Kokios spalvos išsirinkote??
Koks pirmas įspūdis pradėjus ja važinėti??
Žiemą važinėjant bent jau mano automobiliukas tikrai yra pakankamai stabilus.Galbūt kad geros padangos (Michelin su "šipais"), galbūt kad yra mažas ir nėra labai inertiškas, o galbūt jo konstrukcija nebloga (plačiai išdėstyti ratukai) taigi jam suteikia stabilumo tiek žiemą tiek vasarą.Taigi didelių problemų juo važinėti ir stabdyti tikrai bent jau man nebuvo.Be abejo žiemą stengiuosi greitai labai nelakstyti ir važiuoju atsargiau smile.gif
Atsakyti